Śmiech to zdrowie...

Chwila relaksu: gry i zabawy forumowe. Posty pisane w tym dziale nie są liczone.
Aglek
Michael Scofield

piotras003 pisze:
Co to znaczy pedofil
Błehahaha!! Ale niepoinformowana xD
piotras003 pisze:
przez pocałunek można zajść w ciążę.
To było jeszcze lepsze!! No jasne, że mozna!! Juz masz 10 dzieci w buzi xD
piotras003 pisze:
zauważyłam małego
guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!
I jak on sie tam rozwinie!! podrepta wyżej?? Oo xD
Sebo160186 pisze:
50-60 lat - ROSJA: wszyscy wiedzą gdzie to jest, ale nikt nie tam jechać
Z tym się zgadzam xD
Piotras003
T-Bag

to kolejna czesc :-D

Drogie bravo
Jestem 15 - letnim chłopakiem uzależnionym od masturbacji. Aż Wstyd się przyznać, że czasem robię to aż cztery razy dziennie. Wiem, że powinienem z tym walczyć ale to jest silniejsze ode mnie. Doradźcie mi co powinienem robić, aby skutecznie zerwać z nałogiem(Może by tak kastracja).

Odp. z redakcji
Powinieneś powiedzieć sobie KONIEC! ponieważ przy tak częstej masturbacji na pewno jesteś uzależniony. Potrzebujesz po prostu bardzo silnej woli jeśli na prawdę chcesz z tym zerwać. Znamy jeszcze inny sposób: Musisz pewnego dnia kiedy zostaniesz w domu sam na parę godzin masturbować się bez przerwy, tzn. jeśli osiągniesz wytrysk natychmiast powinieneś masturbować się jeszcze i jeszcze i tak do ok. 7 wytrysków pod rząd. Przy piątym razie zaczniesz widzieć, że ty może to lubisz ale twoje narządy nieza bardzo. Ten sposób powinien poskutkować i zmęczone prącie już nie bedzie miewać wzwodów przy byle okazji. Wierzymy w ciebie!(To chyba najgłupsza rada jaką słyszałem, ciekawe skąd o tym wiedzą?)

(A teraz coś co mnie rozbroiło również o masturbacji, ciekawe czy to ten sam gostek rok później

Mam 16 lat i po prostu uwielbiam się masturbować. Zacząłem w wieku 12 lat, ale kilka dni temu zaczęło mine to nudzić, ponieważ próbowałem już wszystkiego nawet własnoręcznie robionej sztucznej pochwy. Nie dawno uprawiałem nawet sex analny i oralny. W pierwszym przypadku wpychałem do odbytu rączkę sporego śrubokręta a w drugim przy osiągnięciu orgazmu uwalniałem nasienie na rękę po czym zlizywałem je. Bawiłem się wspaniale ale wciąż brakuje mi czegoś nowego. Uświadomiłem sobie o co mi chodzi. Chciałem poczuć rozkosz żeńską, czyli doświadczyć tego co czuje KOBIETA(też było dużymi literami) podczas stosunku. Nie miałem pojęcia jak to osiągnąć, w koncu jestem mężczyzną i oprócz odbytu nigdzie indziej nie mogę nic wepchnąć(a gęba? nos?, uszy?), ale pewnego razu przy klasycznej masturbacji wpadłem na pomysł, aby umieścić coś w tej małej dziurce na szczycie prącia, przez którą jest wydalany mocz i sperma. Tak też zrobiłem. wyciągnąłem z szuflady kuchennej cieniutki patyczek do przekłuwania ciasta, usiadłem na kanapie i zacząłem. Przesuwałem patyczek z góry na dół zagłębiając go w swoim prąciu. Rozkosz była nieco bolesna ale niesamowita. W pewnym momencie chyba przesadziłem pod wpływem ekstazy bo patyczek po prostu złamał się!(tu dostrzegłem podobieństwo do listu o kaszance . Wyciągnąłem kawałek który nadal był trochę zagłębiony i okazało się, że istotnie około dwucentymetrowa końcówka patyczka została głęboko w środku! Do dziś nie potrafię tego wyjąć a przy oddawaniu moczu strasznie boli! Wstydzę się iść z tym do lekarza lub do rodziców(Ale opublikowania w gazecie się nie wstydził!). Błagam pomóżcie!

