Dołącz do dyskusji o "PRISON BREAK" i polskiej społeczności fanów serialu!

Wracamy, wspomnienia o forum i serialu - ANKIETA, wpisz się!

"Prison Break" powraca! :) Teraz czas na powrót ekipy forum z czasów świetności serialu. Zapraszamy do działu REUNION - wspomnienia i spotkania po 8 latach od zakończenia ostatniego sezonu.
Dusqmad
Administrator

Po 8 latach PRISON BREAK wraca. To również powrót forum. Zapraszam do tematu ze wspomnieniami z czasów forum kiedy emitowane były ostatnie sezony.

Co u Was? :)

Ankieta dla userów. Nie musicie odpowiadać na wszystkie pytania ;) Możecie też dodać własne do ankiety.

Kopiujcie pytania i wpisujcie odpowiedzi pod kazdym pytaniem.
1. Jak trafiłeś/aś na prison-break.filmowo.net?

2. Co skłoniło Cię do założenia konta?

3. Co najbardziej Ci się podobało na forum? Co sprawiało, że było to fajne miejsce i dobrze się tu czułeś/czułaś?

4. Co Ci się nie podobało na forum?

5. Jakich użytkowników najmilej wspominasz? Za jakimi tęskniłeś/aś?

6. Jakich użytkowników najgorzej wspominasz?

7. Najfajniejsze sytuacje jakie pamiętasz z forum. Jakie są Twoje najlepsze wspomnienia z tego miejsca? Klimat, premiery odcinków, gadanie na sb i shoutboxie itd. Ogólnie - wspomnienia :)

8. Jakie sytuacje z forum najgorzej wspominasz?

9. Ile czasu najwięcej spędziłeś/aś na forum za jednym razem?

10. Bardzo brakowało Ci forum przez te wszystkie lata? Zaglądałeś/aś tu czasem z nostalgią przeglądając, wspominając i czytając stare tematy?

11. Ulubiony moderator.

12. Najbardziej nielubiany moderator.

13. Ulubione działy.

14. Czy brakowało Ci serialu "Prison Break"? Ile razy oglądałeś/aś poszczególne sezony? Często robiłeś/aś sobie powtórki? Kiedy ostatnio oglądałeś/aś PRISON BREAK?

15. Jakie inne seriale oglądałeś/aś po emisji PRISON BREAK? Czy któryś wciągnął Cię równie mocno?

16. Czy po zakończeniu PRIOSN BREAK utrzymywałeś/aś kontakt z jakimiś użytkownikami forum? Może nadal utrzymujesz?

17. Kto robił najlepsze, najfajniejsze grafiki na forum?

18. Kto pisał najlepsze FAN FICTION?

19. Czy zaskoczyła Cię informacja o 5 sezonie? Jaka była Twoja pierwsza myśl?

20. Pytanie opcjonalne, nie odpowiadaj jeśli nie chcesz: Co się u Ciebie działo przez te wszystkie lata? Jak bardzo wszystko pozmieniało się od okresu kiedy pisałeś/aś na forum?

21. Napisz co chcesz :)
Zapraszam do komentowania odcinka s05e01:
viewtopic.php?f=102&t=2332

Polub nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/skazanynasmierc
Lechero
Świeżak

Witam po przerwie :) Prison powrócił, sentyment także . Najlepszy serial jaki oglądałem w życiu, a oglądałem wiele :) Szkoda, że mało osób na forum ;) The died talk if you listen ...
MarQ
Michael Scofield

Cześć!

Śmieszne uczucie mieć powód odezwania się na tym forum ponownie.
Tyle lat oglądania róznych seriali odcinek za odcinkiem a kiedy obejrzalem PB 5x1 pierwsze co to odpaliłem to forum. Pamięć mięśniowa nie zanikła po latach ;)
Większość pytań z ankiety pominę, ponieważ za czasów świetności tego forum, będąc bardzo aktywnym użytkownikiem, byłem gówniarzem i mało w sumie z tego pamiętam

Ale żeby nie było:

