Co Ci najbardziej smakuje?

Dyskusje na tematy niezwiązane z serialem Prison Break
Dominik676
John Abruzzi

Założyłem taki temat z nudów. Co najbardziej lubicie jeść, co wam najlepiej smakuje? Ja uwielbiam czekoladę, i to nie ważne czy gorzką czy nie. A z potraw to lubię spagetti, pizze, z zup to chyba jedynie ogórkową, chociaż jem zawsze jakie są. Wypowiadajcie się w tym temacie.
edzik
Michael Scofield

Czekolada rulezzzzzzzzzzz!!! najlepiej Ta z Goplany w fioletowym opakowaniu...mniam. Z dan uwielbiam pierogi z kapusta i z grzybami najlepiej. Sxhabowy i karkowka tez :). Gorzej u mnie z zupami...tu jestem wybredna ;p Pomidorowka, ogorkowa, grzybowa i rosol to co zjem bez marszczenia nosa :D Ewentualnie jarzynowa no i z szuszonych sliwek :)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja jesem miłośnikiem kuchni włoskiej. Spagetti Lazania Pizza . A Za Pizzą to już szaleje szczególnie za karaibskę. Nazwa mówi sama za siebie.
Lubie jeszcze surowe warzywa. Paprykę sałatę.....
B...
Michael Scofield

hmmmmm :-P
Jak czekolada to tylko Alpen Gold Nussbeiser czerwona z tymi orzechami....^^ albo Wedlowska biała :-D
Ciasteczka odpadają, bo są na bazie kiedys zywych stworzeń xD
Looooooody włoskie i nie-włoskie...wszystkie, ale bron boze owocowe...
co tam jeszcze dobrego ze słodyczy jest? hmmm...cukiereczki Cadbery Choclairs Eclairs...mniam...zaklejeja paszczę jak mało ktore ale sa pyszne :-)

a z takich juz normalniejszych dań to ja lubię najbardziej: krokiety z grzybami i zapiekanym serem, wszelkie bezmięsne pizze i zapiekanki, pospolite frytasy z piekielnie pikantnym keczupem^^ i wszystkie salatki warzywne i owocowe. Zup nie lubię, bo te ktore mogę jeść są zupełnie bez smaku, ale cóz^^
z resztą wolę coś konkretniejszego niż jakies tam zupy. :-D
edzik
Michael Scofield

z resztą wolę coś konkretniejszego niż jakies tam zupy.
Miechoooo XD

mam chwilowy przesyt zapiekanek, frytasow i pizzy ale to minie xD.
Jak cukierki to tylko zlote toffino...chociaz ja zjem wszystko co slodkie :) I lody wszystkie oprocz lesnych i wisniowych...i jagodowych i malinowych :d
Dominik676
John Abruzzi

OO, lubię jeszcze spagetti, dzisiaj mam na kolacje :-) . Co tam jeszcze jest dobrego? Pyzy są super, pierogi, ale tylko z serem lub truskawkami, innych nienawidzę. Schabowego lubię sobie w niedziele na obiad zjeść. No i jeszcze na pewno uwielbiam dużo innych potraw, ale akurat nie chce mi się wymieniać.
Laraa
Tweener

Spaghetti uwielbiam mmm :) Pizze lubie. Zawsze w niedziele schabowe z ziemniaczkami i kapustą :P, rosół, frytki.
A ze słodyczy to czekolada goplana mleczna - moja ulubiona ;] Poza tym 3bity.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja lubie w MCdonaldzie zestaw HappyMeal.
Wszystko smaczne i jeszcze zabawka do tego.
Tak tak cacy dzidzia.
agulec
Michael Scofield

W zależności od 'smaka' raz słodkie rzeczy, raz ostre. Jak ostre, to jak piekło xD jak słodkie, to takie, żeby mnie zasłodziło na amen ;D Ogólnie nie lubię rzeczy neutralnych, że tak powiem, dlatego wszelkie sosy czosnkowe, majonezy i ketchupy muszą być - jak frytasy, to z ostrym ketchupem, jak pizza to tylko z sosem czosnkowym^^
Z obiadowych dań to najbardziej uwielbiam kurczaka, najlepiej pieczonego w warzywach^^
Zup nie lubię, chyba że chińskie xD DiaboloPomidoro, czy jakoś tak, uwielbiam, najlepiej prawie bez wody, wtedy jest ostre jak choler@ :D
Ze słodkości to najbardziej lubię Aero z białą czekoladą w środku i marcepan^^ ..i 'kuleczki' czyli draże :D
Lody najbardziej owocowe - truskawka, cytryna.
Muszę mieć zawsze wodę przy sobie bo jak nie mam co pić to wpadam w szał xD Dobra jest woda z sokiem cytrynowym, moja ulubiona^^
No i co tam jeszcze lubię.. kebaby^^ biały serek ze szczypiorkiem i rzodkiewką i pieprzem, pomidory, ser feta, wszelkie sałatki z papryką (ale bez oliwek xD), gołąbki, pierogi ruskie...^^
Piotras003
T-Bag

ja ogólnie lubię fast foody :mrgreen: Pita ,Kebab i inne takie podobne tam rzeczy a na oboad najlepiej wchodzi mi schabowy którego mógłbym jesc codziennie ;-)
B...
Michael Scofield

agulec pisze:
W zależności od 'smaka' raz słodkie rzeczy, raz ostre. Jak ostre, to jak piekło xD jak słodkie, to takie, żeby mnie zasłodziło na amen ;D
mam to samo, nie cierpie smakow posrednich^^
i pizza też zawsze z sosem czosnkowym musi byc :-D

nie wiem jak Wy mozecie jesc te schabowe... normalnie w głowie mi sie nie miesci :lol:
ja tam wystarczy ze mam zielono na talerzu xD wszelkie sałatki, warzywa prosto z patelni, dobrze doprawione itp wystarczaja mi za 'danie główne'
własnie mam ochote na taka odsmażaną fasolke szparagową zieloną na maśle :-P , nawet w zamrażalce mam, ale oprócz fasolki mam jeszcze wielkiego lenia, który nie pozwala mi sie ruszyc i cos zrobic^^
aaaaaa i tak w ogole to dzien bez chipsów o smaku zielonej cebulki to dzien stracony xD
Piotras003
T-Bag

