OMG Do KhAn

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Taho
Świeżak

Dostalem ostrzezenie za to ze chcialem obudzic to denne forum. KhAn czy jak mu tam uzywajac satyry nazwal mnie osoba niezrownowazona psychicznie, wedlug mnie jest to obraza uzykownika forum. Jezeli wymyslenie zabawy przeze mnie bylo niezgodne z regulaninem forum pokaz mi pukt w ktorym regulanim mi tego zabrania (jezeli regulamin istnieje). Jesli skasujesz ten topic uznam to za twoja porazke ;] jesli mnie zablokujesz zrobie nowe konto itd nie uznawaj tego za grozbe. Uwazam ze powininem walczyc o to co sluszne. TAHO !
KhAn
John Abruzzi

Taho pisze:
Dostalem ostrzezenie za to ze chcialem obudzic to denne forum.
Nie podoba ci się forum to już twoja prywatna sprawa. Jak nie chcesz tutaj pisać ani pobierac odcinków to mnie to nie interesuje. Widocznie tylko ty masz złe zdanie o forum bo innym sie podoba i potrafią przestrzegac zasady jakie tutaj panują.
Taho pisze:
KhAn czy jak mu tam uzywajac satyry nazwal mnie osoba niezrownowazona psychicznie, wedlug mnie jest to obraza uzykownika forum.
Jeżeli cię to obraziło to mój błąd i przeprasza. A ostrzeżenie edytowałem. Mówiesz, że ja cię obraziłem wporządku ale teraz mi powiesz, że ty mnie nie obraziłeś?? Jeżeli mówisz coś to najpierw ty się zachowuj przyzwoicie a później pouczaj inny, bo ja nie jestem dla ciebie kolegą to po pierwsze a po drugie nie jestem jakiś tam KhAn tylko KhAn i tak masz się do mnie zwracać.
Taho pisze:
Jezeli wymyslenie zabawy przeze mnie bylo niezgodne z regulaninem forum pokaz mi pukt w ktorym regulanim mi tego zabrania (jezeli regulamin istnieje).
Regulamin istnieje. Forum prison-break.filmowo.net jest częścią serwisu filmowo.net i forum.filmowo.net. Tak więc regulamin, który widnieje na forum.filmowo.net jest również regulaminem prison-break.filmowo.net. Oto REGULAMIN!!
Nie ma punktu w regulaminie mówiącego o tym, że nie wolno zakładać takiego tematu na forum jaki ty założyłeś. Jednak od tego jest admin jak i moderator żeby czuwał nad forum. I to ja decyduję kto dostanie ostrzeżenie i za co i to ja decyduję czy dany temat może widnieć na forum czy też nie. Uznałem twój temat za jeden z głupich i dlatego został usunięty. Jeżeli nie umiesz zakładać normalnych tematów to nie zabieraj się za to. Są inni ludzie, którzy naprawdę potrafią to robić.
Taho pisze:
Jesli skasujesz ten topic uznam to za twoja porazke ;] jesli mnie zablokujesz zrobie nowe konto itd nie uznawaj tego za grozbe. Uwazam ze powininem walczyc o to co sluszne. TAHO !
Po pierwsze nie boję się ciebie ;] i nie muszę kasowac danego tematu bo jak widac po tym poście to nie zabardzo wiesz jakie zasady panują na forum i jak powinno się zachowywać. Co do zablokowania to nie bawiłbym się w żadne blokowanie twojego konta tylko odrazu przesłałbym twoje dane do admina a on usunął by twoje konto i na adres ip nałożył bana tak więc już nie mógłbyś się zarejestrować ;]
Taho
Świeżak

Po pierwsze nie boję się ciebie ;] i nie muszę kasowac danego tematu bo jak widac po tym poście to nie zabardzo wiesz jakie zasady panują na forum i jak powinno się zachowywać. Co do zablokowania to nie bawiłbym się w żadne blokowanie twojego konta tylko odrazu przesłałbym twoje dane do admina a on usunął by twoje konto i na adres ip nałożył bana tak więc już nie mógłbyś się zarejestrować ;]

