Najlepszy aktor PRISON BREAK

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, William Fichtner, Peter Stormare i inni, czyli dyskusje o aktorach występujących w serialu.

Najlepszy aktor PRISON BREAK

4%
Dominic Purcell
5
33%
Wentworth Miller
37
1%
Wade Williams
1
21%
Robert Knepper
24
3%
Amaury Nolasco
3
3%
Paul Adelstein
3
26%
William Fichtner
29
1%
Marshall Allman
1
Brak głosów
Rockmond Dunbar
Brak głosów
Stacy Keach
6%
Peter Stormare
7
Brak głosów
Muse Watson
Brak głosów
Frank Grillo
Brak głosów
Reggie Lee
Brak głosów
Matt DeCaro
Brak głosów
Lane Garrison
2%
Chris Vance
2
1%
Robert Wisdom
1
Brak głosów
Silas Weir Mitchell

Liczba głosów: 113

Serdziu
C-Note

ja bym stawiał na Wenta, co prawda nie grał w zbyt wielu filmach ale możliwe że po skazanym wybije się i zacznie latać z filmami jeden za drugim :-D
Dominik676
John Abruzzi

Swój głos oddałem na Petera Stormare, ponieważ super wcielił się w szefa mafii Abruccego, w drugim sezonie stracił już trochę na formie, ale i tak jeszcze moim zdaniem grał najlepiej. Największym błędem scenarzystów w PB było moim zdaniem usunięcie go z obsady, ale mogę im tylko podziękować za to, że sporządzili takie bardzo dobre jego odejście. Śmierć Abruccego była moim zdaniem jak na razie najlepszą sceną w całym PB, oczywiście największa w tym zasługa Petera, chyba każdy się z tym zgodzi, co?
AutumnLeaf
Michael Scofield

Hmmm...ja nigdy Abruzziego nie lubiłam, przyznam szczerze, podobną sympatią darzę aktora ;p
Ale przyznam szczerze, że jego śmierć rzeczywiście była najbardziej wyrazista, dzięki całemu temu 'przedstawieniu', jakie jej towarzyszyło, można było dobrze ją zapamiętać. A nie pif paf i po sprawie :evil:
Żmij
Sara Tancredi

Robert Knepper. Jest genialny. Miny, gra aktorska, to jak potrafi modulować głos od falsetu po ciche warczenie, to że z powodzeniem potrafi zagrać furię, rozpacz, strach, wściekłość, zdziwienie, radość i opanowanie. Jego repertuar min, trików i zachowań odpowiadających konkretnemu stanowi jego osobowości wymiata. Wielki szacun dla człowieka!
A na drugim miejscu pan William. Za to samo. Coraz bardziej mnie do siebie przekonuje grą aktorską.
milosz998
Świeżak

Ja oczywiście na mojego idola Millera! To jest najlepszy aktor świata! Znakomicie zagrał Scofielda - tajemniczego i cichego gościa :)
Luthien
Fernando Sucre

A ja nie mogę oddać głosu, gdyż na równi stawiam Williama i Roberta, a zaraz po nich Petera Stormare'a i nie mogę się zdecydować :roll: Ale najbardziej z nich lubię Williama, więc może zagłosuję tak "po znajomości"... ;-)
oluch
Świeżak

Wiiiiilliam! :mrgreen: Gra bardzo dobrze. Mam wrażenie, że grając swoją role przeżywa to wszystko naprawdę. Miny, gesty, sposób mówienia, ruchy.. No po prostu podziwiam go. ;D
Matix15
Świeżak

Mój głos poszedł na Wentworth Miller :-P
chester0512
Tweener

William Fichtner Ofc najlepszy Aktor i najlepiej zagral w tym prison break ;d zreszta najbardziej inteligentny byl:P bardzie chyba od scofielda ;d
skotar
Tweener

Robert Knepper
Wróć do „Aktorzy”