Co wiesz o innych?

Chwila relaksu: gry i zabawy forumowe. Posty pisane w tym dziale nie są liczone.
edzik
Michael Scofield

xaneciuch...zarazila mnie szamponem xd... fanka sportu gra w szachy... ja tez chce na memorial xD
Pam
T-Bag

Xaneta pisze:
Filtruje ostatnimi czasy mocno z kolesiami
No musiałaś ty fifo jedna o mnie wspomnieć.... Nie zapomnę ci tego xD

edziol ;*
Nie jest mężczyzna... Szkoda że nie jedzie do nas na memoriał :P Świetna Walkerowa :D
edzik
Michael Scofield

Gunia :*
jedzie na memorial...zazdroscze ci tego!...i ma jutro randke :P Swietne dziewcze
B...
Michael Scofield

edzik

ma ostatnio problemy z kompem i coś jej tu nie widzę zbyt czesto^^
i fajnie jej sie włosy układaja :-D
i podziała gdzies swą piękną sygnę^^
edzik
Michael Scofield

Beeeee

idzie zara na studia i bedzie sie uczyyyyyyyyyyyc xD

BTW. nie mam kiedy siedziec xD
sylwek1005
Sara Tancredi

czarny rumak-fan barcelony :arrow: moj wrog i Realu Madryt
jednak lubi tez Henry'iego :arrow: moj sojusznik jako ze jestem kibicem "Tricolores", choc 'Titi' to juz nie ten sam zawodnik ktory razem z Zizou zdobywal MŚ w 1998 i ME w 2000
Sebo
Michael Scofield

Sylwek- nowy na forum...ma 19 lat, nie wie z kąt jest..xD a reszta to sie dopiero okaże ;-)
Cwaniaczek
Tweener

Sebo160186 nick musiałem kopiowac,tyle tych cyferek,chłopak 22 lata ma,kumpel piotrasa,teraz słuzy do mszy....stfu znaczy w wojsku,lubi Jodi i ogolnie spoko typ

tera definicje cwaniaka pisac
czarny rumak-fan barcelony :arrow: moj wrog i Realu Madryt
jednak lubi tez Henry'iego :arrow: moj sojusznik jako ze jestem kibicem "Tricolores", choc 'Titi' to juz nie ten sam zawodnik ktory razem z Zizou zdobywal MŚ w 1998 i ME w 2000

człowieku ogarnij sie.Tu opisujemy kogos kto napisał posta przed nami.... :roll: pozatym to dziewczyana a nie chłopak :roll: pomysl czasem :roll:
AutumnLeaf
Michael Scofield

Cwaniaczek jeszcze cwańszy od Cwaniaka, różki schował, ale aureola nad głową i tak mu się nie zaświeciła :lol:
B.dobry grafik, ostatnio dzięki niemu mieliśmy niezły wysyp Bondów ;p
Przybył tu z innego forum, pod równie 'przyjemnym' nickiem co Cwaniak ^^.
Jak dla mnie w porządku.
Sebo
Michael Scofield

AutumnLeaf.

Kobieta studiuje, lubi noc, burze,pisze co chce, była na forum już dawno przed moim przybyciem, kobieta zmienną jest, Jest drugą połową Taniry ;-) fajna dziewczyna.
agulec
Michael Scofield

Sebo160186,

Jest w moim wieku, a cyferki w nicku oznaczają pewnie datę urodzenia^^
Siedzi teraz w domu (gdzie ma taką fajną ławko-huśtawkę) i najprawdopodobniej je różne dobre rzeczy (w tym %) :D bo w miejscu, w którym ostatnio przebywa wyznają jedną zasadę "Czego nie zjesz dzisiaj - zjesz jutro" xD Spędzi tam jeszcze 208 dni i nie przeczyta wszystkich postów. Nigdy xD
B...
Michael Scofield

agulec

babol jeden, zarobiony ostatnio i zestresowany na dodatek^^
gdzie sie nie pojawi zawsze przywlecze ze soba temat jedzenia...nawet w poscie wyzej :P
wierna' swemu zacieszowi' na avie, jak go zmieni przestanie byc soba w moich oczach.
Nie wyobrazam sobie forum bez niej ;*
:mrgreen:
Tanira
Michael Scofield

beeee

nie może spać bo siedzi tak pozno :shock:
studiuje prawo czego jest nie zazdroszcze :lol:
Pochodzi z dołu Polski ^^
i ma jakiegoś mało przystojnego faceta w avie
Sebo
Michael Scofield

Tanira.

od niedawna studiuje coś, ma 19 lat, ma kręcone włosy, mieszka gdzieś tam okolice Poznania albo Poznań^^ Ubóstwia Whistlera, z którego jest wyrka.. zawsze wie co napisać...a i grafikę tworzy fajną.
sylwek1005
Sara Tancredi

Sebo160186
jest z Skąd, he he siedzi we woju, zabujal sie chyba w Gretchen ;-)
Cwaniaczek
Tweener

