NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

niunia nowym moderatorem

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Piotras003
T-Bag

No cóż moim zdaniem te forum jest zrobione super . I narazie nic nietrzeba zmnieniac! A motywuje to tym ze jest wiele forum ktore moglem wybrac ale jak widac wybralem tylko i wylacznie to ,zastalem tu mile osoby spoko administratora i poznalem wiele ciekawych osob wiec narazie po co cos zmnieniac jest OKI i Jestem pewny ze tak bedzie do Konca POZDRO dla wszystkich! Niunia jestes super i wiem ze bedziesz taka do konca!Dlatego nikt nie powinien miec zastrzezen co do Twojej pracy!
Xaneta
Michael Scofield

Niunia wszystko w pozradku.Interweniujesz kiedy sie "troche" zagalopujemy :D chodzi mi o ogromne troche :D wogóle pilnujesz wszystkiego i jest git ;)
niunia
Michael Scofield

Uff, kamień z serca. Nawet nie wiecie jak dla mnie jest ważne wasze zdanie.. :)
John Abruzzi
Sara Tancredi

niunia pisze:
Uff, kamień z serca. Nawet nie wiecie jak dla mnie jest ważne wasze zdanie..
O Tobie nie mozna miec innego zdania. Jestem tu niedlugo a zdazylem zauwazyc ze wspaniale wywiazujesz sie ze swoich obowiazkow. Moglabys byc wzorem dla moderatorow innych forum :-) Takze trzymaj tak dalej pozdrawiam Cie serdecznie :-)
mk95
Michael Scofield

Niunia, ty jesteś jednym z lepszych moderatorów, jakie spotkałam na wszystkich forach. To, jak wykonujesz swoje obowiązki... Jesteś wspaniała :-)
niunia
Michael Scofield

płakać mi sie chce ze szczescia.. nigdy bym nie pomyślała.. tak bardzo wam dziękuje, jesteście wspaniali..
Chyba nie jestem w stanie nic innego powiedziec.. dziekuje ze jestescie
mk95
Michael Scofield

niunia pisze:
płakać mi sie chce ze szczescia
nie płacz... nie warto płakać:*
ale jesteś wspaniała... mi by się nie chciało tyle robić :-)
niunia
Michael Scofield

A mi sprawia to przyjemność.. ;-)
:*
mk95
Michael Scofield

ale ja leń jestem^^ a bardzo dobrze, że tobie to sprawia przyjemność:*
Xaneta
Michael Scofield

niunia pisze:
płakać mi sie chce ze szczescia.. nigdy bym nie pomyślała.. tak bardzo wam dziękuje, jesteście wspaniali..
Chyba nie jestem w stanie nic innego powiedziec.. dziekuje ze jestescie
nie masz za co dziękowac naprawdę.cudownie wykonujesz swoje obowiazki to się liczy ;)
MarQ
Michael Scofield

niuń wspaniale spelnia swoje obowiazki, nie mam do niej zadnych zastrzezen :*
Alexxa
Mahone

Niunia- nie mam do Twojej moderatorskiej pracy żadnych zastrzeżeń :mrgreen: . Jak trzeba- upominasz sensownie, a jednocxeśnie jesteś bardzo sympatyczna i wyrozumiała xD. Oby tak dalej !
agulec
Michael Scofield

Niunia nasz Szeryfie - moim zdaniem świetna robota. Pilnujesz porządku, interweniujesz jak trzeba i jak powiedziała Alexxa, - jednocześnie jesteś bardzo sympatyczna i wyrozumiała - dla nas wszystkich nieokrzesanych na tym forum :D
Piotras003
T-Bag

Niuniu! Nie Ty DZIEKUJ tylko My DZIEKUJEMY TOBIE!
PatuŚ
Michael Scofield

Nio i to jest moderator ! utrzymuje tą nasza hałestrę w ryzach :-D trochę nas opanuje jak się zagalopujemy w marzeniach o *Boskim*. przy tym nie terroryzuje nas jak to ktos miał w zwyczju :-D

dlatego wielki "szacun" dla Kochanej Niuni ;*
Ktoś

droga "niuniu"
piszę tutaj ponieważ niegdzie indziej nie mogę,a gdyz zauwazyłem tu Twój temat to stwierdziłem iż powinienem się wypowiedzieć.
Twierdzę iż bezpodstawnie oskarżasz użytkowników o offtop. Wyszczególniasz osoby,które w tym przypadku są jeszcze bardzo młodą młodzieżą. Robisz im wielka przykrość oskarżająć o nabijanie postów.Czy to nie przesada? Moze nie robią teo specjalnie?Powinnaś sie nad tym zastanowic.Nie pamiętam już kto ale miał wielką rację.Wysyłaj prywatne wiadomości a nie oskarżaj na forum całej tej strony.Jako moderator powinnaś traktować wszystkich na równi,a niestety tego nie robisz.Wyróżniasz najmłodszych użytkowników,kiedy starsi robią to samo.Powiedz,jaka to różnica ile kto ma lat?Zadna.Wszyscy są tu połączeni serialem,łączy Was to samo hobby.Sa wspaniali graficy.Traktujesz tez lepiej tych którzy w pewien sposób przysłużyli się forum, a innych karzesz za drobne niedociągnięcia.
Proszę Cię przemyśl to co i napisałem.
Z poważaniem Ktoś.
MarQ
Michael Scofield