Tak czy tak mozesz mi naskoczyc ... mam Neo a to oznacza zmienne IP
Ble
C-Note

Taho pisze:
Ja cie kolego nie rozumiem... Jedziesz na to forum i KhAna z góry na dół, a i tak cie do niego ciągnie. I co ci da, że się tu znowu zarejestrujesz? Myślisz, że kogoś tym wkurzysz, że tak pokażesz swoją wyższość? Otóż może cie zdziwię, ale mylisz się. Myślę, że większości z nas wisi to, czy ty tu bedziesz się męczył, czy nie. jeśli odpowiada ci rola błazna, proszę bardzo, nie krępuj się.

KhAn z góry przepraszam, ale nie potrafiłam się oprzeć. Nie umiem przejść obojętnie obok takich przypadków...
KhAn
John Abruzzi

Spoko nic się nie dzieje Mela. Poprostu koleś robi teraz za błazna forum i daje nam rozrywkę i nic tylko trzeba mu podziękować za takie denne tematy i posty bo można się przy nich uśmiać tylko. Widać, że to jest dziecko, które ma jeszcze mleko matki pod nosem i myśli, że jak się tak zachowuje na forum to każdy będzie koło niego skakał i zachwycał się tym co pisze. Nie mam zamiaru z dzieciakiem gadać bo nie będe się do jego poziomu zniżał.
Fl3t05
Świeżak

Taho pisze:
Co nie znaczy, że nie da się Ciebie zbanować.
AutumnLeaf
Michael Scofield

nie karmić trolla ;o. eee...groźnie się zrobiło...
Dusqmad
Administrator

Taho pisze:
Dostalem ostrzezenie za to ze chcialem obudzic to denne forum.
Rozruszasz forum zabawą "walnij łbem w klawiaturę"? To ja w takim razie nic już więcej nie piszę. Powiem tyle - wejdź na http://www.iq-test.pl/ i podaj wynik jak skończysz. Wtedy możemy kontynuować.
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

Ble, Jesteś WIELKA ! uśmiałem się nieźle xD.. błazen forumowy^^ może być.. :D
Ble
C-Note

KhAn pisze:
Spoko nic się nie dzieje Mela
Dzięki wielkie! Mela na tym forum jest jedna, niepowtarzalna. Ja tez jestem jedyna w swoim rodzaju. Zwykła Ble. :P
Sebastian66i6 pisze:
Ble, Jesteś WIELKA ! uśmiałem się nieźle xD.. błazen forumowy^^ może być..
Dziękuję ;)
KhAn
John Abruzzi

Sorki Ble za pomyłke ale z Melą już tyle gadałem na forum, że jakoś jej nick mi wpadł do głowy :P
Ble
C-Note

Ewentalnie mogę ci wybaczyć ten drobny nietakt, pod warunkiem, że już się to nie powtórzy ;)
KhAn
John Abruzzi

Nie potórzy się obiecuję :) :P widzę, że nasz kolega Taho coś zamilkł i już nie pisze do mnie żadnych skarg itp. :D chyba się wystraszył czegoś albo nie rozwiązał tego testu co mu Dusq dał i mu się głupio zrobiło :D
PatuŚ
Michael Scofield

haha.. :-D pewnie tak , może pytania były za trudne . i dobrez przynajmniej znów wrócił dobry klimat na formu i nikt go już nie zakłóca :-P
Oktarynka
Fernando Sucre

Jak się można czepiać o cokolwiek KhAna (khem khem XD)?
KhAn piękniasty avek *__* wszyscy mają takie ładne avatary, niech was..!

A mój koment do całej sprawy - naprawdę nie potrzeba nam jeszcze bardziej rozwiniętego OffTopu, dzięki Taho za troskę XD.
KhAn
John Abruzzi

Dzięki ;) Też mi się avek spodobał i dlategóż go mam :P
Wróć do „O forum”