Sylwek cos tam ble ble ble

codziennie pije krew małych kotków, a zjada słoninę oraz pasztet podlaski z puszki.Lubi bawic sie kłębkiem wełny,i dzierżawi teren na swoich plecach pchłom.Kocha Zidana,i tylko on sie dla niego liczy.Ma słabego avka ktory mu sie podoba.Nie wiem co w nim widzi,ale to ze mu sie podoba moze swiadczyc o tym ze nie wszystko z nim wporządku.Czasem irytuje mnie jego głupita,i nieznajomosc podstawowych skrótów(WTF np.) Myśli ze jestem świezakiem na tym forum :lol: Nie wie skąd jest...Chłopie Ciebie to chyba trzeba zgłosic do programuu "Ktokolwiek widział ktokolwiek wie" :lol: Ogolnie pozdro i poćwicz
edzik
Michael Scofield

Cwaniaczek

ma boski nick lubi wchodzic chyba w konflikty, jak na razie nie mam zadnego ostrzezenia, warto dodac ze to jego drugie konto gdyz poprzednie zostalo zablokowane :). Dobrze mu wychodzi zabawa z grafika, i nie wiem jak wy, ale ja tam go lubie :)
Pam
T-Bag

edzulek mój najdroższy ;*
Znana jako pani Walker :P :lol: Uznawana za mężczyzne, ale już coraz rzadziej :P Przemiła userka. Miło się z nią pisze ;* Super laska ;****
edzik
Michael Scofield

Pamulus xD

Pani Mahoniara, choc mam watpliwosci czy to nadal mahone xD. Milusia fajniusia i wogole spoko. Pisala test z germany OO...
Znana jako pani Walker
Baaaaaaaaardzo mis ie to podoba xD
Cwaniaczek
Tweener

edzik:

zabawa stoi w miejscu czas przejąć inicjatywę i ją opisać, bo nikomu się jakoś do tego nie śpieszy. Patrząc na dane profilowe mogę powiedzieć, że nic o niej nie wiem ale że wymagane jest napisanie kilku pełnych linijek więc odpalę mój błyskotliwy umysł i improwizując opisze ją.Właściwie to już jest kilka linijek ale ja jej nawet nie zacząłem opisywać no to przejdźmy może do rzeczy.Edzik nie jest osobą wyróżniającą sie z tłumu więc posłużę się ściągawkami.Jej obecny nik zapewne pochodzi od listonosza Edzia z Kiepskich.Kocha sie w jakims Walkerze ktorgo raz widzialem na ekranie w "szybkich i..."Ma bodajze 15 lat.Cóż... więcej grzechów już nie pamiętam a Ciebie drogi userze prosze o porządne opisanie. ; ***
Pam
T-Bag

Jak sobie życzysz ;D
Dobry grafik to fakt (jeszcze raz dzięki za av i sig :P beautiful ;*), kiedyś zadziorny ale nadal ma swe za uszami :P Fajny kolo (tylko jeszcze foty nie widziałam :-o ). Miło się z nim gada ;)
Cwaniaczek
Tweener

Pam

W podpisie i pod nickiem ma ciuszki by Cwaniak.Aktywna działaczka lokalnej scholi kościoła pod wezwaniem prison-break.filmowo.net.Lubi jak sie ją drapie cyrklem za uchem.Pierwsza mysl jaka mi przychozi na jej temat to Mahone.Pewnie od niego(albo raczej od jego żonki ; >) pochodzi ten nickas.Druga mysl to mahonia.Panie sie chyba bardzo lubią,połączyła je wspolna pasja(i wcale nie chodzi tu o psy rasy Yorkshire, ani o bobofruty z esencją czosnkowo-bananową).Wiecej powiedziec o niej nie moge.Amen
edzik
Michael Scofield

Cwaniaczek
Ma fajny nick, jest swietnym grafikiem, nie wiadomo skad jest, ale kojarze za ma chyba 14 lat. Zadziorny i lubi wchodzic w konflikty. To jego drugie konto-pierwsze zostalo zbanowane za jego zachowanie. Nie mialam okazji z nim pogadac, ale wydaje mi sie ze dogadalibysmy sie (choc pewnie jestem w bledzie) :).
czarny_rumak
Sara Tancredi

Edzik
Nie wiem skąd jest no ale załózmy że istnieje miejsce o nazwie "że znowu" :) Miła i symmpatyczna ma nick jak przezwisko mojej koleżanki i to Duuuuzy plus :P Nie wiadomo ile ma lat ale kobiet sie o to nie pyta :) Jest aktywnym nawet bardzo aktywnym userem. NIe miałam okazji z nią pogadać ale sądze ze doszłybyśmy do porozumienia. I jeszcze jedno nie lubi Lecha...no a ja lubie ale to taki malusi minusik :P
Sebo
Michael Scofield

czarny rumak^^

hmm..nie wiem za dużo ale...

Ma 15 lat lubi football, pochodzi z Buczaczu?..ma fajny nick :-P
Wróć do „Chillout”