3. Co najbardziej Ci się podobało na forum? Co sprawiało, że było to fajne miejsce i dobrze się tu czułeś/czułaś?
Wspólna ekscytacja ludzi z każdego nowego odcinka, wstawanie wcześnie rano przed szkołą, żeby obejrzeć odcinek (nie rozumiejąc 1/3 zdań bo kto by czekał na napisy do popołudnia) i jak najszybciej napisać post z wrażeniami

10. Bardzo brakowało Ci forum przez te wszystkie lata? Zaglądałeś/aś tu czasem z nostalgią przeglądając, wspominając i czytając stare tematy?
Brakowało, zaglądałem. Strzelam, że raz na rok mi się przypomniało forum, odpalałem je i przeglądałem kilka tematów/postów, żeby się troche pośmiać z samego siebie jak wtedy pisałem :)

14. Czy brakowało Ci serialu "Prison Break"? Ile razy oglądałeś/aś poszczególne sezony? Często robiłeś/aś sobie powtórki? Kiedy ostatnio oglądałeś/aś PRISON BREAK?
Pewnie że brakowało. Mimo że przez lata wyszło wiele genialnych seriali, które obiektywnie patrząc można uznać za lepsze od PB, sentyment bierze górę i mimo 3 i 4 sezonu, zawsze patrzy się na "Skazanego" z uśmiechem na twarzy.
Powtarzałem cały serial może z dwa razy przez te kilka lat. Pierwsze dwa sezony częściej. A jak przypadkowo trafię na odcinek w telewizji skacząc po kanałach to nie ma mowy o przełączeniu na co innego ;)

15. Jakie inne seriale oglądałeś/aś po emisji PRISON BREAK? Czy któryś wciągnął Cię równie mocno?
Uh. Dużo tego, z tego co przychodzi mi teraz do głowy:
Sherlock, Luther, Breaking Bad, Game of Thrones, Big Little Lies, House of Cards, Hannibal, Stranger Things, Taboo, The Walking Dead, True Detective, Dexter, The Mentalist, Westworld,

16. Czy zaskoczyła Cię informacja o 5 sezonie? Jaka była Twoja pierwsza myśl?
To się nie może udać :D

Fajnie znów coś napisać :)

P.S
Dusqmad- Co się stało z dawnym wyglądem forum? Jak wpisałem z pamięci adres, otworzyła mi się strona i przez chwilę miałem wrażenie, że się zgubiłem w internecie ;) Upewniło mnie dopiero udane zalogowanie się :)
Strasznie tu biało :D
Dusqmad
Administrator

Cieszę się, że Cię widzę MarQ! Pisz jak najwięcej :)

Forum działa teraz na nowym oprogramowaniu. Także stary wygląd jest już historią, która nigdy nie wróci... Dodałem jednak ikony origami. Logo niestety proste, zwyczajne, bo stare miało tło, które nie pasuje do obecnego wyglądu.

Jeśli ktoś chciałby zrobić lepsze logo to proszę się zgłaszać :D
MarQ
Michael Scofield

2017-04-06, 06:18Dusqmad pisze:
Dodałem jednak ikony origami
Super wyglądają! :)
Dusqmad
Administrator

2017-04-06, 03:01MarQ pisze:
Pewnie że brakowało. Mimo że przez lata wyszło wiele genialnych seriali, które obiektywnie patrząc można uznać za lepsze od PB, sentyment bierze górę i mimo 3 i 4 sezonu, zawsze patrzy się na "Skazanego" z uśmiechem na twarzy.
Też nie uważam, że PB jest serialem wszech czasów, ale tak wciąga i trzyma w napięciu jak niewiele innych. Niektóre z odcinków 1 i 2 sezonu to wrażenia jak podczas walki w okopach ;)
I te zakończenia, które pozostawiały taki niedosyt i chęć by tydzień do następnego odcinka szybko zleciał ;)
Luqash
Świeżak

Witam wszystkich po latach pustki na forum, dobrze że znowu co się dzieje.

to było tak dawno, że już nawet nie pamiętam,.
Możliwość podzielenia się własnymi przemyśleniami na temat serialu i świetna zabawa.
Świetna atmosfera, miła zabawa brak hejtu i trollingu

