NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Co sądzicie o forum?

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
PatuŚ
Michael Scofield

Madzialena pisze:
więc się zapisałam
haha a uisciłas składke .. haha^^ nie no dżołk ... :-P

ja tam nie wyobrazam sobie zeby nie wejść na forum..tym bartdziej boje sie wrzesnia...bo wylatuje na 2 tygodnie..co ja zrobię ... nie wiem ... 2 tygodnie bez forum..nie wyobrażam sobie tego
agulec
Michael Scofield

w wakacje to w ogóle będzie krucho... Ja mam w lipcu 2 tygodnie praktyk w jakiejś wiosce, a potem wyjeżdżam na miesiąc oO a nie mam laptopa oO
a dnia bez forum też sobie nie wyobrażam :D już czuję, że będę za Wami i za forum tęsknić ;*
MarQ
Michael Scofield

hahahah ja kocham internet w komorce :D :D :D jak wyjezdzam gdzies na dluzej to zawsze przez komorce wchodze :D
Piotras003
T-Bag

Dziekuje ci forum za to że jestes ,dziekuje tobie i przeznaczeniu! Niema takiego drugiego forum i niebedzie bo nieda sie opisac slowami jak tu jest,poprostu trzeba wejsc i zobaczyc! ;-)
Nero
Lincoln Burrows

piotras003 pisze:
Dziekuje ci forum za to że jestes
Za to, że te forum JEST podziękuj Dusqmadowi :-P
necik665
C-Note

mi się podoba i to strasznie ;D uwielbiam prison break więc i forum przypadnie mi do gustu .. :) ciekawe działy i tematy .. no i jeszcze my wszyscy ... mam nadzieje że utrzymamy to forum jak najdłużej :P
Roe
Sara Tancredi

Ha.
Fajnie że tu trafiłam, bo fora, na których zwykle się loguję okazują się dennie głupie... A tu mi się podoba, fajni ludzie i forum bez żadnych bezsensownych, niepotrzebnych tematów. I tak ma być ; ) Dłuugo tu się mnie nie pozbędziecie ^^'
Orchidea
Świeżak

Uważam, ze na forum jest sporo bałaganu i niepotrzebnych tematów. Skoro macie dział "Aktorzy" to logiczne, że każdy będzie tam wklejał życiorysy. Więc nie rozumiem po co podforum "Biografie aktorów" :-?
Piotras003
T-Bag

hm...jest to moje pierwsze forum i bardzo sie ciesze ze mialem takie szczescie ze trafilem akurat tutaj ,nie zapomne go nigdy ,gdy nawet mnie nie ma tutaj to mysle co sie tu dzieje ,dlatego wiem ze to forum jest jedna z niewielu rzeczy na ktorym mi zalezy ,poznalem tu wiele wspanialych osob ktorzy zawsze pomoga ,doradza i rozbawia i niestety poznalem tez pare złych stron internetowego forum a dokladniej Obelgi ktorych nienawidzę i ktore obrazaja mnie i tych co lubie ,ale jak sie tu juz nauczylem trzeba traktowac to z przymróżeniem oka ;-)
Mahonia
T-Bag

Nie będę cytować całości wypowiedzi Piotrasa, bo w zupełności się z nią zgadzam ;-)
madamebutterfly
Mahone

dokładnie...
do tej pory nie udzielałąm się na forach, sama nie wiem czemu...
ale jak patrzę czasem na inne fora, jak tam wszyscy się kłócą i wyzywają albo w ogóle nic się tam nie dzieje...
to forum jest zdecydowanie najlepsze.... są tu baardzo mili ludzie (chociaż wyjątki się też zdarzają..) i co mi się bardzop podoba nie ma podziału na grupy wiekowe... wszyscy się lubią i wszyscy się dobrze znają...
zawsze znajdzie się ktos z kim można pogadać i to jest właśnie fajne... ^^
noo!
Pam
T-Bag

madamebutterfly pisze:
do tej pory nie udzielałąm się na forach, sama nie wiem czemu...
Też sie nie udzielałam na moim pierwszym forum (na elicie). Myslałam, że jak co fajnego dawałam tam, to oni jakiś komentarz dadzą albo coś, a tak to nic... Ale na lepsze forum jak to nie mogłam trafić... ;) I nie będę za dużo sie rozpisywać, bo jeszcze sie wcześniej wypowiadałam...
I wogóle się cieszę, że poznałam tak dużo wyjątkowych osób, jak niunia, agulec, tanira, mahonia, Xaneta, madame i innych ;) Naprawde cieszę się że tu jestem :)

