Napisz do MODERATORA

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
agulec
Michael Scofield

Temat powstał po to, by ułatwić Wam kontakt z nami.

Jeżeli macie do nas jakieś pytania, prośbę, chcecie nam o czymś powiedzieć, a może po prostu macie ochotę ocenić naszą pracę? Piszcie!
A wszystko po to, żeby forum było jeszcze lepsze ;)

niunia & agulec
Ostatnio zmieniony 2009-03-10, 11:19 przez agulec, łącznie zmieniany 2 razy.
Mahonia
T-Bag

Witam i mam pytanko. Jak mogę dodać do mojego logina avatara i sygnę?
Rafaqio
C-Note

Na samej górze strony masz różne które cię przekierowują w różne miejsca tak jak reklamy i tam klikasz na PROFIL i tam w podpisie wpisujesz [img]link%20do%20obrazka[/img] a Avatar to sam link pdoajesz na samym dole i wyślij :):) Pozdro.
Mahonia
T-Bag

Dzięki bardzo za odpowiedź. Pozdro :-)
PatuŚ
Michael Scofield

Chciałabym prosic o jakaś próbę wpłyniecia na usera: Cwaniak . Wiem że jest dobrym grafikiem ( Sam tak o sobie mówi choc osobiście uważam że Prace Taniry i Agulca sa znacznie lepsze ) i komentuje prace aby podniesć poziom prac na naszym forum ale sposób jego wypowiedzi , ciety jezyk i niejednokrotnie obrazy innych uzytkowników czesto doprowadzają do kłótni i pogarszają wypracowany przez długi czas "klimacik" tego wspaniałego forum .
Nie chcę zeby mnie zrozumiano źle , że to jakiś odwet za złe oceny pracy czy cos, bo nie przejmuję sie krytyka tak "watpilwego autorytetu" który ciagle sie powołuje na jakies nieistniejące forum graficzne (jakby było dobre to by istniało :-P ).

Podsumowujac prosiłabym o jakies rozmowy z nim na PW czy ostrzeżenie .

PatuŚ
B...
Michael Scofield

Popieram ;-)

w ogóle uważam, że powinno stosować sie ostrzejsze środki wobec takich zachowań, bo ostatnio dochodzi do dosc nieprzyjemnych sytuacji, sczególnie w działach z grafiką. Jedni komentuja posty drugich i mamy do czynienia z takim 'czyms' jak dzis :roll: Wiadomo, ze moderator nie moze byc obecny na forum cały czas, a bezsensowne posty narastają.
agulec wprowadziła regulamin a niektórzy go i tak totalnie olewają. Zamiast upomnien moze czas pomyśleć o czymś bardziej skutecznym.
Nie wskazuję konkretnych osób, bo to lezy już w gestii moderatora(ów) ;-)
Aglek
Michael Scofield

Obiecuję, że już nie będę przeklinać!! :D Możecie mi już ściągnąć ostrzeżenie!! :) Nie no, należało mi się!! :) Zrobiłam to tylko dlatego, ze już mnie Cwaniak zaczął denerwować z tymi swoimi mądrościami!! Z umiarem..
Piotras003
T-Bag

Ja w porównaniu do innych rozumiem Aglek bo ile można czytać takie coś jak pisze Cwaniak i dlatego jestem takze za tym aby jej sciagnac ostrzezenie fakt popelnila bład za ktory juz zaplacila i oczywiscie zgadzam sie też z agulec bo slusznie zrobila ;-)Ale tak szczerze mowiac takze bym tak postapił bo to zaczyna robić sie wkurzajace ! Można krytykować ale według mnie jest pewna granica a ta osoba ktora bluzga na wszystkich po koleji zasługuje na ostrzezenie !
Pam
T-Bag

Zgadzam się z wami wszystkimi. Cwaniak za dużo sie wymądrza, a Aglka poniosło... Nie dziwię się... I również jestem za tym, żeby jej ściągnąc ostrzeżenie. Wiemy, że nigdy by jej tak nie poniosło, jak teraz. Ale w tej sytuacji mogło ją ponieść, lecz jak oberwał Cwaniak, to musiała też ona dostać ostrzeżenie... Więcej już się na ten temat nie wypowiem, bo napewno po ostrzeżeniu Cwaniak nadal bedzie sie wymądrzał i tyle... :->
agulec
Michael Scofield

Chciałam po dobroci, niestety co niektórzy mieli to gdzieś. Duża ilość upomnień słownych była ukłonem w Waszą stronę. Nie chciałam od razu z 'grubej rury' - miałam nadzieję, że większość rozumie co się do nich mówi. Nie działa, trudno.
Nie będę się więcej cackać i prosić. Każde kolejne złamanie Regulaminu/Regulaminów będzie karane.

