NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Forum na portalach społecznościowych

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Dusqmad
Administrator

Witajcie!

By rozreklamować forum dobrą opcją byłoby założenie kont na portalach społecznościowych i zbieranie Internautów w grupie.

Poszukuję więc osób, które chciałby założyć grupę i dodawać do niej chętnych.
Sam nie korzystam z tego typu portali, więc odpadam ;)

Potrzebni są prowadzący:
- konta na Naszej-klasie, które już mamy http://nasza-klasa.pl/profile/12945450
Tu trzeba się skontaktować z MarQ (celem zdobycia loginu i hasła), który założył grupę ale już nie udziela się na forum i pewnie nikogo nie dodaje.
- grupy na Last.fm
- profilu (grupy?) na facebook.com
- konta na Myspace.com
- profilu na mikroblogach blip.pl i twitter.com - jako posty można tam co jakiś czas dodawać linki do ciekawych tematów na forum
np. "Wszystko o tatuażu Michaela Scofielda -> tatuaz-michaela-scofielda-vt1653,25.htm#112533"
- /możecie również założyć konta na innych portalach, których nie wymieniłem i dać znać./

Dla prowadzących konta na portalach społęcznościowych przewidziane jest członkowstwo w grupie OPIEKUN.

Nazwy profili powinny brzmieć Prison-break.filmowo.net
edzik
Michael Scofield

Napiszę do Marq, bo mam go jeszcze na liście kontaktów ;)
MarQ
Michael Scofield

Nie da rady :( kompletnie zapomniałem, nie pamiętam ani loginu ani hasła, system zmieniany kilka razy to nic mi się nie zapisało :(
W wolnej chwili napiszę do admina nk żeby usunęli to konto i będzie można zamieścić nowe ;)
edzik
Michael Scofield

Szczerze mówiąc, czarno to wszystko widzę. Kto miał obejrzeć PB już to zrobił i raczej mało prawdopodobne, że ściągniemy tu nowych użytkowników i forum bedzie chociaż w 1/3 takie jak dawniej
Dusqmad
Administrator

Wiem, wiem... To w sumie ostatnie próby stworzenia jakiegoś ruchu. To + jeszcze mailing. Ja tu nie myślę o 1/3 tego co dawniej, myślę o czymkolwiek ;). W tym miesiącu mamy 150 postów.

Heh, gdybyśmy jeszcze byli w pierwszej trójce Google...
edzik
Michael Scofield

Pewnie moje pytanie jest głupie, ale od czego zalezy obecność w czołówce googli?
Dusqmad
Administrator

edzik pisze:
Pewnie moje pytanie jest głupie, ale od czego zalezy obecność w czołówce googli?
Nie jest głupie i wielu ludzi wciąż próbuje to jak najlepiej rozgryźć. Głównie chodzi o to, żeby na innych stronach było jak najwięcej linków prowadzących do nas. Kiedyś PatuŚ dodawała takie linki do katalogów i sporo to pomogło, ale obecnie strona spada.
Ostatnio zmieniony 2010-06-02, 22:56 przez Dusqmad, łącznie zmieniany 1 raz.
GoHome
Świeżak

Na ile jeszcze jest opłacona domena + serwer?
Szczerze to tak głupio rozstawać się z serial oraz forum, ale kiedyś trzeba opuścić to drugie. Zrobiliście swoje i koniec, trzeba odpuścić. Zróbcie jedynie mailing i jak nie pomoże to po miesiącu zamknijcie stronę i to wszystko. Jak domena została na rok np. to zróbcie konto na free hostingu, zróbcie przekierunkowanie na ten hosting i dajcie info, że to koniec bla bla bla.
Dusqmad
Administrator

W czym przeszkadza Ci istnienie tego forum?
DawidQuerr
Tweener

Ja na Facebooku mógłbym zrobić grupę :)

edit:
o voila ;)
Kod: Zaznacz cały
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000891151176&v=info#!/group.php?gid=108051979240594
Dusqmad
Administrator

Dzięki, czekam na kolejnych chętnych.

Jak widzicie link pojawił się na stronie głównej, więc łatwo będzie nas znaleźć.
Dominik676
John Abruzzi

Na ile jeszcze jest opłacona domena + serwer?
Szczerze to tak głupio rozstawać się z serial oraz forum, ale kiedyś trzeba opuścić to drugie. Zrobiliście swoje i koniec, trzeba odpuścić. Zróbcie jedynie mailing i jak nie pomoże to po miesiącu zamknijcie stronę i to wszystko. Jak domena została na rok np. to zróbcie konto na free hostingu, zróbcie przekierunkowanie na ten hosting i dajcie info, że to koniec bla bla bla.
Głupi pomysł.
Chociaż ja sam ostatnio bardzo rzadko odwiedzam forum to na pewno nie chciałbym żeby zostało ono usunięte.
Zawsze można tu wejść, poczytać posty ze starych czasów a jak jakiś ruch się pojawi to nawet coś napisać.
Na pewno dołączę do grupy facebook.
Dusqmad
Administrator

Jako, że grupa DawidaQuerr na Facebooku nie cieszy się powodzeniem stworzyłem stronę na FB.

Kliknijcie 'Lubię to', by śledzić newsy ze świata "Prison Break" oraz informacje o nowych projektach aktorów i twórców.
alana
Świeżak

Cześć wszystkim Urwisom
Wróć do „O forum”