A my cieszymy się, że ty z nami jesteś ;*
niunia
Ostatnio zmieniony 2008-07-20, 18:39 przez Pam, łącznie zmieniany 1 raz.
Tanira
Michael Scofield

Pam pisze:
tanira
:mrgreen:

ja tu jestem dzięki foczej Autumn i w sumie chyba dobrze ^^
to jest jedyne forum (Z tego co widziałam) gdzie nowi nie są wpychani do specjalnego folderu, który w jakiś sposob ich ogranicza.
AutumnLeaf
Michael Scofield

ja tu jestem dzięki foczej Autumn i w sumie chyba dobrze ^^
no no

xD
to jest jedyne forum (Z tego co widziałam) gdzie nowi nie są wpychani do specjalnego folderu, który w jakiś sposob ich ogranicza.
Uchm, są fora, gdzie nowi użytkownicy to materiał do robienia sobie jaj i wyżywania się, bo tamci jeszcze nie do końca załapali co i jak, kto z kim itepe. Jedni są pro, inni są noobami .__. co za dzieci.
Piotras003
T-Bag

AutumnLeaf pisze:
Uchm, są fora, gdzie nowi użytkownicy to materiał do robienia sobie jaj i wyżywania się, bo tamci jeszcze nie do końca załapali co i jak, kto z kim itepe. Jedni są pro, inni są noobami .__. co za dzieci.
O kurde tego nie wiedziałem ze tak jest i dlatego podwójnie sie ciesze ze moge tu trafiłem :-)
necik665
C-Note

też się ciesze że tu trafiłam.. na pewno na innych forach nie ma tak milutkich ludzi ;P
Mahonia
T-Bag

Fajne jest to że na tym forum nie ma prawie kłótni, można z każdym o wszystkim pogadać, nie ma wyzywania za popełnione błędy, nie ma podziału na grupy wiekowe, można zawsze liczyć na czyjaś pomoc. bardzo się cieszę że Was poznałam zwłaszcza: Madgę, agulca, Piotrasa, Pam, Tanirę, AutumnLeaf, Xanetę, B... i mogłabym Was tak wymieniać do końca :mrgreen: dziękuję, że jesteście :-)
Dominik676
John Abruzzi

Dla mnie to forum jest super. Byłem już wcześniej na kilku forach, ale wszystkie były po prostu nudne. Jak trafiłem tutaj to od razu wiedziałem, że zatrzymam się na dłużej i wcale tego nie żałuje, bo są tutaj ludzie niepowtarzalni, z którymi mogę pogadać zawsze i na każdy temat.
Pozdrawiam
valentiina
Tweener

Jest miejscem gdzie spędzam wolny czas, gdzie mogę poznać nowych ludzi.
Wymienić się poglądami przez co inaczej patrzeć na świat, zabić nudę.
I cieszę się, że poznałam to miejsce.
storme.demolish
Świeżak

Szczerze mówiąc to jest bliskie perfekcji. Nie ma tu avatarów na 4 kilometry, niepotrzebnej grafiki, chaosu. Jest porządek, ład i - chyba w większości - ludzie na poziomie. Szkoda, że serial się kończy. Wydaje mi się, że wiele osób zrezygnuje z postowania tutaj. Pozdrawiam.
Misterek999
C-Note

może i wiele osób zrezygnuje , ale napewno kiedys powróca na to forum xD albo nadal beda, fajnie bedzie za rok sobie powspominac, no ale napewno bedzie inaczej niz teraz , szkoda ze to ostatnie odcinki;( ogladalem cały prison break i teraz szkoda troche no ale trudno :)
Wróć do „O forum”