Forum.

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
cetiax
Świeżak

Witam. Nie zamierzam się tutaj udzielać ani nic z tych rzeczy. Zarejestrowałem się tutaj, ponieważ pragnę sciągać na bieżąco odcinki Prison - Break. Kieruje się tylko z podziękowaniami do serwisu, za estetyke w odcinkach. Rejestrujac sie tu myslalem, że trafie na kolejny syf, stety zawiodłem się pozytywnie.

Powodzenia.
KhAn
John Abruzzi

Dzięki wielkie za tak miłe słowa ;) myślę, że będziesz nas często odwiedzał i zaprosisz swoich znajomych do odwiedzania forum ;) wrazie jakich kolwiek pytań służę pomocą ;)

Pozdrawiam ;)
mahones
C-Note

Również ciesze się że forum prisonbreak.filmowo.net jest jeszcze bardziej popularne i popularnym sie robi jeszcze bardziej. Dzieki w imieniu administracji i ludziom ktorzy je tworzyli pozdro. ;-)
Dominik676
John Abruzzi

Z tym, że ściąganie odcinków PB na tym forum jest bardzo wygodne muszę się zgodzić w 100%. Nie ma tutaj takiego "burdelu" jak na innych forach o różnej tematyce jakie udało mi się odwiedzić. Tutaj bez problemu i zbędnych komplikacji można znaleźć to co się chce. Tak więc oczywiście także dołączam się do podziękować za tak dobre forum o PB i za taki porządek w linkach do poszczególnych odcinków. Odkąd trafiłem tutaj PB nie ściąga, już nigdzie indzie, tutaj jest po prostu najlepiej.
Wróć do „O forum”