Propozycje

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Piotras003
T-Bag

No dobra wy tu gadu gadu :mrgreen: a przecież prison break zbliża się ku końcowi i jeśli nie bedzie juz serialu a posty beda naliczane tylko i wyłancznie w tematach zwiazanych z serialem to wtedy nowi użytkownicy beda mieli cały czas 0 wieć trzeba też pomyśleć na przyszłość bo gdzieś pewnie od czerwca lub maja skończy się serial i co wtedy ? I zgadzam się z Marqiem że rangi powinny być przydzielane tak jak Zasłużenii tzn tylko od Vipa w górę ;-)
edzik
Michael Scofield

Tak czytajac te wszystkie posty doszlam do wnoisku, ze moze wartoby skasowac licznik postow? XD Wiem- glupie, ale zastanowmy sie: po co wlasciwie sa te liczniki? No moze przydaja sie, po to, aby zorientowac sie kto jest aktywnym uzytkownikiem ,a kto zarejestrowal sie tylko po to aby pobierac nowe odcinki, ale to i tak nei ma znaczenia.
Sebo
Michael Scofield

Edzik ma racje, też był bym za tym żeby wyłączyć licznik postów! to nikomu do niczego nie jest potrzebne, a wręcz wszczyna jakieś niepotrzebne dyskusje, co chwile wyłączyć tu licznik za tydzień tam, ten temat przenieść za chwilę tamten i tak w kółko ;-) pisanie dla uzyskania dużej ilości postów mija sie chyba z celem, to jest forum do dyskusji o serialu a nie do rywalizacji kto ma więcej postów...
B...
Michael Scofield

ale dla niektórych liczba postów przeswiadcza o ich własnej wartosci jako istoty ludzkiej :684:
nie nooo nie dajmy sie zwariować.
Ja tam byłabym za zostawieniem licznika w temacie zagadek.
i w ogóle zeby było jak jest. :mrgreen:
agulec
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
przecież prison break zbliża się ku końcowi i jeśli nie bedzie juz serialu a posty beda naliczane tylko i wyłancznie w tematach zwiazanych z serialem to wtedy nowi użytkownicy beda mieli cały czas 0
Obecnie naliczanie postów jest wyłączone tylko w dziale Chillout i Zagadki, a to chyba niedużo jak na to kolosalne forum ;)

Co do licznika postów to raczej nie zostanie zlikwidowany, po pierwsze dlatego że:
edzik pisze:
przydaja sie, po to, aby zorientowac sie kto jest aktywnym uzytkownikiem
po drugie daje ogólny obraz tego, jak bardzo forum jest duże/rozwinięte, no i w przypadku automatycznych nominacji, tak jak to się obecnie dzieje z grupą VIP, muszą się zliczać.
Poza tym dość ciekawa to statystyka dla każdego użytkownika ;D

Właściwie istotą for jest pisanie postów, te się zliczają . Zliczają się też tematy, ilość wizyt, czas spędzony.. chyba taki ich urok, że wszystko się liczy ;)
Sebo pisze:
pisanie dla uzyskania dużej ilości postów mija sie chyba z celem
Nie dla tych, którzy chcą mieć jak najszybciej kolorek jasnozielony, dlatego być może organizacja grupy VIP zostanie zmieniona ;)
MarQ
Michael Scofield

Poza tym dość ciekawa to statystyka dla każdego użytkownika ;D
Ciekawa i dużo mowiaca :D 10000 postów z tego 600 naliczane X)
Morgoth
Fernando Sucre

Dawno, dawno temu, za górami za lasami... była sobie... no dobra, :D
Kiedyś, za czasów emisji serialu, gdy na forum dziennie wchodziło 1500sto900 użytkowników dziennie wyłączono kilka opcji, które utrudniały funkcjonowanie forum, między innymi tabelę z ostatnimi postami, tematy z największą liczbą odpowiedzi, najczęściej odwiedzane; najaktywniejsi na forum i kto był dzisiaj na forum (i pewnie coś jeszcze) Chyba można by to przywrócić ... :?:

Druga sprawa. Jako że zbliża się data rozpoczęcia emisji piątego sezonu Zagubionych, myślę że można by Zaznaczyć to lekko tutaj, najzwyczajniej napisać obok wpisu o naszym forum o LOST ,,dnia tego i tego rozpoczyna się emisja piątego sezonu" albo coś w tym stylu. Dodatkowo można by lekko "podświetlić" kolorem napis LOST: Zagubieni. Jakby nie patrzeć to forum odwiedza cały czas o wiele więcej (nie rzadko) nowych użytkowników niż tamto, a czas emisji 5 sezonu jest szansą na wielki rozkwit bliźniaczego forum. Myślę że trzeba zrobić co się da żeby jak najwięcej osób zainteresowało się tamtym forum. Najbliższy miesiąc może być kluczowy dla przyszłości forum o LOST.
Dusqmad
Administrator

Morgoth pisze:
Chyba można by to przywrócić ...
Przywróciłbym, ale mody zostały na starym dysku. By podpiąć go do laptopa muszę kupić obudowę USB, a to uda mi się pewnie za tydzień.

