NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Regulamin forum

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Posty: 1 Strona 1 z 1
Dusqmad
Administrator
Posty: 496
Rejestracja: 2007-08-20, 09:42


Postanowienia ogólne:
1. Regulamin może niezapowiedzianie ulec zmianie.
2. Rejestrując się na forum wyrażasz zgodę na otrzymywanie mailingów od administratora.

Dyskusja:
1. Na prison-break.filmowo.net obowiązuje kultura dyskusji. Traktuj każdego użytkownika z należnym mu szacunkiem, bez względu na to jak bardzo różnią się wasze zdania.
2. Zabrania się reklamowania innych stron/for/blogów o tematyce Prison Break (w postach, podpisach, avatarze) bez uzyskania zgody administratora.
3. Piszemy na temat - jeśli toczy się dyskusja o T-Bagu to nie rozwodzimy się w niej nad ogólnym poziomem trzeciego sezonu "Prison Break". Całe forum zostało poświęcone serialowi nie po to, by o wszystkim pisać w kilku tematach.
4. Nie piszemy postów krótkich, nie wnoszących niczego do dyskusji w stylu: "zgadzam się z tobą", "twoja teoria wymiata", "OK", "doby odcinek, jeden z najlepszych". Tego typu posty sprawią, że można zapomnieć o udanej dyskusji. Poza tym forum to nie wyścigi - użytkownicy bardziej doceniają umiejętności dyskusyjne i ciekawe poglądy, niż ilość postów na liczniku.
5. Zabrania się publikowania na forum materiałów z innych stron bez zaznaczenia źródła. Jest to plagiat - podpisywanie się swoja ksywką pod czyjąś pracą.
6. Dbamy o jakość naszych wypowiedzi: staramy się wyeliminować z nich błędy, nie używamy Caps Locka jeśli nie ma takiej konieczności, nie piszemy kolorem, nie używamy kilkunastu pytajników/wykrzykników, ograniczamy użycie emotek (jedna wystarczy, by wyrazić emocje, ale niech to nie wygląda tak: :PPPPP )
7. Odwołując się do postów innych użytkowników cytujemy jedynie te zdania, które chcemy skomentować – nie ma sensu cytować kilkunastolinijkowego tekstu, aby odpowiedzieć na niego w kilku zdaniach. Odpowiadając na ostatni post w danym temacie nie cytujemy jego treści. To nie ma najmniejszego sensu skoro wiadomo, że odwołujemy się właśnie do tej odpowiedzi.
8. O pytaniach, problemach i prośbach związanych z pobieraniem LOST piszemy tylko i wyłącznie w dziale "Download - pomoc". W każdym innym miejscu na forum takie posty będą usuwane.
9. W komentarzach odnośnie danego sezonu nie piszemy o tym co wydarzyło się w kolejnym. To może odebrać przyjemność oglądania osobom, które nie są jeszcze na bieżąco.
10. Zakładając nowy temat sprawdź, czy podobny nie został już założony.

Jeśli natkniesz się na post łamiący regulamin zgłoś go administratorowi/moderatorowi. Jak to zrobić? Opis znajdziesz tutaj: http://www.prison-break.filmowo.net/zgl ... -vt938.htm

Łamanie punktów tego regulaminu będzie karane ostrzeżeniami (wartość 3=zakaz pisania, 6=ban). Oczywiście na początku użytkownik zostanie jedynie upomniany (np. poprzez PW), poważniejsze konsekwencje poniesie gdy do tych upomnień nie będzie się stosował. Nie zależy mi na wprowadzeniu ostrego rygoru, tylko nacechowaniu forum odpowiednią jakością dyskusji. Chcę by było to miejsce ciekawe, do którego chętnie zawita każdy wymagający miłośnik Prison Break.
Posty: 1 Strona 1 z 1
Wróć do „O forum”