NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Gratulacje

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Tanira
Michael Scofield

niunia pisze:
AutumnLeaf, wiem coś o tym ^^ Masakra.. przecież nie kazdy jest taki dobry z polskiego, albo coś.
Ja widziałam na jednym forum, że pod każym postem podpisywał się moderator i pisał co ma źle w wypowiedzi ^^
no to to już chyba przegiecie xD
B...
Michael Scofield

ludzie maja w koncu różne schizyyyy :-D
Babydoll
Mahone

Yyyyyy dzię dobry :) Chciałabym tylko powiedzieć że macie forum superoskie, od niedawna tu jestem i jeszcze nie przejrzałam wszystkiego ale spokojnie, dam radę :) I dzięki Wam bez problemu ściągnęłam masę odcinków :) Po prostu buziaki, uściski i gratulacje :-D
#Lukas#
Sara Tancredi

Babydoll pisze:
Chciałabym tylko powiedzieć że macie forum superoskie
Ty też masz :-) Jesteś jednym z nas przecież :lol:

Pozdrawiam :-)
Dominik676
John Abruzzi

Wiem, że troszkę późno, ale także przyłączam się do tych gratulacji. Jestem tu od niedawna, a już zdążyłem się przyzwyczaić do regularnego odwiedzania tego forum. Dzięki wam ściągnąłem wiele odcinków, dowiedziałem się bardzo dużo rzeczy o tym forum. Po prostu nie zamierzam go w najbliższym czasie opuścić, bo jest po prostu super. Czyli jeszcze raz: GRATULUJE!!!
Misterek999
C-Note

Gratulacje ;> Co prawda juz nie macie tego zapału co kiedys :D no ale przywiazalem sie do tego Forum :D szczere Podziekowania dla Dusqmad, Niuni no i innych :) co prawda sie tak jakby nie znamy no ale jestem juz troche na forum :D
Wróć do „O forum”