Przedstaw się!

Dyskusje na tematy niezwiązane z serialem Prison Break
kamilkask
Świeżak

witam,
co prawda pewnie już kiedyś tu pisałam, ale na forum nie byłam od roku... tak więc wszystko muszę zaczynać od początku ;)

Mam na imię Kamila, jestem z Katowic, 19 lat.
Mam nadzieję, że forum dalej sprawnie się rozwija!
Pozdrawiam :)
edzik
Michael Scofield

Hej, no niestety forum upada, choć załoga robi wszystko, zeby temu zapobiec.
Pozostaje nadzieja, że będziesz się udzielać intensywnie :)

Pozdr. ;)
kokaina
Świeżak

witajcie
jestem nowa uwielbiam skazanego na śmierć
to najlepszy serial jaki ogladałam.:)
mam pytanie czy ktoś zna może ten utworek ktory zwykle puszczali w serialu przy scenach z Sarą ? taka wola melodia smutna bardzo prosze o pomoc :cry:
agulec
Michael Scofield

Witam kokaina, miło zobaczyć kogoś nowego. :)
Co do utworu to proponuje przejrzeć soundtracki z serialu :]
newyk22
Świeżak

Witam. Mam na forum kilka postow, ale jeszcze sie nie przedstawilem :)
Nazywam sie Mikołaj, mam 16 lat i pochodze z Częstochowy. Bardzo lubie PB i czekam caly czas na nowe odcinki. To tyle :D
agulec
Michael Scofield

Witam newyk22, kontynuacja serialu na pewno postawiłyby forum na nogi ;-)
piret7
Świeżak

Bry,
jestem Kaśka i to mój pierwszy post na forum i chciałabym powiedzieć, że jestem uzależniona od PB :D
(Hmm czuję się jak dr Tancredi na terapii:P)

Nie no a tak na serio, to powiem Wam, że zaczęłam oglądać PB w niedziele, tak dokładnie, niedziele 27.02. dwa tysiące jedenaście! i jak patrze na niektóre posty z roku 07 to aż się śmieje sama do siebie, że wcześniej mnie to nie wciągnęło.

Otóż, już kiedyś słyszałam o tym serialu, nawet miałam płytę od kolegi pożyczoną, ale jakoś nigdy nie miałam czasu na oglądanie, na polsacie również, aż tu nagle mój ukochany narzeczony pięknego niedzielnego popołudnia włączył pierwszy odcinek :D Reasumując do wtorku obejrzałam do 5 odcinka 2 sezonu i jestem zachwycona serialem :-D , a jednocześnie rozczarowana samą sobą, że wcześniej tego nie oglądałam :570:

Więc mówię wszystkim
Dzień dobry :mrgreen:
i mam nadzieję, że nie obrazicie się jak "pobazgrzę"sobie w niektórych dawno nieodwiedzanych wątkach ;-)
agulec
Michael Scofield

Witamy na forum, piret7 - Kasiu!
Tylko pozazdrościć entuzjazmu i tego, że będziesz oglądać PB po raz pierwszy. ;)
(Bazgroły jak najbardziej wskazane. ;) )
Dusqmad
Administrator

Witam nowych użytkowników!

piret7, napisz coś o swoich wrażeniach na forum. :) Na pewno znajdziesz interesujące tematy.
Sam niedawno oglądam od początku sezon pierwszy (został mi ostatni odcinek) i żałuję, że nie uzupełniłem tematów o 1szym sezonie. Emocje są niewiele mniejsze, niż za pierwszym razem.
agulec pisze:
Witam newyk22, kontynuacja serialu na pewno postawiłyby forum na nogi
Może pomoże w tym premiera "BreakOut Kings". Oby ^^
Włóczykij.
Świeżak

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;-) Śledziłem te forum od dawna ale zawieruszyło mi sie haslo i nazwa poczty więc nie miałem jak pisać.. jedynie ściagałem odcinki..

Szkoda że tak mało "wiary" zostało z tak licznej rzeszy osób co kiedyś tu było.. Miejmy nadzieje że pare osób dołączy do tego forum poprzez nowe dzieło ;-)
Dusqmad
Administrator

Również mam taką nadzieję.

Witaj Włóczykiju., miłego pisania na forum :)
agulec
Michael Scofield

Witam serdecznie i ja Włóczykija, wszyscy trzymamy kciuki. ;)
TheDawid1994
Świeżak

Cześć mam na imię Dawid co mówi mój login. Pochodzę z Iłży na samym dole województwa Mazowieckiego. Jestem fanem PB oraz Wentwortha Millera ;) Jest to jedyny serial (jedyna rzecz) na punkcie której miałem obsesję. Interesuję się głównie muzyką i udzielam się na forach muzycznych, gdzie promuję PB, niestety po zakończeniu emisji serialu jego popularność znacznie zmalała. Kiedyś miałem założyć stronę o Wencie, ale nie miałem wtedy takiego doświadczenia, teraz znowu naszła mnie ochota, ale jest mało popularny.
Nie wiem czy forum jeszcze żyje, czy już obumarło, ale postanowiłem się zarejestrować. Jestem pewien że jest tutaj jakaś paczka, do której mam nadzieję się doczępię (nawet na siłę :-P )

O serialu:
Ulubiona postać - Michael Scofield
Ulubiony odcinek - ten, w którym Michael ratuje Sarę
Ja i PB - jak już wspomniałem, jest to jedyna rzecz na punkcie której miałem obsesję, zbierałem wycinki, plakaty itd. Z chwilą gdy Polsat przerwał emisję 4 sezonu, wszystko spaliłem. Szkoda, że nie wiedziałem wtedy o forum :(

Jak już wspomniałem interesuję się muzyką, a zwłaszcza popem (przez co niektórzy mnie krytykują, bo pop to dno). Są gusta i guściki, ja lubię taką muzykę na której się wychowałem, zwłaszcza Christina Aguilera i Justin Timberlake. Udzielam się na wielu forach muzycznych min. christinaaguilera.com.pl gdzie jestem moderatorem oraz na mojej własnej stronie beyonce.com.pl którą założyłem 4 sierpnia tego roku.

