NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Prośba o powiekszenie ekipy forum !

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Piotras003
T-Bag

Mam prośbe do naszego admina bo po tych wszystkich postach obrazajacych wszystkim z forum powinno byc wiecej osob które by miały dostep np.do usuwania postów bo na przykładzie z dnia 3 maja 2008 i dni wczesniejszych wchodzi obca osoba i nas obraza a chce przypomniec ze forum istnieje dzieki nam wszystkich i nikt pewnie nie chce byc obrazanym ! ;-)
Ostatnio zmieniony 2008-05-03, 16:37 przez Piotras003, łącznie zmieniany 2 razy.
Xaneta
Michael Scofield

Tak to jest bardzo dobry pomysł. Do tego kolesia nie wracajmy.Szkoda słów i naszej cierpliwości.Ale jak juz mówiłam to popieram i dobrze by było gdyby Dusq też to poparł ;]
mk95
Michael Scofield

Podpisuję sie wszystkimi kończynami xD Są osoby, które wchodzą na forum codziennie i widzą to, jak sie niektórzy zachowują, ale nie mogą nic zrobić. Według mnie, osoby są codziennie, zauważają błędy innych itp. powinny zastanowić się nad poproszeniem admina o dopuszczenie ich do rangi moderatora.
Pozdrawiam, mk.
AutumnLeaf
Michael Scofield

Dusq musi tu najpierw wejść, a z tym to chyba będzie ciężko.

Ja też się podpisuję, bo już mnie krew zalewa.
agulec
Michael Scofield

Popieram. Moderatorów jest dwóch, ale Khan'a nie ma już od dawna, i myślę, że przydałby się ktoś do pomocy Niuni ;*
Madzialena
Mahone

Także popieram.
Sebo
Michael Scofield

No wiec tak..od mojego zarejestrowania Khana tutaj nie widziałem,Niunia jest sama, nie zawsze może być na forum, ma też swoje życie jak każdy i to rozumiem, w związku z tym przydałby sie jeszcze jeden moderator, to by było dobre rozwiązanie tego problemu.
Tanira
Michael Scofield

Mam nadziej, że Admin się w najblizszym czasie pojawi. Jestem za zwiększeniem liczby moderatorow...chyba nie musze tlumaczyc dlaczego
Dusqmad
Administrator

Niechaj niunia wypowie się na ten temat. Nawet 10 moderatorów nie zagwarantuje całkowitego porządku na forum. Nikt przecież nie spędza tu doby. Jedyne rozwiazanie to dwóch zmienników co dwie godziny :P
Morgoth
Fernando Sucre

warto zauważyć że w poniedziałek zaczynają się matury, co wiąże się (oby ;) ) z nadchodzącym powrotem KhAna :D
Pam
T-Bag

Popieram ten pomysł!!
Dusqmad pisze:
Jedyne rozwiazanie to dwóch zmienników co dwie godziny :P
To też jest dobre rozwiązanie... Też tak sądzę, ze nikt tu nie spędzi 24h... Ale jak ty mówisz, Dusq, zobaczmy też, co niuniua powie...
Sebo
Michael Scofield

Dusqmad pisze:
Nawet 10 moderatorów nie zagwarantuje całkowitego porządku na forum
No tak wiadoma sprawa.
Dusqmad pisze:
Jedyne rozwiazanie to dwóch zmienników co dwie godziny
Ale nie dosłownie, myślę że 2 moderatorów to zawsze większa szansa że któryś będzie na forum ;-)
I moderatorzy powinni mieć ze sobą dobry kontakt ;-)
takie moje zdanie ;-)
Piotras003
T-Bag

Niechaj niunia wypowie się na ten temat. Nawet 10 moderatorów nie zagwarantuje całkowitego porządku na forum. Nikt przecież nie spędza tu doby. Jedyne rozwiazanie to dwóch zmienników co dwie godziny :P
O tak zgadzam sie z tym niech Niunia sie wypowie a co do tego tematu to założyłem go ze wzgledu aby nie robic komus pod górke lecz aby już się nie zdarzyło takie coś co miało miejsce dzisiaj Przepraszam jesli kogos urazilem ale bezsilnosc strasznie boli! iMam nadzieje że wspolnie wszyscy znajdziemy dobre rozwiazanie ;-)
AutumnLeaf
Michael Scofield

