NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Co wiesz o innych?

Chwila relaksu: gry i zabawy forumowe. Posty pisane w tym dziale nie są liczone.
edzik
Michael Scofield

cwaniaczek:
Kurcze tyle razy go opisywalam ze ohohohohoho...xD. ma ava z OSTRym, zmienil sie troche, tj nie wyzywa sie z ludzmi juz tak bardzo w tematach i ogolnie to jest spoko. Pojecia nie mam dlaczego mysli ze jestem istota o skomplikowanwej osobowosci, ale z checia sie dowiem
Cwanuś
zapomniales o zdjeciu, ktore nosze w portwelu :)
Piotras003
T-Bag

edzik

bardzo miła osoba z okolic mojego miasta ,lubię ją od samego poczatku jak przyszła na forum ma avka z Maćkiem Rockiem i 756 postów xD
Cwaniaczek
Tweener

agent 003

ava ma zawsze tego samego z sinotem,co swiadczy o jego uwielbieniu do tej postaci,chłop juz ma swoje lata,gdzies pracuje,lubi sobie dobry futbol obejrzec i to by było na tyle
edzik
Michael Scofield

cwaniak
ma 66 postow, jest chlopczykiem xD. Wciaz nie wiem dlaczego uwaza ze mam skomplikowana osobowosc, ale czekam:)
B...
Michael Scofield

edzik

podoba jej sie imie Natasza :-D przesiąkła panem z ava swego, własnie zauwazyłam przed chwila ze ma juz 769 postów :shock: co potwierdza fakt ze jest baaaardzo aktywna. W ostatni weekend miała uroczystosc wazna w rodzinie, popiła na niej pewnie, choc nie chce sie przyznac... ^^
no i dziwnie byłoby bez edziora tutaj :mrgreen:
edzik
Michael Scofield

Betuś :D

Ma faze ba Josha, choc wzdycha tez do Henry'ego i Mahona. Ponoc podoba sie jej tez Paul i Maciek i Zel ale nie wiadomo do konca :D. Jest na forum od roku i 25 dni, ma 3302 posty (od chole*y). Studiuje se prawo na UJ i zadowolona z zycia oglada Losty :D. Forum bez B...nie mogloby istniec
Sebo
Michael Scofield

edzik^^

Edyta! specyficzne poczucie humoru, miła, pisze na tamat, jej ulubiony temat to ten o wzdychaniu^^chyba ;-) nie zarzuca fochem^^ spoko :-)
edzik
Michael Scofield

Seba

Sebastian xD jest w wojsku (chyba :)). Czesto ma przepustki i w miare zcesto wpada. Chyba nie lubi wojskowego jedzonka (ciekawe czemu...? ;)). Kumpel Piotra i bardzo fajny chlop
Aglek
Michael Scofield

edzik :D

Ma jakiegos mołokosa na avie xD
Siedzi tu już długo i ostatnio jej odwala :P Ale to jest spoko laska!! :*
B...
Michael Scofield

Aglek

cały czas dziwi mnie ze ma Mahone'a w avie^^ jakos nie moge sie przyzwyczaic. Kojarzy mi sie z LJ'em beczochem :lol:
Ma 15 lat, a z tego co widziałam na jej fotach to wyglada na starsza niz ja, ale juz sie z tym pogodzilam...xD wpada co jakis czas na forum i zawsze zostawia po sobie bardzo zauważalny ślad( lub też slady)
fajna jest, ale ma czopa w sygnie xD
;*
edzik
Michael Scofield

Aglek

chyba ejdynka ktora nie zdradzila Mahona w avie xD. Spoko laska dolaczyla tutaj 7 dni po moich urodzinach :D. Ma od groma postow i wogole gites. I chyba jako jedyna nie uwaza ze Matt jest kwadratowy
Ma jakiegos mołokosa na avie xD
Ten mlokos ma 30 lat :d
Aglek
Michael Scofield

B... pisze:
Kojarzy mi sie z LJ'em beczochem :lol:
Teraz mam ekstra faze na Mahona!! xD
B... pisze:
ma czopa w sygnie xD
Jakiego czopa?! xD

Ed znów xD

Bardzo chce zjeść mojego pieknego piernikowego ludzika xD
Ma gust inny niz reszta forum, ale mi to nie przeszkadza bo czasem mam podobny gust xD Wciąż nie zmieniła tego mołokosa z ava xD
No i gites :P
edzik
Michael Scofield

Aglek

Agniesia jest pogodną nastolatką (:D), która już we wrześniu rozpocznie edukację w szkole średniej. Ma w avie jakiegos przy**ba :D, który wyglada jak ten pedałek z Afromentala (sorry :p). Lubi House'a (jak wszyscy), jest opiekunką działu poświęconego temu serialowi. Nie wiem skąd jest, ma duużo postów i jest tutaj od blisko póltora roku.
Ave
Aglek
Michael Scofield

Uuu... :D Edzik
No to tak... siedzi tu od roku :D Ma kupe postów opiekuje się Herosami :D Jest bardzo milutką osóbką. Ma ciemne włosy i w ogóle ma jakieś kotki czy cos... xD
sylwek1005
Sara Tancredi

Aglek

Sorry ale nie wiem dlaczego zawsze mi się wydawało że jej nick to Aglek :d Wiem tyle ile widzę w profilu, czyli wiek 15 , wpiz.. postów i jest z cima :d Mam nadzieję że nie jest kolejnym fanem Barcelony na tym forum :roll:
edzik
Michael Scofield

sylwester :-D

Sylwek jest fanem Zidane'a i jego klubu. Człowiek kłótliwy, przez co otrzymał warna. Szczególnie ostrą wymianę zdań prowadził swego czasu z Cwaniaczkiem i Marq oraz czasem z B... . Ma 20 lat. Wpada na forum umiarklowanie często. Od czasu do czasu pisze trochę głupie posty, ale to chyba kazdemu sie zdarza. To tyle
Xaneta
Michael Scofield

EDZIA!

16 lutego konczy 17 lat( haahahaa ja wiem ja wiem). Jest niepoprawna fanka seksownych sportowcow, chociaz ja wiem ze i tak najbardziej kocha Gacka i Ruciaka. Marnotrawi ze mna czas od dłuzszego czasu, kocha farbenow i pidzame. Chyba wywieram na nia dziwny wplyw :D
edzik
Michael Scofield

Zani

Biba bedzie w kwietniu (mam zapisane w kalendarzu, ale i tak zapomne). Twierdzi ze Plina nie jest szekszi, zaraża mnie wszystkim (poza bartoszkiem), jedzie pojutrze do Sambo i za moja namową rozbudza ze mną forum
i jest prze ever szalona
Wróć do „Chillout”