Ostrzeżenia Aglek nie zdejmę, bo to nie jest forma zapłaty za błąd. "Już nie będę, możecie mi ściągnąć" - niestety tak to nie działa.
Jak będę dawać i ściągać, to jaki to będzie miało sens? Ostrzeżenia się sumują - Ci, którzy nie poprawią swojego zachowania nawet po otrzymaniu takowoego, uzbierają ich w końcu na tyle dużo, że pożegnają się z forum.

Mam teraz bardzo ciężki okres (sesja) - i tak kochane, jestem "wery bizi" jeszcze przez dwa tygodnie.
Bardzo fajnie, że nawet osoby, które też się uczą nie potrafią tego zrozumieć.
Mimo wszystko staram się być na forum codziennie.

Dziękuję wszystkim tym, którzy się wypowiedzieli. Bardzo mnie cieszy, że piszecie o tym, co powinnyśmy zmieniać.. oraz za zgłaszanie postów, to naprawdę pomaga.

Wasz agulec.
Aglek
Michael Scofield

agulec pisze:
to nie jest forma zapłaty za błąd.
Rozumiem Cię!! Nie to jest "pokutą" itp.
agulec pisze:
"Już nie będę, możecie mi ściągnąć" - niestety tak to nie działa.
Jestem świadoma, że nie, ale mimo wszystko chciałam troche rozładować sytuację która zaistniała... Nie chodzi mi o przekleństwo!

Mam tylko pytanie kiedy ostrzeżenie może zostać ściągnięte?? Bo chyba nie będe miała go cały czas?? Prawda??
Morgoth
Fernando Sucre

mogę udzielić ci odpowiedzi :) w mailu otrzymujemy wiadomości dotyczące przywileju osób które wpłacają pieniądze, oprócz Sponsorstwa anulowane są także ostrzeżenia, innej metody nie znam i chyba inna nie istnieje^^
niunia
Michael Scofield

Witam wszystkich po tak dłuugiej przerwie.
Pewnie większość z was zastanawiała się czemu wasza niunia znikneła na tak długo.. chciałbym was bardzo przeprosić za moją nieobecność; że nie mogłam pilnować porządku na forum przez ten cały czas.. lecz po prostu jednym słowem nie dawałam rady w szkole. Dziś mogę powiedzieć, że jestem na pół wolna i wreszcie znajdę czas na wszystko..

..przepraszam wszystkich bardzo mocno. Mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe.
także Dusq.. wybacz, że się nie odzywałam ani nie dawałam znaków życia. Brak czasu na cokolwiek, dosłownie. Non stop kucie, kucie, kucie. ALe podołałam.. i
Wracam do swoich obowiązków.
Tanira
Michael Scofield

niunia wraca moja kochana :*
wreszcie skarbie :*
agulec
Michael Scofield

niunia! ;* cieszę się, że wszystko zaliczone i że jesteś! ;** ja też już chcę mieć wolne.. :roll:
Aglek pisze:
to jest "pokutą" itp.
nehehe.. no bez przesady, to jest po prostu ostrzeżenie ;)
Rozumiem, że Cię poniosło, no ale Aguś.. na takie posty nie mogę przymykać oka.
Wiem, że mnie nie było, a liczba 'głupich' postów rosła.. ale trzeba było olać i poczekać aż któraś z nas przyjdzie na forum, ukarze kogo trzeba i zrobi z tym porządek..
Aglek pisze:
Mam tylko pytanie kiedy ostrzeżenie może zostać ściągnięte?? Bo chyba nie będe miała go cały czas?? Prawda??
Na razie będziesz miała. Jak będę dawać i od razu ściągać, to ostrzeżenia stracą swój sens, że tak powiem :]
Dusqmad
Administrator