Odp. z redakcji
Cóż nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować twojej niezwykle oryginalnej głupoty(Dołanczam się do gratulacji!). Z tej sytuacji nie znjadujemy żadnego wyjścia. Chyba że zdołasz wepchnąć tam jeszcze pincetę i wyłowić tą końcówkę, ale wtedy oddawanie moczu może sprawić jeszcze większy ból, ponieważ po takiej operacji może on przybrać źle kojarzącą się czerwoną barwę. To powinna być dla ciebie nauczka, że masturbacja to nic dobrego zwłaszcza w nadmiarze!

"Mam brzydkie części intymne!"
Przyjrzałam się w lusterku moim częściom intymnym. Uważam, że wyglądają okropnie: mają fioletowy kolor, są nierówne i jakieś takie... poszarpane. Chyba nigdy nie odważę się pokazać ich facetowi!
Ania 15 lat

Jestem dziwnie owłosiona.
EWELINA, 14: Ostatnio zauważyłam, że wokół odbytu wyrastają mi krótkie włoski. Czy to początek jakiejś choroby? Potem odkryłam, że w nosie także rosną mi włoski. Boję się, że zauważy to mój chłopak. Chyba spaliłabym się ze wstydu

CHOĆ ROSNĄ W NIETYPOWYCH MIEJSCACH, PEŁNIĄ WAŻNĄ ROLĘ.
Droga Ewelino, nie ma powodu do niepokoju! Drobne włoski wokół odbytu to rzecz naturalna. nie świadczą o żadnej chorobie. Wszyscy je mają i trzeba się z tym pogodzić. Podobnie jest z włoskami w nosie. Mamy je, bo są potrzebne. Wychwytują kurz, pył, chronią nasze górne drogi oddechowe przed infekcjami. (Teraz będzie najlepsze=P) Czasem, gdy są zbyt długie i wystają z nosa, można je ostrożnie przyciąć małymi nożyczkami.

Poważny problem
Dziewczyny z mojej klasy chwalą się, że spały już z chłopakami i lubią to robić. nawet moja przyjaciółka mówi, że śpi z chłopakami cztery razy w tygodniu! I to nie tylko ze SWOIM chłopakiem, ale i z jego kumplami! Mówi, że chce zostać prostytutką, bo zarobi dużo kasy i będzie przyjemnie. Raz proponowała mi seks! Mówi, że jest bi. Co to znaczy być bi? Nie rozumiem...
Kasia mówi, że za tydzień będzie seks w wiele osób. o co chodzi? I mówi, że ja nie mogę być dziewicą, bo tam tylko wstęp (to będzie u niej w domu) mają tylko doświadczeni. A ja powiedziałam, że nigdy tego nie robiłam to bardzo się zdziwiła i powiedziała, że dzień przed ona wszystko załatwi. Powidziała, że zrobni mi minetę. ale o co chodzi? Ja nie wiem! I ona powiedziała, że ja nie mogę tego robić z chłopakiem, który ma małego wacusia. Ale o co chodzi z tym wacusiem? Proszę o pomoc !!!

Agnieszka, 11

OD READKCJI:
Droga Agnieszko. Jeśli chcesz brać udział w imprezie u Kasi musisz się zabezpieczyć. Pomyśl o prezerwatywach! Wybór Kasi to jej sprawa. Nie powinnaś się wtrącać. Być bi to znaczy kochać i chłopaków i dziewczyny. Seks w wiele osób...zapewne chodzi o kochanie się (uprawianie seksu) przez większą ilość osób. Mineta... Kasia chce włożyć ci język do pochwy i pewnie wyciągnąć błonę dziewiczą. To będzie bolało, ale nie przejmuj się. Wacuś to po prostu popularne nazwanie penisa młodego chłopaka.
Pozdrawiamy i życzymy udanej "imprezki"
agulec
Michael Scofield

