NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Propozycje

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Włóczykij.
Świeżak

Dusqmad nie chce Cie martwic ale te forum umrze smiercia naturalna z czasem :-( Ze starej wiary zostales tylko Ty a gdzie reszta ?! no wlasnie.. tacy z nich fani :roll: niewiem czy jest sens wpowazac jakies nowinki na te forum.. a Ty co tym sadzisz :-?
agulec
Michael Scofield

Dusqmad pisze:
Zrobiłem małą reorganizację w działach.
Myślę, że OK, chociaż ja się tu chyba już nigdy nie pogubię. ;)
Ale tak patrząc obiektywnie - nowy serial na samej górze co sprawia, że od razu go widać, później PB, download i reszta mniej ważnych, aczkolwiek istotnych działów. ;) Na razie niczego bym nie zmieniała.
Dusqmad
Administrator

Włóczykij., o niczym nowym nie piszesz. Forum "umarło" już po zakończeniu emisji PB. Ja próbuję wykorzystać szanse na jakieś ożywienie, które potencjalnie daje nowy serial twórców "Prison Break".
no wlasnie.. tacy z nich fani
Naturalna kolej rzeczy. Forum o serialu, który się już zakończył nie będzie miało setek nowych postów dziennie. O czym jeszcze można pisać? Jest dział ogólnotematyczny, jest dział serialowy, ale większość aktywnych osób wchodziła tu by popisać o "Prison Break". Reszta była przy okazji.
Misterek999
C-Note

Witam wszystkich :D widzę tutaj tak pusto na tym forum sie porobiło :(, macie jakieś pomysły aby coś tutaj rozkręcić aby było jak dawniej w czasach jak oczywiście w Tv leciało PB :). Żeby ktoś tutaj zaglądał jakieś ciekawe tematy etc :) Piszcie jakies pomysły jeżeli macie. Pozdrawiam
TheDawid1994
Świeżak

Ja powiem tak. Nadal jest wielu fanów PB i aktorów grających w tym serialu i z tego co widzę jeszcze dużo osób rejestruje się na tym forum, jest jeszcze jedno forum na którym udzielają się ludzie w większym stopniu niż tutaj. Ostatnio zauważyłem, że jest kilka (dokładnie 2) blogów jeszcze aktywnych o aktorach z PB.
Myślę, że ludzi po prostu odstrasza fakt, że to forum jest martwe, boją się tutaj udzielać, dlatego moim zdaniem (podkreślam, moim zdaniem) najlepiej byłoby założyć nowe forum/stronkę. Ja mógłbym być jako redaktor, trochę popromować stronkę i pisać maile do tych osób z blogów, itd. Niestety sam nie podejmę się założenia strony, zwłaszcza że mam już jedną i jeszcze się uczę.
Nie wiem, niech ludzie którzy tu zaglądają wypowiedzą się na ten temat, ja tu jestem nowy.

(offtop) BTW.przedwczoraj skończyłem oglądać Prison Break i zmieniam zdanie co do 4 sezonu na jego korzyść (koniec offtopu)
Dusqmad
Administrator

Witajcie!

Podejmowaliśmy już próby wskrzeszenia forum - niestety bez większego powodzenia.
TheDawid1994 pisze:
jest jeszcze jedno forum na którym udzielają się ludzie w większym stopniu niż tutaj
:-o Udzielają się na temat PB i jest aktywne?
Daj linka na PW ;)
TheDawid1994 pisze:
Myślę, że ludzi po prostu odstrasza fakt, że to forum jest martwe, boją się tutaj udzielać, dlatego moim zdaniem (podkreślam, moim zdaniem) najlepiej byłoby założyć nowe forum/stronkę. Ja mógłbym być jako redaktor, trochę popromować stronkę i pisać maile do tych osób z blogów, itd. Niestety sam nie podejmę się założenia strony, zwłaszcza że mam już jedną i jeszcze się uczę.
Nie wiem, niech ludzie którzy tu zaglądają wypowiedzą się na ten temat, ja tu jestem nowy.
Nowe forum odpada. Przy dobrych wiatrach uda napisać się jakieś 2000 postów po czym i tak padnie. Nie widzę szans na popularne forum o zakończonym serialu. Chyba, że serial jest popularny, kultowy i jest to jedyne forum o nim.
Ja również odpadam przy prowadzeniu/założeniu strony...

W sumie nie ma lepszego sposobu na ożywienie forum niż pisanie na nim.
Można wypisywać tutaj pomysły, zrobić z tego tematu najpopularniejszy na forum, można zmienić skrypt i grafikę, ale o pisanie tu chodzi i bez pisania nic się nie zmieni.
Gdyby zainteresowaniu aktywnością forum użytkownicy pisali, zakładali nowe tematy to pewnie przyciągnęliby tym nowych użytkowników (zarejestrowani widzą, że coś się dzieje, fajna atmosfera itd.) i być może jakoś by się to rozpędziło.
Wszystko zależy od tego czy przyłączą się nowe osoby, bo wydaje mi się, że pisanie w starym gronie już się znudziło, tematy wyczerpały i stąd ten zastój.
Wróć do „O forum”