Newsletter

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Dusqmad
Administrator

Witajcie!

W mojej głowie zaświtał pomysł na uczynienie forum jeszcze popularniejszym i jeszcze funkcjonalniejszym - newsletter! Co to takiego? Mail wysyłany kilka tygodni zawierający informacje o najświeższych wydarzeniach związanych z "Prison Break". Jak wiecie wiele osób nie ma czasu na śledzenie wszystkich newsów lub nie jest tak zainteresowana serialem by na bieżąco przeglądać forum - to rozwiązanie dla nich.

Pierwszy z newsletterów byłby wysłany wszystkim użytkownikom wraz z informacją co zrobić by otrzymywać kolejne. Dzięki temu nikt nie narzekałby na niepożądane wiadomości.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Czy byłby ktoś chętny do pisania newsletterów?
Nie musi to być koniecznie streszczanie newsów. Wystarczy napisać tytuł, o czym jest news i pod spodem dodać link. Poza tym jakieś wprowadzenie, może poinformowanie o tym co ciekawego dzieje się na forum itd.
Aglek
Michael Scofield

Pomysł popieram w 100 %!! Niestety nie za bardzo potrafię takie listy pisać, ale tak to bym się zgłosiła!! Chyba, że mnie ktos poduczy to jestem chętna!! :D
Morgoth
Fernando Sucre

Pomyśł jest bardzo dobry^^ rozwiązanie posiadające wiele plusów, natomiast ciężko dopatrzyć się minusów^^
Myślę że mógłbyś coś dopisać: Osoba która się podejmie pisania "listów" zostanie dołączona do "Ekipy forum", myślę że należałoby się tej osobie... a Patus chyba samotna taka jedyna z nieobecnym (jeszcze :D) KhAnem w grupie :D
PatuŚ
Michael Scofield

Morgoth pisze:
Patus chyba samotna
haha a no przydał By sie ktoś jeszcze ... ;-D

bardzo dobry pomysł
MarQ
Michael Scofield

Pomysł super :D mozna by pisac tez jakies wazne daty w newsletterze, typu ze za iles tam dni nastepny odcinek, (oczywiscie po wznowieniu emisji ;) )
popieram :D
Ania1991_ck
Michael Scofield

Popieram świetny pomysł. A pomysł MarQ, z tymi datami tez jest w dechę.
Xaneta
Michael Scofield

dobry pomysł. ale ja ostrzegam od razu ze sie nie nadaje xD mozebym i spróbowała sie podjać ale nic by z tego nie wyszło ;)
Wróć do „O forum”