Druga sprawa -> mam takie plany.
niunia
Michael Scofield

Proszę o ściągnięcie ostrzeżenia Markowi.

I wydaję mi się, że Tanira z Nati już też na nie nie zasługują, chociaż i tak już nie bywają na forum.
agulec
Michael Scofield

Dokładam się z prośbą o ściągnięcie ostrzeżenia również Handcannonowi.
niunia
Michael Scofield

agulec pisze:
również Handcannonowi.
O właśnie. Aż zapomniałam, że miał warna.
Hand widzisz jaki ty grzeczny ;*

agulec, a my kiedyś chyba mogłyśmy same ściągać warny jak dobrze pamiętam ? :->
agulec
Michael Scofield

niunia pisze:
agulec, a my kiedyś chyba mogłyśmy same ściągać warny jak dobrze pamiętam ?

Pamiętam tylko możliwość edycji ostrzeżenia, np. z 6 punktów do 1, ale całkowite ściąganie by się bardziej przydało, nie powiem. :027:
niunia
Michael Scofield

agulec pisze:
całkowite ściąganie by się bardziej przydało, nie powiem.
owszem :D

Dusq :511: dałoby coś się zrobić ?:)

[ Komentarz dodany przez: agulec: 2009-05-02, 18:30 ]
..no właśnie, hmmm...? :604:
:D
Dusqmad
Administrator

Ostrzeżenia zdjęte.

Stosowną opcję postaram się wprowadzić do miesiąca o ile jest to możliwe.
edzik
Michael Scofield

Ja mam taką propozycję-prośbę, aby przeniesiono temat o Herosach do działu poświęconego temu serialowie (oczywiście o ile jest to możliwe).
agulec
Michael Scofield

Zrobione. :)
edzik
Michael Scofield

Dziękuję uprzejmie :)
Dusqmad
Administrator

Dodałem dział przeznaczony na strerszczenia odcinków sezonu 4:
streszczenia-odcinkow-sezon-4-vf78.htm

Zapraszam do dodawania streszczeń własnych lub wyszukanych w Internecie (z zaznaczeniem źródła).

Tytuł tematu powinien wyglądać tak (przykład):
[Streszczenie odcinka] 4x01 Nazwa odcinka
agulec
Michael Scofield

A można by podświetlić na zielono jeszcze dział "POPULARNE SERIALE"?
Bo jakby nie patrzeć to też jeden z większych działów na tym forum.
No i.. przydałoby mu się trochę więcej widoczności. ;)
Dusqmad
Administrator

Zrobione.
Dominik676
John Abruzzi

Jako, że forum nie jest teraz tylko o PB a ogólnie o serialach to miałbym małą propozycję, a mianowicie aby w dziale Popularne seriale w forach danego serialu dodać jeszcze subfora jak "Postacie", "Newsy" i ogólnie coś jak jest to w dziale i PB, tylko żeby subfora były widoczne pod serialami jak to jest w dziale "INNE TEMATY". Nie wiedziałem jak opisać to jakoś dokładniej ;-) , mam nadzieję, że jest zrozumiałe.
edzik
Michael Scofield

Święta idą więc może dałoby radę ubrać bohaterów w te bajeranckie czapki tak jak było to w zeszłym roku :P
Dusqmad
Administrator

Mówisz, masz. Z opóźnieniem, ale... ;)
edzik
Michael Scofield

Ale z jakim opóźnieniem? Przecież święta dopiero w czwartek :)
Dusqmad
Administrator

Zrobiłem małą reorganizację w działach.
- nowa kategoria: "Breakout Kings"
- nowy dział 'Inne', w którym umieściłem fora, w których już raczej nie pojawią się nowe posty.

Jak ktoś ma jakieś propozycje co można zrobić by forum było bardziej przejrzyste to piszcie :)
Wróć do „O forum”