Oo hahahahahaha.. kurde, to co Ci ludzie piszą jest zabawne, ale ta redakcja wcale nie jest mądrzejsza xD oO Jak mozna życzyć 11 letniej dziewczynce 'udanej imprezki'..? XD
a ten z patyczkami to już przegięcie xD za to odpowiedź redakcji:
piotras003 pisze:
Z tej sytuacji nie znjadujemy żadnego wyjścia. Chyba że zdołasz wepchnąć tam jeszcze pincetę
hahahaha xD
Madzialena
Mahone

Boże jaka żenada.... Są ludzi i są parapety.
Jedna dziewczyna napisała do bravo, że ma dziwne zgrubienie na kolanie i pytała się czy to może być ciąża pozamaciczna.
Żal.pl :/
AutumnLeaf
Michael Scofield

ahahahahahaha o mamoooo!!!!!!! mogę nie komentować xD chwilowo nie mogę...ehehehe
Sebo
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
mogę nie komentować xD chwilowo nie mogę.
ja też...xD

buahahahahahahaha....to mój komentarz^^
Aglek
Michael Scofield

Ja te listy wysyłam mojej klasie na nk xD Mieliśmy wczoraj z tego taką polewe xD Z ciąży pozamacicznej xD Ja mam bliźniaki xD Jedno w stopie, a drugie w dłoni xD Te nowe to nie gorsze xD Juz wysłałam :P
piotras003 pisze:
Jestem 15 - letnim chłopakiem uzależnionym od masturbacji.
Tak na początek xD
Błehahahahahahaha xD
edzik
Michael Scofield

O masakra nie widzailam tego tematu... tez cos mam ale z innej beczki (uwielbiam takie rzeczy):
http://www.joemonster.org/art/9410/Kartkowka-z-biologii
PatuŚ
Michael Scofield

edzik pisze:
http://www.joemonster.org...owka-z-biologii
Ło matko ..hahah wspaniała praca i ile wkłada w rozwój biologi ;-D ... nie no ktos miał niezła wene :-P
Tanira
Michael Scofield

"Uważam, że najważniejszą cechą ambitnego biologa jest indywidualne podejście do zagadnień"

mogłam tak na napisać na swojej pracy maturalnej xD
Aglek
Michael Scofield

Heh xD
Ja widziałam w internecie taką kartkówkę z chemi o metalach... I zamiast pisać o sprawach chemicznych to ten o subkulturze xD "Podaj przykłady metali - Janek, Marcin, Mateusz..." XD
edzik
Michael Scofield

no rozwalaja mnie te kartkowi, czesto znajduje takie bzdety ale nie widzialam tego tematu xD

http://www.joemonster.org/art/9404/Mist ... wej-iluzji zobaczcie to!
Aglek
Michael Scofield

o łał xD Po niektórych to bym się bała chodzić xD
PatuŚ
Michael Scofield

Dokładnie - bym stała jak ta głupia "na krawedzi" i sprawdzała czy aby na pewno pod spodem mam grunt, ale nie ma co chłopaki wykonali kawał dobrej roboty, wrecz niesamowitej :-D
Xaneta
Michael Scofield

o w morde...świetne te rysunki.. oO
edzik
Michael Scofield

Tez jestem pod wrazeniem...To wyglada tak realistycznie ze gdybym nie wiedziala ze to iluzje to z pewnosciadalabym sie nabrac. Kiedys byly tez takie obrazy- rownie niesamowite

