1x22 - Flight

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków pierwszego sezonu.
mahones
C-Note

Co myślicie na temat tego odciknu?

Dla mnie to był chyba jeden z najlepszych odcinków w tym sezonie. Bardzo był nie cierpliwy już myślałem że ich złapią ale jednak chłopaki sobie uciekli no i nasz T- Bag stracił rękę jak myślicie zasłużył sobie na to. :mrgreen:
Mazowszanin
Tweener

No jesli chodzi o ten Sezon to chyba faktcznie byl to jeden z najlepszych odicinkow jesli chodzi o reke T-baga to napewno sobie tym zasluzyl :) przynajmniej tak uwazam bo on byl takim jedym chyba czarnym charakterem w tym gronie ucziekajacych (tak sadze)
Mela0607
T-Bag

mi też się podobał (zresztą jak każdy); ale właśnie tutaj było niezwykłe napięcie; wydarzyło się bardzo dużo w tym jednym odcinku i to mi się właśnie spodobał, mimo iż każdy coś przynosi ze sobą nowego to tutaj przedstawiona ucieczka była wręcz rewelacyjna; a T-Bag może i zasłużył, ale dzięki temu mogliśmy dalej oglądać zdezorientowanego T-Bag'a, ponieważ gdyby nie te ucięcie ręki to wątpie by potrafili coś lepszego dla niego wymyślić...
mahones
C-Note

Mela0607 pisze:
mi też się podobał (zresztą jak każdy); ale właśnie tutaj było niezwykłe napięcie; wydarzyło się bardzo dużo w tym jednym odcinku i to mi się właśnie spodobał, mimo iż każdy coś przynosi ze sobą nowego to tutaj przedstawiona ucieczka była wręcz rewelacyjna; a T-Bag może i zasłużył, ale dzięki temu mogliśmy dalej oglądać zdezorientowanego T-Bag'a, ponieważ gdyby nie te ucięcie ręki to wątpie by potrafili coś lepszego dla niego wymyślić...

Zgadzam się z tobą w ;-) stu procentach. Ten odcinek wymiata bez dwóch zdań, wiele się w nim dzieje. :mrgreen:
natalios
Tweener

Duzo sie w nim dzieało
był on super^^
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

Mazowszanin pisze:
No jesli chodzi o ten Sezon to chyba faktcznie byl to jeden z najlepszych odicinkow jesli chodzi o reke T-baga to napewno sobie tym zasluzyl :) przynajmniej tak uwazam bo on byl takim jedym chyba czarnym charakterem w tym gronie ucziekajacych (tak sadze)
LOL? Mafiozo,morderca,złodziej, itp.... źle Ci się wydaje , nie był jedynym czarnym charakterem...
Co do odcinka... świetny a najlepszy koniec jak samolot odfruuuuuuwa .. :-)
PokemonAdvanced
Świeżak

Najfajniejszy odcinek w 1 serii. Najlepszy moment dla tego odcinka dla mnie był jak Abruzzi urąbał siekierą dłoń T-Baga
AnGeL
Świeżak

Szczerze mówiąć to moje zdanie całkowicie różni suę od Waszego... tak ogólem rzecz biorąc lepiej gdyby sezon zakończyli na odc. 21. Wogóle to można powiedzieć że 22 kończy się prawie jak 21 z tym że 21 trochę ciekawiej. Właściwie oprócz pościgu nic się nie dzieje i właściwie ten pościg nic nie wnosi, ani ich nie złapali ani oni właściwie nie uciekli, czy ja wiem... jakoś tak mnie zniesmaczył ten odcinek... ale to jest oczywiście tylko moje skromne zdanie ;)
Misterek999
C-Note

powiem Ci ze ten odcinek jest bardzo fajny , chociaz smierc staruszka tzn West Morlenda chyba dobrze napisalem XD ;) mnie zaskoczyla ;]
dj_vbis
Świeżak

Na Początku myslałem ze tkz "Staruszek" Przejdzie ale myliłem się
Anders
Sara Tancredi

Genialny odcinek ! Bardzo trzymał w napięciu, ta cała ucieczka itp.
Dominik676
John Abruzzi

Moim zdaniem najlepsze zakończenie sezonu z tych czterech, które były.
Odcinek, w którym jeżeli chodzi o pierwszy sezon działo się chyba najwięcej. Cała ta ich ucieczka była pokazana bardzo ciekawie. To, że uciekli raczej dla nikogo nie było zaskoczeniem, ale cała reszta odcinka, z odcięciem ręki T-baga na czele zaskakuje i to bardzo. No i jak wspomniałem to genialne zakończenie. Widok odlatującego samolotu, który miał ich uratować był bardzo emocjonujący :-P .
Mil0ch
Świeżak

Zdecydowanie jeden z najlepszych odc. 1-ego sezonu... :) Uwielbiam ten film - obejrzałem wszystkie odc. i już strasznie mi brakuje Prison Break. :<
A co do tego odc. to fajny, fajny. Ale nie podobało mi się, że Abruzzi odcina rękę T-Bag'owi - ja go lubie. :-P
Endrio
Świeżak

W tym odcinku raziła mnie końcówka. Za bardzo namieszano z tą przeprowadzką Michaela, przez co zakończenie było niczym happy end. Finał tej przeprowadzki mógłby być początkiem szóstego odcinka - wtedy machina dozowania napięcia działałaby bez zarzutu.
Wróć do „Sezon I”