NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Ot, temat o wzdychaniu ^^

Chwila relaksu: gry i zabawy forumowe. Posty pisane w tym dziale nie są liczone.
Xaneta
Michael Scofield

Krzysiek 27 , a Marcin 33. W sumie to nie wygląda, że aż tyle :D Dałabym im tyle samo
edzik
Michael Scofield

ja bym brała któregokolwiek jak miałabym okazje xD. Co prawda wolałabym Marcina, ale Krzychem też bym nie pogardziła :P
B...
Michael Scofield

No Marcin ładniutki, ten drugi jakis taki kanciasty dziwny ;f

[ Dodano: 2010-02-10, 20:01 ]
Nos ma smieszny :-D
edzik
Michael Scofield

I twarz taką jakąs długą...pociągłą. Ale fakt, ze ma pieknego brata dodaje mu uroku :D

[ Dodano: 2010-02-10, 20:21 ]
Łiii Obrazek
B...
Michael Scofield

włosy ma człowiek tragiczne /o\ albo by sobie je jakos zapuscił sensownie albo zgolił to przed uszami, bo dramaaaaaat /o\
edzik
Michael Scofield

Włosy ma świetne, jak on nimi machaaaaaaaaa *_*
Xaneta
Michael Scofield

Ależ Ty jesteś dziwna :D

Jude Law w "Closer" ajajajjajaja. nie przez cały film, ale większość , ładny on *.*

A ten z Donniego Darko jakiś taki kanciasty jest, ale też najs wygląda :D
edzik
Michael Scofield

Ależ Ty jesteś dziwna

No wiadomo.
Ty w sumie nie lepsza, wzdychasz do obślinionych, zapijaczonych dziadów, co maja po kilkadzieiąt lat xD

Obrazek
*_*
Xaneta
Michael Scofield

Wypraszam sobie bo obślinieni nie są. A z wersji starych to kręci mnie tylko Slash, bo reszta już niewyględna.

zapijaczeni też nie są, te czasy przeminęły. niestety. teraz ludzie myślą że jak słuchają jonas brothers to są hardkorami : (
edzik
Michael Scofield

haha, no dzonas braders wiadomo xD

Aaaaa! Niech no tylko dostane swój telefon, to se wrzucam to zdjęcie na tapete *_____*
[img][img]http://img704.imageshack.us/img704/4445 ... erravr.jpg[/img]
B...
Michael Scofield

edzior, ja pierdziele. Zdarzało Ci sie wklejać tu dziwne zdjęcia dziwnych ludzi, ten tutaj też jest dziwny, ale kurde, wyznaczasz nowy trend w swoim 'odchyleniu gustowym'.

On jest zwyczajnie brzydki. Nos ma jak klamka, oczka małe zapuchniete, a te baczki czy nie wiem co to /o\ przed uszami ohydne.
a z profilu wygląda jak skrzyzowanie małysza i tej małej z muminków ;f

[ Dodano: 2010-02-16, 20:49 ]
Xaneto: oglądałas Donniego?
Xaneta
Michael Scofield

B... pisze:
Xaneto: oglądałas Donniego?
oglądałam oglądałam. Królik mnie przeraża. Generalnie film niezły tylko na końcu nie wiedziałam o co chodzi, ale przewinęłam i obczaiłam :D
edzik
Michael Scofield

B..., mogłabys chociaż dzisiaj mi odpuścić :]
To zdjęcie jest przecudne, on sam w sobie nie jest brzydki.
Nos ma jak klamka
Czyli pasujemy do siebie :D
a z profilu wygląda jak skrzyzowanie małysza i tej małej z muminków ;f
Małej Mi?! :shock:
Jutro powinien przyjśc plakat i tak- zawiesze go sobie nad łóżkiem :P

BTW. paul w niedziele na polsacie o 23.00 :P
B...
Michael Scofield

edzik pisze:
B..., mogłabys chociaż dzisiaj mi odpuścić :]
wiem, ale nie mogłam sie powstrzymac, jak zobaczyłam to zdjęcie ;f
Xaneta pisze:
oglądałam oglądałam. Królik mnie przeraża. Generalnie film niezły tylko na końcu nie wiedziałam o co chodzi, ale przewinęłam i obczaiłam :D
ja oglądałam ten film już z 4 czy 5 razy a nadal mam milion różnych wersji interpretacji^^

Jake był tam strasznie młody, jakies 3 lata pozniej wyglądał najlepiej, teraz juz trcohe gorzej, ale w sumie nie jest zle. Ale rzeczywiscie jest troche kanciasty :p Ma przepiekne oczy, ale jakos tak dziwnie wygląda. Chociaz ogolnie jest bardzo atrakcyjny i dobrze zbudowany i w ogole eh eh *__*
Xaneta
Michael Scofield

edzik pisze:
To zdjęcie jest przecudne, on sam w sobie nie jest brzydki.
mhm. jakby alex nie był alexem to by mi się podobał. ale jest więc nie.
B... pisze:
Chociaz ogolnie jest bardzo atrakcyjny i dobrze zbudowany i w ogole eh eh *__*
noooooms fajny, ale z zarostem mu lepiej, bo bez tak dziecinnie wygląda, ale uroczo. Uśmiech ma cudowny :)
B...
Michael Scofield