http://www.joemonster.org/art/9422/Wiel ... y-CCLXVIII
Piotras003
T-Bag

Kolejny list do bravo xD xD xD

Droga Redakcio,
Mam 16 lat i jestem kobieta od urodzenia i podobam sie chlopakom bo ostatnio jeden chcial sie ze mnom umowic. Byl bardzo fajny, jego kolega ma samochod ktory pozycza od ojca i obaj czesto jezdza po miescie i zartuja do dziewczyn. Jak nadmienilam on jest fajny jego kolega tez i wlasnie powiedzieli ze moge posiedziec w samochodzie z nimi i bedzie fajniej niz na dyskotece bo tam maja radio pionier z basami i pobawimy sie. Kupili dobre wino owocowe i zaczelismy sie wyglupiac z muzyka gdyz glosno mozna tam bylo zrobic i wino bylo smaczne. Oblalam sie troche i musialam zdejmnac bluzke ale to sie im podobalo bo wzielam od mamy stanik jej i im sie podobal. Nie wiedzialam kiedy zaczniemy sie seksic i troche juz mi sie zimno robilo wiec powiedizalm ze gramy w butelke i zaczelismy ale oni przegrywali i zaraz byl ten kolega w majtkach i byl zly bo ten co mi sie podoba ciagle sie smial. Ja zachcialam pojs zrobic siku ale oni powiedzieli ze zimno i zebym nie otwierala dzwi wiec pozwolilam im zdjac sobie majtki zeby poseksic i potem pojsc wyszczac sie bo juz pechez mnie bolal. Ten drugi strasznie sie spierdzial i smialismy sie potem poprosil mnie ten drugi zebym pocalowala go w jego czlonka i tak zrobilam i bylo fajnie. Ten drugi jakis dziwny byl i zaczal robic cos dziwnego ze swoja meskoscia. Powiedzialam, zebysmy konczyli, bo musze wracac do domu i chce mi sie siku i tez mi sie srac zachcialo. Piotrek ten co mi sie podoba wlozyl mi i zaraz musial wyjac po doszsedl do wytrysku a ten drugi strasznie sapal i Piotrek go uderzyl w kierunku twarzy i tamten zaczal plakac. Zaczelam sie ubierac i mowial ze ide sie odesrac ale Piotrek powiedzial ze jest zimno i moge srac tu w samochodzie. I tak zrobilam bo naprawde chcialo mi sie ale ciezko sie sra w aucie i ubrudzialm siedzenie i spodnie i Piotrek zaczal krzyczec na tego kolege co nawet nie pamietam jak sie nazywa i mowic, ze jest pedalem.
Piotrek mnie do domu odprowadzil i mowil ze mnie kocha i jestem szczesliwa, troche sie tylko martwie czy mam chodzic z Piotrkiem bo on nie ma juz kolegi z samochodem.

Odpowiedz Redakcji.
Droga kobieto szesnastoletnia. Jak nie macie pod ręką samochodu, spróbujcie poseksić się w windzie albo w ubikacji szkolnej. Pamietaj, stosuj antykoncepcje i postaraj się oddzielić załatwianie potrzeb fizjologicznych od stosunków seksualnych.
madamebutterfly
Mahone

ja nie mogę...
skąd ty to bierzesz!?
buachachacha...
niektórzy ludzie to mają na bani ^^
hahahaha
nie mogę po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedź od redakcji mnie dobia jeszcze...
"jestem kobietą od urodzenia"
buachachacha!!!
Madzialena
Mahone

Haha xD
Ja nie mogę.
Mam nadzieję, że ktoś sobie robił jaja w redakcji, bo jeśli nie to zwątpię w ludzi.
madamebutterfly
Mahone

moja koleżanka kiedyś sobie robila jaja i napisala do bravo że ma problem bo wydaje jej się że jest lesbijką tylko nie wie jak ma to poznać i spytala czy mogą jej jakoś doradzić...
Madzialena
Mahone

My kiedyś dzwoniliśmy do Radia Maryja, przedstawiliśmy się jako 5 letnie dzieci, które chcą zaśpiewać Barkę ale nie puścili nas na antenę...
Mahonia
T-Bag

Niezłe - skąd sie biorą tacy ludzie? :-D Powalajęce :lol:
Xaneta
Michael Scofield

hahah dobre xD
Madzialena pisze:
My kiedyś dzwoniliśmy do Radia Maryja, przedstawiliśmy się jako 5 letnie dzieci, które chcą zaśpiewać Barkę ale nie puścili nas na antenę...
a jakąś taką żywszą wersję? ;D
Sebo
Michael Scofield

dniem 01.01.2009 uruchomiony zostanie nowy pakiet rozrywkowy w skład którego wchodzić będą następujące programy: TELETURNIEJE

