NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Oceń użytkownika powyżej :)

Chwila relaksu: gry i zabawy forumowe. Posty pisane w tym dziale nie są liczone.
Cwaniaczek
Tweener

Sebo pisze:
Conroe91 pisze:
10/10 za all
?? :roll: ??
no niestety,niektorzy nie umieją sie bawic w tak proste zabawy :roll:

Sebastian

av:nierozłączny i z sentymanetu dam 10 ; x
sig:nie ma,moze Ci zrobic jakis? ; D
n:bez cyferek jakiś łysy taki....10 ; p
U:spoko,sympatyczny,słuzy w woju,nie przepusci zadnej przepustki aby wejsc na forum ; ) 9 ; )
Sebo
Michael Scofield

Cwaniaczek pisze:
no niestety,niektorzy nie umieją sie bawic w tak proste zabawy
No niestety :roll:
Cwaniaczek pisze:
Sebastian
Też bym chciał napisać tak no ALE.....ja masz na imię?

Cwaniaczysko^^

av-8 albo nie 9 fajny nawet ;-)
syg-8 nie podobają mi sie takie dzielone, poza tym to nic na niej niema ciekawego ;-)
nick-8 za oryginalność ;-)
ogólnie-juz 8 bo sie uspokoił trochę^^ grafik, ale trochę mi sie wydaje że myśli że wie wszystko, ale na pewno tak nie jest ;-) wszędzie go pełno, tam gdzie się coś dzieje..
Cwaniaczek pisze:
moze Ci zrobic jakis?
Nie, dzięki. wolę bez^^
B...
Michael Scofield

Sebo

av- 10
sig. brak
nick- dziwnie mu w takiej "gołej" wersji, ale idzie przywyknac, krótszy wiec 10
ogolnie- ja mysle ze on zdezerterował :lol:
baaaardzo fajna osoba, z poczuciem humoru, nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy nie, ale od kiedy stał sie podoborym pojawiajac sie w międzyczasie na forum tworzy bardzo ciekawe tematy, pewnie wojsko jest dla niego takim zródłem inspiracji :-D
10 oczywiscie :-)
Cwaniaczek
Tweener

Be

av:nie chce wyjsc na durnia i idiote,ale przyznam sie szczerze ze nie wiem kto to jest :lol: Amauriego mi przypomina troche ; > Ale avek wporzadk,poza darkenami na ryju :lol: 8
sig:no tez fajny.8
n:długi,tyle tych cyferek,trudny do zapamietania i wogole :lol: hah 10 ; D
u:spoko,nie poznałem blizej tej niewiasty,ale sadzac po wypowiedziach na forum,wydaje sie okej.W dodatku jest zasłuzona,wiec trzeba sie jakos podlizac ; > 10 ; x
Handcannon
T-Bag

Cwaniaczek

Av - rly nice, fajny napis, nie preszkadza, kolory nawet ale po dłuższym patrzeniu oczy bolą, kadr dobrze dobrany 9/10
sig - trzy świetne avy pierwszy jest idealny więc nie ma co pisać, na drugim tą texturke trzeba było zrobić niebieską, ostatni też bardzo fajny ale trzeba się przyjrzeć żęby zoabczyć o co chodzi :P 8/10
nick - no mam nadzieję że nie jesteś :P 8/10
ogólnie - dobry grafik, robi przekozackie avki, spoko koleś jak trzeba to pomoże, fan Juventusu, posiada niesamowite poczucie humoru, z niektórych textów można się zlać xD łapaj 10/10
edzik
Michael Scofield

Hand
av-fajowy, zywy, kolorowy...10
syg- ---
nick- 10 juz sie go nauczylam :D
ogolnie- fajny koles, dobry grafik, ale ostatnio jakby mniej go na forum 10
Sebo
Michael Scofield

av- 8 nie lubie gościa, avek taki zwykły.
nick-10..Fajny, krótki i wszystko jasne.
ogólnie-10.bo fajna dziewczyna, z poczuciem humoru którego wnosi dużo na forum ;-) Pisze na temat, Spoko :-)
edzik
Michael Scofield

Sebuch xD

av- moja ulubiona Susan-10
nick- 10 jak zawsze
ogolnir- bez niego to forum nie byloby takie fajne ;)-lux-10
Handcannon
T-Bag

edzik

av - wykadrowane zdjęcie -_- 3/10
sig - ---
nick - nick to nick na to nie zwracam większej uwagi więc 10/10
ogólnie - mimo tego że jest tak długo na forum to i tak do końca nie znam xD nie no spoko jest, pewnie pogadać się da (ale nie jestem pewien :P) :) 9/10
Cwaniaczek
Tweener

