Nowe logo

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Dusqmad
Administrator

Temat zakładam z prośbą do agulec: czy mogłabyś przygotować nowe logo forum? Coś ogólnego, np. z najważniejszymi postaciami wszystkich sezonów lub jedynie kilkoma.
Zawierające, jak to, adres forum i hasło: "Największe polskie forum o serialu!"

Takie logo można by dodać po świętach, gdy obecne się zdezaktualizuje ;)

Jeśli agulec się zgodzi to możemy tu konsultować się i umieszczać swoje propozycje :)
edzik
Michael Scofield

A może dałoby radę zmajstrować coś, co sugerowałoby, że można tu podyskutować nie tylko o Pb, ale i o innych serialach... co prawda jest osobna animacja (czy jak to sie tam nazywa) informująca o tym, ale tak w tle... no nie wiem, co o tym sądzicie
agulec
Michael Scofield

Jestem, jestem :)
Dusqmad pisze:
czy mogłabyś przygotować nowe logo forum?
Oczywiście, tylko może to potrwać nawet do miesiąca- powoli sesja się zbliża...
...w każdym bądź razie pokombinuję. :]

Hmm.. dla ułatwienia mi pracy :027: proszę o propozycje najważniejszych postaci z wszystkich czterech sezonów. :] (Michael, Linc, Sara, Alex, Sucre, T-Bag, hmm..?)
Może macie jakieś pomysły na klimat logo, albo jakieś ciekawe zdjęcia postaci? :]

Edzior, dyskutowaliśmy już na ten temat - również byłam za zmianą loga na ogólnoserialowe, ale Dusqmad użył argumentu, że jesteśmy największym forum o Prison Break i szkoda ten fakt zmarnować, no i poza tym ciężko będzie nam zaistnieć "od nowa", pod nowym, że tak powiem, wezwaniem, w co zresztą zaczynam już wierzyć. ;)
A, no i dlatego zdecydowaliśmy się na animację pod logiem. :]
Anders
Sara Tancredi

Więc moje propozycje są następujące odnośnie postaci :
- Michael
- Lincoln
- Sucre
- Abruzzi
- T-Bag
- Bellick
- Sara
- C-Note
- Mahone
- Kellerman
- Gretchen

Nie wiem, może być, :D ?
B...
Michael Scofield

ja bym z powyzszej listy wywaliła Bellicka i C-Nota, a najchętniej to jeszcze Linca ; p, no ale...bądzmy poważni :mrgreen:
i może jeszcze Generała by dodać?

agulec pisze:
pod nowym, że tak powiem, wezwaniem
xD
agulec
Michael Scofield

Postaram się zrobić logo do końca tygodnia - ewentualnie do końca przyszłego tygodnia. ;D

Co do postaci - C-Nota i Bellicka też bym wywaliła. Chyba lepiej zastąpić ich właśnie Generałem.. może Whistler'a jeszcze by dać? Była to w sumie jedna z ważniejszych postaci III sezonu.

Zerknijcie no na poszczególne sezony xD

:arrow: http://www.playback.pl/numer14/pibi/skr ... een158.jpg
:arrow: http://www.givememyremote.com/remote/wp ... Cast_1.jpg
:arrow: http://telefilmusafans.files.wordpress. ... erie-1.jpg
:arrow: http://i222.photobucket.com/albums/dd15 ... 3promo.jpg
:arrow: http://images.fanpop.com/images/image_u ... 0_1200.jpg
:arrow: http://img254.imageshack.us/img254/6332/88057636pn3.jpg

Moim skromnym zdaniem na pewno muszą być: Michael, Linc, Sara, Mahone, T-Bag, Sucre.
I teraz + Whistler, Gretchen, Generał..? Kellerman? Może jednak ten Bellick nieszczęsny? Z tych, którzy dotrwali do 4 sezonu zostaje jeszcze tylko C-Note.
Może upchnę wszystkich 12? xD
B...
Michael Scofield

C-Note moim zdaniem zbędny ;]
Gretchen obowiązkowo, Generał myślę, że też- w końcu przewijał się w zasadzie przez cały serial w mniejszym lub większym stopniu. Niby podobnie z Bellickiem, ale jestem zdania, że na takim zbiorczym logo powinny pojawić się osoby, z którymi wiążemy największe emocje. Wiem, ze dla każdego mogą być to różne postacie, ale jednak lepiej wsadzić takiego złego Generała, który namącił trochę, niż Bellicka, który sobie 'tylko był' ^^.
a mając do wyboru Whistlera i Kellermana wybrałabym drugiego, ale jestem cholernie stronnicza w tym punkcie :->
Anders
Sara Tancredi

Whistler - Kellerman? Dla mnie zdecydowanie lepiej umieścić Kellermana.
B...
Michael Scofield

Nono, wydaje mi się, że z Kellermanem więcej osób wiąże pozytywne skojarzenia i więcej osób byłoby zadowolonych, widząc jego buźkę, wchodząc na forum : )
ale to takie moje skromne zdanie :->
agulec
Michael Scofield

Kellerman vs. Wshistler - 2:0 :D

No dobra, to dajemy: Michaela, Linca, Sare, Mahona, T-Bag'a, Sucre, Kellermana, Generała, Gretchen (9) + jeżeli zostanie miejsce xD - Bellicka, C-Note'a (11).