Z seriali oglądam jeszcze Friends, Cudowne Lata oraz Chirurgów (jeszcze jak byłem młodszy to 7th Heaven i Chermed)
Ulubieni aktorzy: Wentworth Miller i Channing Tatum
Ulubione aktorki: Katrine Haigl, Lisa Kudrow, Anne Hatheway, Meryl Strip, Amanda Seyfried

To na razie tylę co musicie o mnie wiedzieć. Hello everyone :)
agulec
Michael Scofield

Miło Cię poznać, Dawid. :) Witam w gronie fanów PB! Dzisiaj, po zakończeniu serialu, może być trudniej o udzielających się fanów serialu, ale od czasu do czasu ktoś zagląda.
Jako fan Wentworth'a pewnie jesteś zorientowany - co on teraz porabia?

Muzyką interesujesz się "w teorii" czy sam też ją tworzysz?
TheDawid1994
Świeżak

Muzyką wyłącznie w teorii ;)
Went będzie w jednym z odcinków Housa :) Sam nie oglądam tego serialu, ale dla Wenta obejrzę ten odcinek, tylko teraz nie pamiętam który to epizod będzie ;)
Znalazłem również 2 forum o PB, na którym udziela się jeszcze sporo osób, myślę, że może dałoby się jakoś połączyć siły i stworzyć stronę o samym serialu i aktorach w nim występujących. Ja niestety nie podejmę się tego wyzwania, ale mogę być jako redaktor :)

Byłaby to stroną na której byłyby umieszczone linki do naszych forów. Ja na razie nie jestem tam zarejestrowany, żeby nie wyjść na dwulicowca xD

Jeżeli robicie jakaś akcję to proszę napiszcie do mnie na maila, bo tutaj nie zagladam codziennie ;)
A tak w ogóle to myślałem, żeby napisać do Polsatu, żaby od nowa przywrócili serial ;)
agulec
Michael Scofield

Odnośnie PB w Polsacie, to wydawało mi się ostatnio, że gdzieś mi mignął ten tytuł w telegazecie o jakiejś absurdalnie późnej porze, ale mogę się mylić. :)

W sprawach organizacyjnych Forum trzeba czekać na Administratora, a najlepiej opisać swoją propozycję w temacie poniżej:
-> propozycje-vt285,550.htm
mati113
Świeżak

Witajcie,

Mateusz z Bytomia/ okolice Katowic. Wczoraj skończyłem oglądać ostatni odcinek 4 sezonu czyli w 2/3 tygodnie przebrnąłem od 1 do 4 sezonu.
Dusqmad
Administrator

czyli w 2/3 tygodnie przebrnąłem od 1 do 4 sezonu.
No to rewelacyjny wynik, było trochę tych odcinków dziennie ;)
mala95-95
Świeżak

Cześć, jestem nowa i Hm, czy ktoś w ogóle jeszcze tutaj przebywa ? : > OO Mateusz gratuluje ja około dwóch tygodni całe 4 sezony , ah może nawet mniej niż dwa tygodnie, czasami po 15 odcinków jednego dnia oglądałam :) Natalia jestem i jestem z okolic Zielonej góry, mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze będzie.
marekpiotr1984
Świeżak

cześć wszystkim

Wita Was Marek ze Śląska.

Pozdrawiam
Burket
Świeżak

Witam wszystkim na forum.
Mam na imię Robert i pochodzę z Białegostoku a obecnie studiuję mechanikę w w Warszawie na drugim roku. PB zainteresował mnie mój bliski znajomy i tak do tej pory trwa.
Do zobaczenia na forum.
linka
Świeżak

Witam wszystkich, mam na imię Marta :) Odezwałam się już co prawda na forum parę razy, ale generalnie jestem tu nowa. Mam nadzieję, że wraz z rozpoczęciem 5 sezonu (i miejmy nadzieję nie ostatniego) forum ożyje, liczę na ciekawe dyskusje :)
A tymczasem, skoro zostaliśmy tak ładnie zachęceni, czas wypowiedzieć się w kilku starych tematach ;-)
copACABana
Świeżak

Witajcie. Nazywam się Dominik, mam 20 lat. Prison Break oglądam od samego początku, a wszystkie sezony obejrzałem chyba z 2-3 razy, także trochę byłem maniakiem. Obecnie z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki, a na forum chciałem zarejestrować się już kiedyś, ale wraz z końcem sezonu 4 forum ucichło i nie było sensu przesiadywania tutaj. Liczę, że forum odżyje i mile spędzę tu swój czas, nie tylko oglądając odcinki ;) Pozdrawiam.
Dusqmad
Administrator

Cześć Dominik!

Jako nowy user masz sporo do nadrobienia. :-D

Zapraszam do wpisania się do najważniejszych dyskusji:
viewtopic.php?f=20&t=2346

Komentuj odcinki, również te z poprzednich sezonów. W ogóle - zapraszam do aktywnego pisania! ;-)

Też liczę na jak największą aktywność na forum i życzyłbym sobie takiego szału na PRISON BREAK jak dawniej. Zobaczymy jak to się rozwinie... :)
kropo
Świeżak

Cześć
Wróć do „Offtopic”