drogi "ktosiu"
rownie dobrze mogles sie zarejestrowac i napisac niuni do PW/gadu/maila. chyba ze nie masz odwagi sie ujawnic mimo tego ze to tylko internet.
Nie wiem czemu piszesz dlaczego Niunia "niby" oskarża uzytkownikow o offtop tylko ze wzgledow na wiek... byc moze znasz ja lepiej niz ona sama zna siebie. i jezeli juz oskarzasz kogos o cos to powinienes dokladniej przesledzic cala sytuacje poniewaz niunia napisala PW do niektorych osob, nie poskutkowalo wiec niunia mogla odrazu dac warna lecz poznalismy jej dobre serce i zalozyla temat z prsba do niektorych uzytkownikow. a to ze sa w takim wieku a nie innym to nie ma zadnego znaczenia! a propo sprawiania komus przykrosci drogi "ktosiu", powinienes sie zastanowic zanim napiszesz kilka slow ktore moga sie okazac nieprawda, poniewaz to wlasnie one moga sprawic komus przykrosc.
Niunia doskonale zna swoje obowiazki jako moderatora, i jezeli by ich nie spelniala to admin na pewno by to zauwazyl, lecz jak widac niunia spelnia swoje obowiazki doskonale. to ze dala komus warna musi oznaczac ze niunia jest zdania ze dana osoba na to zasluzyla, i niky oprocz tej osoby nie powinien podwazac jej decyzji.
Tym razem ja cie prosze, przemysl to co ja napisalem bo twoje slowa mogly sprawic ogromna przykrosc.
Z powazaniem MarQ
Piotras003
T-Bag

Ten Ktoś to naprawde ma poprzewracane w glowie :lol: i niemoge zrozumiec tego jak ktos kto nie jest z tego forum moze bezpodstawnie oceniac nas czyli forumowiczow,a tak pozatym to Niunia jest tu taka osoba ktora ma prawo karac jak cos jest nie tak i inni o tym wiedza i szanuja to ,i staraja sie nie robic jej pod gorke ,to wiec moral jest taki ze ty ktos masz głó...do gadania i jesli niemasz odwagi przyznac sie kim jestes to nie pisz juz takich bezsensownych postów i zastanów sie wogóle co i gdzie piszesz bo urazasz w ten sposob Niunie i takze nas FORUMOWICZÓW ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

Oczywiście wypowiedx "Ktosia" jest bezpodstawna... i nie wierze że jest to że jest to osoba spoza forum, bo czy osoba o zdrowych zmysłach nie przebywająca na forum i nie znajaca sytuacji wyrażałby swoją opinie na ten temat. Ja mam podejżenie że to jakiś rozżalony uzytkownik- oczywiście pewności nie ma ... ale jakos od razu to była moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego. a wiec jesli "ktoś" nie ma odwagi wypowiedziec swojej opinii uzywajac swojego loginu tylko w formie Goscia , świadczy o jego tchurzostwie i nie nalezy brac tych słów na poważnie. a To ze Niunia wyróznia najmłodszych uzytkowników to juz wogóle jakas kpina np. MarQ, mk95 tez sa młodzi a jakoś nie jest to przyczyną wrogości moderatorki w stosunku do Nich ... wrecz przeciwnie..My się tu wszyscy szanujemy i na prawde wiek nie gra namniejszej roli.

Z powazaniem PatuŚ
Aglek
Michael Scofield

Ja się z wami w zupełności zgadzam!! I przez tego ktosia niunia przestała wsadzać swoje dzieła i my na tym tracimy!! Dajesz coś niuń!!:D
Bellatoris
Lincoln Burrows

Jestem pewna, że większość z was sądzi, że to ja, więc chciałabym zaprzeczyć. Ja napisałam co sądzę i wyjaśniłam sobie z niunią parę spraw na pw i nie miałabym żadnej korzyści z wypowiadania się tutaj, skoro jest to temat o grafice. Co prawda do ktosia nie mam żadnych zastrzeżeń (wyjawił to co myślał) ale chyba nie tu gdzie trzeba. Ale żeby nie było, że przesto niunia zatraca się jako grafik... Wstaw coś...
madamebutterfly
Mahone

ojjj... ktoś tu nam pojechał naszą kochaną niunię.... ona po prostu stara się zaprowadzić na forum jako taki pożądek.. a to ze uwzględniła akurat młodszych forumowiczów.. przecież nie tylko ich... ehh nie zważaj niunia i wstawiaj nowe grafiki :) bo są naprawdę fajne... :D
Rafaqio
C-Note

Gratuluje Niunia mam nadzieję, że dobrze spełnisz swoją powinność xD
Wróć do „O forum”