Nie pamiętam napewno sporo
Zdarzyło mi sie zajrzeć szczególnie częściej jak dowiedziałem się o tym, że nadchodzi 5 sezon i znów będzie można zobaczyć naszych ulubieńców.
13. Ulubione działy.
http://prison-break.filmowo.net
Brakowało to mało powiedziane, kilkukrotnie robiłem sobie powtórki wszystkich sezonów.
Breaking Bad, Better Call Saul, Lucifer - ale żaden tak bardzo mnie nie wciągnął ja PB
Zaskoczyła i bardzo ucieszyła, nie mogłem się doczekać premiery, bylem ciekawy jak Scofield się odrodzi
20. Pytanie opcjonalne, nie odpowiadaj jeśli nie chcesz: Co się u Ciebie działo przez te wszystkie lata? Jak bardzo wszystko pozmieniało się od okresu kiedy pisałeś/aś na forum?
Oj oj pozmieniało się mnóstwo spraw, minęło 8 lat wiec to szmat czasu
Pozdrawiam i czekam na premierę drugiego odcinka :D
Nero
Lincoln Burrows

Witam serdecznie wszystkich użytkowników po latach przerwy :)

Jak wyżej, ciężko przypomnieć sobie po tylu latach :)

Wiadomo - możliwość dyskusji o serialu z innymi, zwłaszcza że raczej nikogo z moich ówczesnych znajomych PB nie interesował.

Mnogość dyskusji, wiele działów, super atmosfera i naprawdę świetni ludzie z którymi można było miło porozmawiać za czasów świetności forum ;-)

4. Co Ci się nie podobało na forum?
Nie przypominam sobie nic takiego :-P

Również nie pamiętam. Po nickach kojarzę "stare wygi" ale w jakich stosunkach z kim byłem, tego niestety mój mózg nie zapamiętał ;)

7. Najfajniejsze sytuacje jakie pamiętasz z forum. Jakie są Twoje najlepsze wspomnienia z tego miejsca? Klimat, premiery odcinków, gadanie na sb i shoutboxie itd. Ogólnie - wspomnienia :)
Shoutbox, różne gry słowne w dziale bodaj chillout ;) A przede wszystkim gry w których można było rywalizować z innymi maniakami Prison Breaka. Szczególnie dużo radochy przyniosło mi przejęcie w tym pałeczki i prowadzenie zabawy w zgadywanie numeru odcinka na podstawie jednej wyciętej klatki z filmu - do teraz pamiętam jak przeszukiwałem odcinki aby znalezć trudne ujęcia, jak liczyłem punkty :-D

Chyba najbardziej brakowało po zakończeniu 4 sezonu, gdy wchodziłem na forum i widziałem coraz większe pustki. Pózniej sam przestałem. Ale po ukazaniu się nowego sezonu to "prison break filmowo" było pierwszą wyszukaną frazą w googlach :)

Przez te kilka lat kilka razy się zdarzyło(prócz 4 sezonu, który obejrzałem chyba tylko raz, ewentualnie pojedyncze odcinki).

Nie jestem fanem seriali w przeciwieństwie do filmów. Próbowałem kilku, ale nic nie potrafiło mnie wciągnąć. Dlatego Prison Break jest dla mnie absolutnym wyjątkiem ;)

16. Czy po zakończeniu PRIOSN BREAK utrzymywałeś/aś kontakt z jakimiś użytkownikami forum? Może nadal utrzymujesz?
Nie. Albo utrzymuję, utrzymywałem, czy rozmawiałem ale nie jestem nawet tego świadom, przez kilka lat sporo nowych ludzi się poznało :-D

Dla mnie sezon 4 był mocno naciągany i przez to nieudany, dlatego nie byłem optymistycznie nastawiony. Ale zacząłem go oglądać, to było silniejsze ode mnie :-P

Zestarzałem się :P Z tego co widzę, to w chwili rejestracji zaczynałem liceum. A w tym roku odliczam już dni do ślubu :-)

Fajnie, że nie tylko mi się o nieśmiertelnym forum przypomniało :) Z komentujących odcinki kojarzę po nickach Marq i oczywiście Administratora :) Dwa nicki mi jeszcze chodzą po głowie, ale sam nie wiem czy je pamiętam czy mi mózgownica figle płata :-P

P.S.

