Co bedzie gdy...

Sprawy związane z forum: uwagi, sugestie, ogłoszenia.
Blacha
Świeżak

Szkoda, że forum umarło. Macie jakieś pomysły jak przywrócić mu dawny blask ? :lol:
booze
Tweener

niestety, to juz jest nie mozliwe, a pamietam jak sie tu rejestrowalem byl to 2008 wspominam bardzo dobrze tamte czasy, lecz wiele sie zmienilo od tamtej pory mam nowe zainteresowania, PB ogladam do dzis juz jestem na 10 odcinku 1 sezonu, no i w koncu koncze szkole za miesiac.
Blacha
Świeżak

Zawsze jest szansa żeby forum ożyło. Admini jeszcze tutaj zaglądają ?
booze
Tweener

od czasu do czasu
Dusqmad
Administrator

Blacha pisze:
Admini jeszcze tutaj zaglądają ?
Melduję się 8-)
Blacha pisze:
Zawsze jest szansa żeby forum ożyło.
Szansa zawsze jakaś jest, ale po zakończeniu emisji zainteresowanie serialem spadło.
Głównym napędem forum było oczekiwanie na nowe odcinki, komentowanie newsów, trailerów, spoilerów i wreszcie: recenzowanie nowych odcinków gdy tylko się pojawiały.
Pamiętam ten ruch... :)
Zwłaszcza na początku. Forum wystartowało przed 3 sezonem i niewiele się wtedy działo. Było jednym z wielu, a na dodatek świeżym: bez wielu użytkowników i tematów.
Gdy po premierze 3x01 wróciłem do domu i wpisałem adres w przeglądarce totalnie mnie zatkało. W rubryce "Przez ostatnie 24 godziny byli na forum:" widniała ponad setka różnych nicków. Szok :shock:
Później już było tylko, a konkurencja zostałą daleko w tyle.
Niestety po zakończeniu serialu temat dyskusji o PB upadał, a stopniowo zamierały też inne dyskusje. Koniec końców forum opustoszało i dziś już przybywa po kilka postów miesięcznie.
Aktywni użytkownicy byli tu jeszcze długo po ostatnim odcinku PB, ale i oni w końcu odeszli, gdy nowi użytkownicy już się nie udzielali, a dyskusja w tym samym gronie zaczynała się nudzić...
booze
Tweener

no tak ale chyba nie myslisz o likwidacji forum ?
Dusqmad
Administrator

Likwidacja forum nie grozi, bo stoi na serwerze serwisu www.filmowo.net - dokąd będzie istniał ten serwis, dotąd będzie istniało forum. Już nie raz o tym wspominałem ;)
Forum teraz prawie w ogóle nie zużywa zasobów serwera. To nie te czasy co dawniej gdy 1/3 strony głównej to była lista osób obecnych przez 24 godziny ;)

Myślę, że na aktywność forum nie ma już jednak co liczyć. Zwłaszcza w dobie portali typu kinomaniak, gdzie seriale ogląda się jednym ciągiem bez pobierania i nawet nie ma czasu na napisanie recenzji oglądniętego odcinka w przerwie między jednym i drugim ;)

Szkoda też, że nie wypalił serial "Breakout Kings" twórców PB o zbliżonej tematyce. Swego czasu liczyłem, że pociągnie on forum dalej, ale większość osób nawet o nim nie słyszała. Sam serial ma całkiem niezłą ocenę i doczekał się dwóch sezonów w USA.
Mych@@@
Świeżak

Puk puk jednak ktoś tu jeszcze żyje :mrgreen: dopiero co rozmawiałam z byłym administratorem innego portalu o Skazanym i tak wpisałam prison break żeby zobaczyć czy w ogóle jakiś portal jeszcze żyje bo w większości to już tylko portale widma :cry: to naprawdę smutne bo pamiętam jaki był szał z tym serialem, co się wtedy działo na forach, sama prowadziłam portal o nim i pomagałam przy innym. To były czasy, teraz już nie interesuję się tym serialem mimo, ze nadal go lubię, prowadziłam przez bardzo krótki czas portal o grze The Sims ale zawiesiłam go bo to klapa, 0 użytkowników :( Ale mniejsza o to, i tak właśnie weszłam sobie na ten portal, na forum, patrzę a tu posty teraz ze stycznia i tak sobie pomyślałam, że jednak ktoś tu jeszcze żyje :-P

Acha a ten serial co nie wypalił "Breakout Kings" w ogóle nie znam :(
Misterek999
C-Note

Zapraszam i zachęcam do odwiedzania starego forum , po tak gigantycznym przełomowym filmie , nadal wierze , że uda nam sie go utrzymac :-)
Mych@@@
Świeżak

No raczej nie uda patrząc na fakt po jakim czasie pojawił się twój post po moim :(
booze
Tweener

:D
Misterek999
C-Note

:-/
booze
Tweener

:shock:

[ Added: 2014-02-17, 21:37 ]
Misterek999 co Cię skłoniło by odwiedzić stronę PB ?
Dusqmad
Administrator

W przyszłym roku 5 sezon. Może on okaże się szansą na powrót dużej aktywności na forum? Jak Wam się wydaje?
Czy planujecie powrót i dyskusje o nowych odcinkach? :)
booze
Tweener

duża szansa na to ;)
Dusqmad
Administrator

Witaj booze! Miło Cię widzieć!
Czekasz na nowy sezon? Pokomentuj coś w tematach o 5 sezonie :)
Wróć do „O forum”