Hand

av:fajny styl,dobre kolorki i Marysia na ikonce wiec musi 10 byc :oops:
sig:nie ma
n:10
u:i sympatyczny amigo,dobry grafik,swietny fotomanipulator.Pozatym jest szefem komitetu wyborczego Henryki Bochniarz.pozdro&poćwicz
czarny_rumak
Sara Tancredi

Cwaniaczek
av: NIe znam ziomka ale kolorystyka mi sie podoba 10/10
sig:bajeranckie takie 10/10
n:Kojarzy mi sie z moim kolega z klasy xD 10/10
ogołem: Dobry grafik lubi juve z tego co pamiętam xD
edzik
Michael Scofield

czarny rumak

av- sympatyczny 10
sig- thierry...10 niech ma :P
nick- 9 gdyby nie znaczek przy nim pomyslalabym ze to chlopaszek
og-nie znamy sie zbyt dobrze,a le sadze ze to fajna i rozrywkowa lasencja :P
Nero
Lincoln Burrows

edzik

av - niech będzie 10, za oryginalność
syg - też dycha
nick - niczego sobie, ale(bez obrazy, edzik) pasuje mi bardziej do użytkownika płci męskiej. A niech będzie 10.
ogólnie - spoko; bardzo oryginalny idol - Maciej R., pierwszy raz się z kimś takim spotykam. Bardzo aktywna, szczególnie w shutboxie i tematach w Chillout; 10
czarny_rumak
Sara Tancredi

Nero
av dychacz za t-baga xD bajerancki tan avek naprawde
sygny brak
nick skojarzenie tylko jedno---program komputerowy który bardzo lubie wiec 10 xD
ogółem kurcze nie znam za dobrze hehe na pewno moj rowieśnik (chyba ze podał fałszywy wiek xD) Podobnie jak ja jest sponsorem a tak ogolnie to luz z niego ziomek :D 10
edzik
Michael Scofield

bez obrazy, edzik)
Spoko, przyzwyczailam sie xd
tematach w Chillout; 10
O tak, szczegolnie w tym o wzdychaniu xd
bardzo oryginalny idol - Maciej R., pierwszy raz się z kimś takim spotykam
No bo ja taka jestem dziwna :D. Ale ze Macka nie znasz?! OO xd

Rumak
Tak jak wcyesniej :)
czarny_rumak
Sara Tancredi

Edzik
av - Pamiętam zioma jeszcze z idola i tak mi sie wydaje że go w miare lubiłam :D ale poza tym to lubie czarno bilae avki 10
sig znów z maćkiem :D tym razem kolorowa ale mi sie juz mniej podoba xD 9
nick 10 kojarzy mi sie z moja kumpelą na która mowie edzik :D
ogółem heh nie znam dobrze ale sądze ze jest najwiekasza fanka maćka na świecie :D za to dychacz xD
edzik
Michael Scofield

Rumak
Sig- coraz bardziej mi sie podoba 10
av- no cukierkowemu damy 9
nick- 10 a co tam
ogolnie- Spoko laska i chyba trzeba bedzie zagadac czy cos 10 :)
wydaje że go w miare lubiłam
Ja tez cie lubie
kojarzy mi sie z moja kumpelą na która mowie edzik
ulga ze nie kolega xD
jest najwiekasza fanka maćka na świecie
z cala pewnoscia :) I Martineza xd. Wogole mam faze na prezenterow radiowych i telewizyjnych :D
czarny_rumak
Sara Tancredi

Znów edzik
av- już go oceniałam wiec 10
sig brak
nick 10
ogólnie najwieksza fanka Maćka i martineza xD 10
B...
Michael Scofield

czarny rumak

av- 9 za urok ujęcia, bo wykonaniem to moze nie powala ;]
sygna- love love < niemozesienapatrzec > 10!
nick- :-)
user- mimo, że nie znam dobrze kobiety to jednak myslę, ze dogadałybysmy się bez problemu hehe, a na pewno juz w sprawie wyboru tematyki na sygnaturkę^^ poza tym ogolnie miło ja tu widziec, nie dosc ze sponsor, to jeszcze co jakis czas uaktywnia nam Chill swoimi licznymi postami :-D
edzik
Michael Scofield