B... pisze:
aaaaaa i tak w ogole to dzien bez chipsów o smaku zielonej cebulki to dzien stracony xD
no tak i jeszcze do tych chipsów zapomniałaś dodać BROWAR :-P :mrgreen:
B... pisze:
nie wiem jak Wy mozecie jesc te schabowe... normalnie w głowie mi sie nie miesci :lol:
schabowe są pyszne ale zależy też od tego gdzie się je kupi bo czasmi zdażają się niedobre ;-)
edzik
Michael Scofield

wchodzi mi schabowy którego mógłbym jesc codziennie
schabowy rulezzz xD. Z surowka z kapusty pekinskiej albo slataka z pora...mniam
Ania1991_ck
Michael Scofield

Mniam surówka z kapusty pekińskiej.
Ja uwielbiam pomidory, Mogła bym jeść tonami i oliwą z oliwek.
Jeszcze frytki wymiatają. No i oczywiście ryż z warzywami. Uwielbiam ryż.
damian1
Tweener

czekolada, kotlet schabowy, łazanki, frytki, mnóstwo placków itd.

Jakby się to wszystko połączyło to chyba nikt by tego nie zjadł. :mrgreen:
Sebo
Michael Scofield

Piwo :roll:

Czekolada (biała) ogólnie słodycze itp.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Jejku nie nawidze białej czekalady. żle mi się kojaży :-P

Słodyczy też nie bardzo, tylko jak mam wielką chcicę. Paluszki to mogę jeść tonami ale tylko takie chrupięce.
Dominik676
John Abruzzi

No paluszki też lubię, a najbardziej solone, nie tam jakieś z sezamem czy czymś innym, nie wiem jak np. moi kumple mogą takie coś lubić, ale za to oni się dziwią, że mi smakują paluszki solone, oni ich nienawidzą.
Z lodów to chyba tylko czekoladowe, no może jeszcze jakieś owocowe też ujdą.
Oczywiście lubię jeszcze chipsy, najlepiej jak są to Lay's.
Coś tam na pewno by się jeszcze znalazło, ale sam już nie wiem co.
pozdro.
Aglek
Michael Scofield

Dominik676 pisze:
Z lodów to chyba tylko czekoladowe, no może jeszcze jakieś owocowe też ujdą.
Oooo!! Ale tylko z Grycany bo inne są ohydne!!

Ostatnio mam smaka na surówki... Takie dobrre... nie za kwaśne :D
Żmij
Sara Tancredi

A u mnie w Carefour są takie zbożowe batoniki, małe, bo małem poza tym to tzw zdrowa żywność :roll: no więc są smaki: pomarańczowy, wiśniowy, orzechowy... Rany, niebo w gębie! I kosztują tylko 0,70 groszy! Zwłaszcza pomarańczowy batonik, coś cudownego...

A zatem ja najbardziej lubię jeść mięso. Głupio to brzmi, ale jaroszem nie jestem, choć lubię marchewki, surówki też zszamię, zwłaszcza z oliwkami. A co dopiero sałatka owocowa!... :-P
Co do mięsa, to najbardziej podchodzi mu kurczak robiony przez mojego tate. Mój tata pracuje w kopalni i nie gotuje tak dobrze jak mama, ale sosy robi takie, że ojejku... Raz wkroił skórkę pomarańczy, no coś boskiego. Nigdy bym nie powiedział, że do kurczaka smażonego pasuje pomarańcz, a jednak i to jaki aromat daje!
Albo piczeń ze śliwkami. No i fajnie, jak doda innym razem wino do mięsa, deż dodaje czegoś bardzo dobrego.
Co do deserów, to lody - czekoladowe albo orzechowe. Tak poza tym to nie przepadam za słodkościami, chyba, że to czekolada z orzechami. Za ciastkami, herbatnikami, drożdżuwkami i pączkami nie przepadam.
Zup też nie lubię.
edzik
Michael Scofield

Kurcze, narobiles mi apetytu tym kurczakiem w sosie pomaranczowym..podpytaj tate i podaj przepis w odpowiednim temacie w chilloucie :P
B...
Michael Scofield

hmmmm a ja bym zjadła biały twarożek ze szczypiorkiem, rzodkiewką, ogórkami z chrupiącym pieczywem^^

odzywianie sie zupkami chinskimi, odgrzewanymi pierogami i chipsami wypaczyło mój zmysł smaku :lol:
agulec
Michael Scofield

B... pisze:
hmmmm a ja bym zjadła biały twarożek ze szczypiorkiem, rzodkiewką, ogórkami z chrupiącym pieczywem^^
Kurczę ja już też odczuwam brak takich rzeczy, szczególnie teraz, zimą.
Zjadloby się jakąś miskę pelną kolorowych, świeżych warzyw^^ + twarożek, albo ser feta.. mmmm^^

No ale rzeczywistość jest inna - czas na mrożone pyzy <haha>
Wróć do „Offtopic”