Aglek pisze:
Aglek jest osobą, która przysłużyła się forum (pomogła w zbiórce) więc uważam, że w jej przypadku powinno być to ostrzeżenie tymczasowe (powiedzmy, że do końca czerwca). Oczywiście niczego nie narzucam, niech to będzie decyzja agulec. Uważam jednak, że osoby, które przysłużyły się dla forum (dotacje, grafika, reklama, dodawanie do katalogów) mogą liczyć na niewielką dozę pobłażliwości od moderatorów. Zrobiły coś na plus dla tego internetowego przybytku, więc ostrzeżenia nie powinny długo widnieć w ich profilu.
agulec
Michael Scofield

Napisałam, że na razie będzie je miała, bo nie chciałabym dawać i ściągać jednego dnia. Gdybym tak zrobiła, to by znaczyło, że takie zachowanie jest na tym forum tolerowane, a ostrzeżenia nic nie warte.
Aglek nigdy nie sprawiała problemów, jest zasłużonym użytkownikiem, ja o tym wszystkim wiem i ostrzeżenie i tak bym zdjęła po jakimś czasie ;)

Aglek - do końca czerwca.
Aglek
Michael Scofield

agulec pisze:
Aglek nigdy nie sprawiała problemów, jest zasłużonym użytkownikiem, ja o tym wszystkim wiem i ostrzeżenie i tak bym zdjęła po jakimś czasie ;)
Ciepło mi się na serduszku zrobiło :* :*
Aglek - do końca czerwca.
Będę wyczekiwać... :D
Mahonia
T-Bag

Hej mam pytanie. Zauważyłam, że dzisiaj na forum porobiły się dziwne zmiany. Jedna z nich to coś na stronie głównej, a mianowicie kawałek 'najaktywniejsi na forum' i pojawia się coś takiego:

Najaktywniejsi na forum: Anonymous(16777215) Pasiu14(16777215) roolf(16777215) Michupisz(16777215) luzon(16777215) Parmez(16777215) Mateusz_Sucre(16777215) Tanira(4398) B...(2841) PatuŚ(2808)

Czy ktoś wie dlaczego tak jest a nie tak jak kiedyś, czyli prawidłowo? Nie wiem czy dobrze robię zadając to pytanie moderatorom, a nie adminowi, ale pomyślałam, że admin nie ma tyle czasu, więc skierowałam to tutaj ;-)
Sebo
Michael Scofield

Mahonia pisze:
Czy ktoś wie dlaczego tak jest a nie tak jak kiedyś, czyli prawidłowo?
Ja tez o to pytam ;-)

Właśnie o co chodzi z tymi najaktywniejszymi na forum?
Z 3 tematami w chillout? założone od nowa?
Wielu osobom ubyła znaczna ilość postów(znaczna tj.150 :shock: ), nie wiem czy jakiś temat został przeniesiony czy usunięty?
Alexxa
Mahone

Sebo160186 pisze:
Wielu osobom ubyła znaczna ilość postów
A no właśnie, właśnie. O co chodzi z tymi licznikami postów ? Mi akurat ubyło 20, ale niektórym więcej. No i ranking najaktywniejszych też się 'trochę' sknocił ^^.
madamebutterfly
Mahone

hmn... mi ubyło gdzieś 30 ale jak niektórym 120 to coś jest nie tak...
a ci najaktywniejsi??? tego w ogóle nie rozumiem...
Pam
T-Bag

Mi dużo postów nie ubyło (tylko 8)
Ale z tą aktywnością to naprawdę jest dziwnie, bo było normalnie: Tanira, Patuś, B..., MarQ i jeszcze ktoś, a teraz jest co innego; tylko trzy osoby są podane, a poza tym to ktoś inny...
Mahonia
T-Bag

Ja straciłam ok. 60 postów i tym samym razem z Alexxą straciłyśmy rangę VIP :-/
niunia
Michael Scofield

Jeśli chodzi o tych najaktywniejszych to sami jeszcze nie wiemy co się stało - Dusq postara się jak najszybciej naprawić ten błąd

Tematy były usunięte i założone od nowa by odciążyć baze danych.
A ubytek postów.. nie mam pojęcia; zostały wyzerowane tematy z Chilloucie, w ktorym i tak posty nie są liczone.
Nigdzie więcej nic nie było usuwane.
Zapytam jeszcze Agulca :)
Wróć do „O forum”