Beeee

av-10, bo w mijajacym tygodniu tez tak czesto sie zachowywalam :)
nick-1 jak zawsze
ogolnie- spoko luzik :-D . Chyba jedyna dziewczyna ktora (od momentu kiedy dolaczylam do grona) sie udziela xD. Dobrze ze jest bo nie byloby z kim sapac ;p 10
Żmij
Sara Tancredi

edzik,

avek - 8/10 - lubię czarno-białe fotografie, choć nieco inny kontrast bym dał, bardziej wyrazisty, za to serducho jest fajne :) ja chyba znam tego pana :mrgreen: acha, no i zdjęcie moim zdaniem z pazurkiem winno być.
nick - zaczepisty. Super. Taki swoiski a przy tym kompletnie nie odpowiadający płci użytkowniczki, ale co tam, o to chodzi :)
ogólnie - dla mnie sympatyczna, rochę zwariowana, charakterystyczna - to oceny, które jako pierwszy przyszły mi do głowy. Trudno cię przeoczyć.
syg - troszeczkę goło. Rozumiem, że czujesz się usatysfakcionowana samym avkiem? OKej, ja nic nie mówię :lol:

edit: całkiem zapomniałem o dalszych ocenach! a więc jazda z tym koksem:
nick - 10/10 bezapelacyjnie!
syg - nie ocenia się czegoś co nie istnieje, a przynajmniej empirycznie istnienia tego udowodnić się nie da...
ogólnie - 10/10, choć nie miałem jeszcze z szanowną Edzik podyskutować szerzej o niczym i o wszystkim ;-)
Ostatnio zmieniony 2009-01-18, 12:01 przez Żmij, łącznie zmieniany 1 raz.
Alexxa
Mahone

Żmij,

Av- 9/10 Nie jest to jakiś szalonie profesjonalny (chybaxD) av, ale jest na nim Teddy i to mi się podoba :mrgreen:
Sygna- Czarno-biały Teddy, w przytulaśnym sweterku i w wersji trochę młodszej niż teraz- 9/10
Nick- Hmm....Kojarzy mi się z jakąś wredotą, ale to raczej tylko pozory :P- 8/10
Ogólnie- Na forum nie jest chyba długo, ale dość aktynie się udziela. Pisze sensowne posty, nie wdaje się w kłótnie- 10/10 ;)
edzik
Michael Scofield

avek - 8/10 - lubię czarno-białe fotografie, choć nieco inny kontrast bym dał, bardziej wyrazisty, za to serducho jest fajne ja chyba znam tego pana acha, no i zdjęcie moim zdaniem z pazurkiem winno być.
nick - zaczepisty. Super. Taki swoiski a przy tym kompletnie nie odpowiadający płci użytkowniczki, ale co tam, o to chodzi
ogólnie - dla mnie sympatyczna, rochę zwariowana, charakterystyczna - to oceny, które jako pierwszy przyszły mi do głowy. Trudno cię przeoczyć.
syg - troszeczkę goło. Rozumiem, że czujesz się usatysfakcionowana samym avkiem? OKej, ja nic nie mówię
Oł je ^^

Alexxa
Av- alfonsowaty T-Bag-10 (zawsze lepiej niz mahon xd)
nick- 10 ja zawsze :P
Sig- Bardzo ciekawy. ładnie zrobiony i dobrze dobrany napis. No i postac...malo ktora fanka Alexa ma w sygnie jego zone :P 10]
Ogolnie- Nie mialam przyjemnosci porozmawiac z ta pania, ale wszytsko przed nami :)
agulec
Michael Scofield

edziol

av - zly nie jest xD tylko ten Maciek na nim :D 8/10
sig - ni ma.
nick - tutaj to pelna dycha za ogólny przyjazny wydźwięk xD i mozliwość odmian na wszelkie sposoby :D
ogólnie - szalony babol, z dużym i fajnym poczuciem humoru :D ...i dość wyszukanym guście xD najważniejszy dla niej jest temat o wzdychaniu, gdzie broni swoich "wybranków" jak lwica i za to duży plus :D Lubi malować paznokcie (nigdy nie przestaniesz kojarzyć mi się z lakierem :576: ). Bardzo pozytywna osoba :] 100/10
edzik
Michael Scofield

(nigdy nie przestaniesz kojarzyć mi się z lakierem )
Nie wiem czy to dobrze :)

Agulec xD
av- Boski, cudny, kozacki House-10
Sig- nie wiem czy te napisy si licza, ale jesli tak to 10
Nick- Fajny jak kazdy :P 10
ogolnie- milosciwie nam panujaca pani moderator, ktora sprawia ze forum jest jakie jest :)- mysle ze bez niej forum nie istanialoby xD. zawsze znajdzie jakas wade w moich obiektach westchnien (gorzej jej idzie z zaletami). Reasumujac- swietne dziewcze 10
Wróć do „Chillout”