Szkoda, że skrzynka wiadomości pusta. Wszedłem z ciekawości a tam klapa, nic :P
Piotras003
T-Bag

Dawne czasy :) pamięć zawodzi, ale pewnie serial :)

LUDZIE, którzy od rana do wieczora siedzieli przed swoimi monitorami
:)

Chyba wszystkich, bo to My wszyscy tworzyliśmy to forum, jego atmosferę

Jest wiele wspomnień związanych z tym forum, było wiele żartów, ciekawych tematów i przez to nieprzespanych nocy :)

Nie było dnia ani godziny kiedy mnie nie było, więc raczej cały swój czas tutaj spędzałem

Zdarzyło się parę razy przez te 10 lat tu wejść :P

THE WALKING DEAD

Parę osób by się znalazło

17. Kto robił najlepsze, najfajniejsze grafiki na forum?

Swego czasu było ich wielu, wspaniałych graficznych amatorów :)

Oczywiście, chyba nie tylko mnie :)

Od czasu kiedy forum było na Topie minęło ok 10 lat więc w moim życiu wiele się pozmieniało, teraz mam 34 lata, córkę 3 letnią, w międzyczasie udało mi się zrobić kurs trenerski UEFA B, prawo jazdy, mam stabilną pracę, wspaniałą rodzinę, więc czego jeszcze chcieć :P jedynie wygranej w Totka :)

Pozdrawiam wszystkich związanych z tym forum i jeśli mam być szczery jestem ciekawy co tam inni porabiają jak się pozmieniali itp. więc jeśli wejdziecie na forum napiszcie coś :)

Adminie :) jestem pełen podziwu, że forum nie umarło i za to dziękuję tak przy okazji bo troszkę wspomnień jak tu wchodzę przez głowę przemija ;)
Sebo
Michael Scofield

1) przypadkowo ;)
2) cheć pogadania o serialu.
3)ludzie ludzie ludzie:)
4) Trole :D
5) Piotrek! szkoda ze kontakt sie urwał( z moiej winy) Agnieszka ( Agulec) oczywiście :P
6)nawet jak co to zapomniałem heh
7) pamiętam że w tamtym okresie mojego zycia forum było jak mój dom
8) niemam takich
9) niepamiętam
10) zaglądałem pare razy
11)Aga:)
12) NIE PAMIĘTAM
13)chillaut
14)oglądałem bodajże na tv4?
15)zaden
16)niestety nie :///
17) nie pamiętam
18) nie powiem :P
19)tak i nie
20)wiele sie działo oj działo wtedy miałem 21 lat? teraz 31 masakra
21) Pozdrawiam gorąco wszystkich których pamiętam i mnie pamiętaja ;) mam nadzieje ze kiedyś kontakty odżyją ;)
Pam
T-Bag

Hej, hej, hej!!
Witam po tylu latach, Boże jak ja się stęsknilam za wami wszystkimi. Poszukiwalam części z was i staralam się nawiązać kontakt z wami, zajęlam się też poszukiwaniami, bo dawno nie mieliśmy kontaktu ze sobą. Ale tymczasem ankieta:

1. Jak trafiłeś/aś na prison-break.filmowo.net? Przypadkowo :)

2. Co skłoniło Cię do założenia konta? Chęć poznania osób posiadających te samo zainteresowanie, jakim jest PB :)

3. Miila atmosfera, wspaniali ludzie, kontakty i spotkania prywatne :)

4. Chyba nie bylo nic takiego

5. Mahonia, edzik, Cwaniaczek, niunia, Piotras, Handcannon

6. Nie przypominam sobie...

7. Wstawianie swoich zdjęć, rozmowy z Cwaniaczkiem, dużo tego bylo :)

9. 6-10 godzin

10. Bardzo mocno tęsknilam

11. Niunia

13. Chillout, dużo się tam dzialo i inne ;)

19. Zajrzeć na forum

20. Wolę opowiedzieć jak już się wszyscy spotkamy tutaj :)

Jak się miewiacie? Może spotkamy się o konkretnej godzinie i w konkretnym dniu na forum, co wy na to? :)
Wróć do „REUNION”