Jedenastu mamy teraz, zobaczymy jak wyjdzie. :)

Dobrze? : D
edzik
Michael Scofield

C-Note praktycznie zniknąl z serialu w drugim sezonie (chyba ze cos pominęłam), wieć raczej można go sobie odpuścic.
Whistek-świstek vs. Kellerman- wybieram Whistka. Trudno mi uzasadnić, bo żadnego nie darzyłam szczególną sympatią, ale Kellerman w sumie wyskoczył jak z... szafy (?) i co prawda pomógł chłopakom, ale ja cały czas pamietam jego złą strone...choc whistek tez byl nie teges... nie wiem, robcie jak chcecie
Dusqmad
Administrator

Zamiast C-Note'a dałbym Ambruzzi'ego - ma mniejszy staż w PB, ale zdecydowanie większą popularność u widzów ;)
Whistek-świstek vs. Kellerman
Ja Kellermana, wystąpił w większej ilości odcinków.
Poza tym jego postać jest dla mnie zdecydowanie ciekawsza.
Anders
Sara Tancredi

Noo, ja też zdecydowanie bym wolał Abruzzie'go, ale nie wiem czy tam gdzieś go agulec zmieści :D.
Misterek999
C-Note

Zdecydowanie Abruzzi:) niby nie był w 4 seasonie no ale postac dobra :]

- Michael
- Lincoln
- Sucre
- Abruzzi
- T-Bag (obowiązkowo:D Psychol 4 ever <3)
- Sara
- Mahone
- Kellerman
- Gretchen
Anders
Sara Tancredi

To jak z tym logiem agulec :D? Jakie postacie będą :) ?
agulec
Michael Scofield

Niezmiernie się cieszę iż w końcu udało mi się znaleźć czas by nadrobić graficzne zaległości forumowe. ;)

Ponieważ serial dobiegł końca i nie ma już motywów przewodnich poszczególnych sezonów, chciałam stworzyć coś uniwersalnego, właściwie bez tworzenia żadnych powiązań pomiędzy postaciami poza wyodrębnieniem z całości dwóch głównych bohaterów, jednocześnie zachowując klimat PB - stąd takie elementy jak więzienna krata, czy pewne serialowe symbole, których "po prisonowemu" trzeba się dopatrzeć. ;)
Na początku miałam taki pomysł, aby wszystkich odświętnie ubrać, ale znalezienie zdjęć co niektórych w garniturach okazało się niemożliwe i tak drogą kompromisu - skoro nie można się na koniec wystroić, to trzeba pójść w zupełnie inną stronę i wyluzować. ;)
We wstępnych założeniach na logo mieli znaleźć się również Generał i Abruzzi, niestety nie znalazłam pasujących zdjęć tych dwóch panów - ani w garniturach, ani takich, które pasowałyby tu.

Całość prezentuje się tak:

Obrazek
[klik powiększa]

...i szybki podgląd:
-> http://i287.photobucket.com/albums/ll12 ... odglad.jpg

Co myślicie?
Czekam na komentarze i uwagi, bo jak się tak coś robi, to często nie widzi się różnych rzeczy. :)
edzik
Michael Scofield

hah, Michael wygląda jakby chciał kogoś poderwać xD

Ogólnie mi się podoba, jednak ten mur pomiędzy Gretką a Miśkiem sprawia wrażenie, jakbysmy mieli do czynienia z dwoma odrębnymi...logami (?!) xD Chyba, ze taki był Twój zamiar, to nie mam się czego czepnąć, bo prezentuje się naprawdę godnie :)
Dusqmad
Administrator

Jestem pod wrażeniem! Wspaniała praca :)
Cwaniaczek
Tweener

Zayebiste.
Dusqmad
Administrator

No to wszyscy jesteśmy zgodni. Nowe logo dodane :)
agulec
Michael Scofield

Dziękuję i cieszę się, że się podoba. :)
Xaneta
Michael Scofield

Wygląda i prezentuje się fantastycznie :shock: Strasznie mi się podoba :D
Wróć do „O forum”