No, no ;] Ma taki fajny chłopięcy urok, choć przeciez już młodzikiem nie jest.
Jest uroczy i dziwnie urzekający ^^

w jakiejs gazetce pojawiło sie takie mini-zestawienie następców dawnych przystojniaków i taki własnie Jake został ogłoszony następcą Brada Pitta za ten własnie chłopięcy urok i urzekający uśmiech ;p
ale generalnie artykuł bez sensu a Ci następcy, jak i poprzednicy dobrani z d*py czasami np Pattinson to nowy ' zły chopiec'. Wcześniej był nim niby Hugh Grant. Latynoski lovelas to ten Jesus od Madonny po Banderasie. Ideałem ideałów po Beckhamie został nadgej Cristiano Ronado, chyba przez te reklamy bielizny /o\ Reszty nie pamiętam. Generalnie ja sie nie zgadzam ;f
Xaneta
Michael Scofield

B... pisze:
Ideałem ideałów po Beckhamie został nadgej Cristiano Ronado,
zastanawiam się tak kiedy era tego gejucha się skończy, bo wnerwia mnie delikatnie mówiąc.
B...
Michael Scofield

No mnie też. Jest taki wypicowany z każdej strony, ze aż przykro patrzeć.
Obleśny od pięt po czubek użelowanej głowy :roll:
ja nie wiem czemu kobiety się nim tak zachwycają. Ciało może ma i ładne, ale nie znowu jakieś nie wiadomo jak boskie, jak każdy inny wysportowany, dobrze zbudowany facet. Gębę ma łagodnie mówiąc nieszczególną 8] Krzywą, kanciastą, nie ma w niej nic urzekającego, ani w oczach, ani w uśmiechu, no w niczym. Styl obleśny. Gość ma ciemną karnacje, wiec niepotrzebnie smażył się tak na słońcu, zeby teraz wyglądać jak pierwsza lepsza polska solara w białych kozaczkach. Wygląda tandetnie, a jak przyodzieje jeszcze te swoje łańcuchy na szyję i jakąś zagejoną, niedopiętą koszulę to już w ogóle fix a dramat.

ja nie wiem jak facet może się doprowadzić do takiego stanu i jeszcze się podobać komukolwiek. Swiat i gusta schodzą na psy.
edzik
Michael Scofield

Ja nie wiem już... gdybym wstawiła bardziej aktualne zdjęcie, to miałabyś prawo jechac po nim równo, ale akurat to zdjecie jest takie, ze nic tylko wzdychać. No naprawde...
mhm. jakby alex nie był alexem to by mi się podobał. ale jest więc nie.
jak mam to odebrac? :614:
na końcu nie wiedziałam o co chodzi,
heh, proponuje obejrzeć "The Nines". To ejst dopiero kosmos :shock:

Ten Jake taki dziwny troche... nigdy mnie nie kręcił. Dupy nie urywa. A po roli geja to juz w ogóle jakos tak ... :roll:
Xaneta
Michael Scofield

B... pisze:
No mnie też. Jest taki wypicowany z każdej strony, ze aż przykro patrzeć.
Obleśny od pięt po czubek użelowanej głowy :roll:
no niestety, z naciskiem na użelowaną głowę. nigdy nie wiedziałam czym się moje rówieśniczki zachwycają , a to było jak miałam 12 lat :D Zawsze jechałam po nim równo, bo nie podobają mi się ryczące beksy na boisku wymuszające karne no i reszta tych szopek. Czy utalentowany jest ciężko mi powiedzieć, talentów aktorskich mimo to trzeba mu pozazdrościć, piękny nie jest ani trochę, więc nie wiem na czym polega jego sława.
B... pisze:
ja nie wiem jak facet może się doprowadzić do takiego stanu i jeszcze się podobać komukolwiek. Swiat i gusta schodzą na psy.
Sam gatunek ludzki schodzi na psy, niedługo nie będzie nikogo normalnego, zwierzęta będą patrzeć na nas ze współczuciem a nie my na nie.
edzik pisze:
jak mam to odebrac?
no w sensie jakby był kimś innym , inaczej wyglądał, miał inny głos i wszystko to byłby całkiem fajny :D
edzik
Michael Scofield

Nie widziałam kryśki w akcji szczerze mówiąc xD.
Kiedyś sądziłam, ze nie jest aż taką chodzącą tragedią (mówię od razu, ze nie wzdychałam do niego, nie miałam nawet zapędów) jak twierdzicie, ale zmieniłam zdanie, kiedy zobaczyłam jego nogi na pudlu :shock:

Jesli jutro wrócę do domu i nie będzie na mnie czekał plakat to chyba się wścieknę!
B...
Michael Scofield

edzik pisze:
Ten Jake taki dziwny troche... nigdy mnie nie kręcił. Dupy nie urywa. A po roli geja to juz w ogóle jakos tak ... :roll:
niby nie urywa, a jednak ;] Noooo...urywa swoim urokiem, bardziej niż uroda.
W roli geja zupełnie jakoś dziwnym sposobem nie zakodował się w mojej głowie, juz bardziej jego filmowy partner ;f Co mnie z resztą cieszy niezmiernie, bo pewnie ciężko byłoby się przełamać teraz.
Mi i tak bedzie sie na wieki wieków kojarzył z Donaldem Darko :-D
a to juz bardzo pozytywne skojarzenie.
Xaneta pisze:
no w sensie jakby był kimś innym , inaczej wyglądał, miał inny głos i wszystko to byłby całkiem fajny :D
hehe
Xaneta
Michael Scofield

Obrazek

jego spoooodnieeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musiałam.
B...
Michael Scofield

jakie obcisłe ;f
Xaneta
Michael Scofield

ale jakie fajne :D
Wróć do „Chillout”