Mnie zawsze śmieszyły takie akcje, przynjmniej mogłam się wyżyć i powjeżdżać trochę takim łosiom. Ale to co się dzieje teraz to już przegięcie. I wcale śmieszne nie jest. Kiedyś tak nie było, a teraz prosze jak się państwo rozhulało.
Aglek
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
a teraz prosze jak się państwo rozhulało.
No xD

Popieram pomysł :D Powinniśmy nie tylko używać forum, ale też o niego dbać :D
niunia
Michael Scofield

Przepraszam wszystkich za tak długą nieobecność na forum. Trochę złego ostatnio się u mnie działo.. można by tak powiedzieć, ze dawno jzu tak zle nie było. [*] :(
Dzisiaj wreszcie powinno się trochę wyjaśnić, tak więc jutro powracam do was i posprzątam wszystko.
Mam nadzieję, że zrozumiecie.
I oczywiście jeśli chcecie, jeśli jest jakiś kandydat na moda to mi to tam nie przeszkadza..
najwazniejsze zeby było tu czysto ;)
Dusqmad pisze:
Jedyne rozwiazanie to dwóch zmienników co dwie godziny :P
^^
Ostatnio zmieniony 2008-09-10, 19:40 przez niunia, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotras003
T-Bag

niunia pisze:
Przepraszam wszystkich za tak długą nieobecność na forum. Trochę złego ostatnio się u mnie działo.. można by tak powiedzieć, ze dawno jzu tak zle nie było. Dzisiaj wreszcie powinno się trochę wyjaśnić, tak więc jutro powracam do was i posprzątam wszystko.
NIunia niema za co przepraszac jak napisal Dusqmad przeciez nikt nie siedzi na forum 24 , a to ze Khana juz długo nikt nie widział to już nie twoja wina ;-) A wiadomo że sprawy prywatne też sa ważne jak nie najważniejsze ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

to jest bardzo dobry pomysł biorac pod uwagę ze forum znacznie sie rozrosło i dobrze byłoby odciązyć niunie zeby nam sie tutaj nie zaharowała biedna :-D

Myslę że 2-3 modów to bardzo dobry pomysł np. można tez podzielić ich prace na różne działy np. jeden bedzie pilnował porządu w downloadzie , inny w grafice itp.
Alexxa
Mahone

Pomysł, żeby było więcej modów- bardzo dobry ! Forum jest duże, ma wiele działów, dobrze byłoby- jak napisała Patuś- żeby był jakiś podział tych podforów (? dobrze napisałam ? ;P) i każdy mod miał swoje 'biurko' :mrgreen: .
AutumnLeaf
Michael Scofield

Dobry pomysł z tymi modami ^^ na pewno przydałby się jakiś w twóczości, galerii i newsach, bo tam najczęściej się COŚ dzieje --'
MarQ
Michael Scofield

no tak, ale pytanie kto? :D moze jest jakis chetny ;)
niech sie dusq wypowie na ten temat :D chociaz mysle ze zly pomysl z dawaniem modom dostepu do zmieniania tylko jakichs tam podforów... najpiej jakby mial sprawdzac doglebnie tylko swoje wyznaczone tematy ale jakby zauwazyl przyadkiem jakis offtop czy cos w temacie przydzielonym dla drugiego moda tez by mogl usunac ;)
Nero
Lincoln Burrows

Ja oczywiście, że byłbym chętny na takie coś, ale ja nie w ten weekend. Nie będzie mnie.
Aglek
Michael Scofield

Ja osobiście zgłaszam się na ochotnika... :D Tylko nie wiem co wy o tym sądzicie... może się Wam ja nie spodobam... :oops:
agulec
Michael Scofield

a dobra.. raz kozie śmierć xD Zgłaszam swoją kandydaturę :D
I tak siedzę przy kompie całymi dniami - bo taki rodzaj moich studiów, więc często tu zaglądam.. nawet bardzo. I myślę, że dobrze znam to forum, więc powinnam sobie poradzić^^ chyba oO. Mogę czegoś pilnować, albo wszystkiego na raz.. a jak nie podołam to mnie wyrzucicie z gabinetu i stracę swoje 'biurko' xD
Ale jak uważacie, że się nie nadaję to mówcie :] nie pozabijam Was kijami ani nie zakopie ;)
Dusqmad
Administrator

agulec; jestem za ;) Tylko ja wygląda Twoja znajomość funkcji phpBB by Przemo?
Wróć do „O forum”