"Różaniec z gwiazdami"
"Jaka to modlitwa?"
"Jeden z dwunastu"
"Szansa na odpust"
"Od Torunia do Opola"
"Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano ostatecznego tytułu)
"Wielka Msza"
"Ananasy z mojej parafii"
"Miliard w Ambonie"
"Diecezja należy do ciebie!"
"Berety do mety"
"Jedno z dziesięciu przykazań"
"Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój różaniec
"Big Brother bitwa" - bonifratrzy vs. franciszkanie
"Śpiewające organy"
"O dwóch takich, co ukradli księżyc" - biograficzny
"Idź na całość" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz pocztowy

TALK SHOW I REALITY SHOW

"Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka
"Prałat Ja****ski Show"
"Co za adwent!"
"Z wizytą u Was" - program kolędowy.
"Parafia należy od Ciebie"
"Zakrystia - dokument jak powstaje msza"
"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - program Wielkiej Inkwizycji
"Miliard na tacy"

SERIALE

"Pensjonat pod Toruniem"
"Parafia na peryferiach" - serial
Nowa seria wzorowana na "Pierwszej miłości" - "Pierwsza Komunia"
"M jak modlitwa"
"Świat wg redemptorystów" - reż. Okił Khamidov
"Tata, a Ojciec Marcin powiedział... " serial edukacyjny dla rodziców
"Strażnik dekalogu" z Chuckiem Norrisem
"Sutannah" - serial obyczajowy
"Plebania" - a nie, przecież już jest...

PROGRAMY NOCNE

"Telesklep o. Łukasza"
"Liga Mistrzów - historia zakonu"
"Moherowe igraszki" - audiotele z nagrodami
"TRWAM - wkręca"
"Purpurowy kapturek" - bajka dla (starszych) dzieci
"Tygodnik Moherowego Spokoju"
"Czarny pijar" - nowy magazyn detektywistyczny
"Moherowa landrynka"

PROGRAMY HOBBYSTYCZNE

"Podróże kulinarne siostry Alfredy - pieczeń licheńska"
"Mo? Hair" - program o najnowszych, światowych trendach w nakryciach głowy i fryzurach
"Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na jelenie.
"1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi balkonowe
"Samo szycie" - kurs robienia moherowego beretu
"Siostro, po prostu gotuj" - program kulinarny siostry Eutanazji..
"Katechetyczne podróże Ojca Rydzyka"
"Wacha do Maybacha" - magazyn moto

PONIEDZIAŁKOWE MEGAHITY

"Lord of the rings - The Bishop"
"Moherowa podszewka"
"Allo, allo, kto się do nas dodzwonił?"
Koncert zespołu "The Redemptorists" - gościnnie Zbigniew Wasserman na bongosach

PROGRAMOWY INFORMACYJNE

"Inforeformacje"
"Telekuria"
"Pana rama"
"Purpurowe Forum" - program publicystyczny
"Ogłoszenia paranormalne"
"Tour de Częstochowa" - Studio Sport - relacja z wyścigu pielgrzymek
"Zaćmienie słońca nad Toruniem" - program popularno naukowy.

PROGRAMY DOKUMENTALNE

"Zbuntowany anioł" - historia Macierewicza
"Ministrant" - pierwszy krok kariery parlamentalnej
"Nowoczesna Genetyka - czy można braci bliźniaków połączyć w jeden organizm?"
"Ziarno" - reportaż z Mennicy Państwowej
"Idź precz Darwin" - program o kreacjonizmie
"Z kamerą wśród kaczek" - film dokumentalny o historii najnowszej

A my już dzisiaj wieczorem zapraszamy cię na przedpremierowy pokaz znanego klasyka czyli kultową sztukę w wykonaniu młodych studentów seminarium pod tytułem:

"Matrix V - rekolekcje"
Ostatnio zmieniony 2008-07-06, 14:12 przez Sebo, łącznie zmieniany 1 raz.
madamebutterfly
Mahone

buachacha...
to jest świetne :)
m jak modlitwa i pierwsza komunia :)
Wróć do „Chillout”