NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Peter Stormare

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, William Fichtner, Peter Stormare i inni, czyli dyskusje o aktorach występujących w serialu.
Mela0607
T-Bag

Obrazek
Bardzo lubię tego goscia nie tylko ze względu na postać John'a, aczkolwiek w tym serialu co do swoich innych postaci jest bezkonkurencyjny, chociaż miałabym drobne wątpliwości. Peter nieźle się prezentuje w każdym filmie, szczególnie spodobała mi się rola szatana w filmie "Constantine"; aj nieźle dał popalić John'owi, no a później jako rosyjski mafioso w "Bad Boys 2". To są filmy, które widziałam z jego udziałem, a co mi się najbardziej w nim podoba? Ten jego głos i akcent! Rewelacyjny, może to powoduje iż czuję do niego mięte?! Możliwe! Trzeba facetowi przyznać iż jako czarny charakter czy też w roli wrednego typka prezentuje się najlepiej.
Ostatnio zmieniony 2007-08-21, 21:45 przez Mela0607, łącznie zmieniany 1 raz.
KhAn
John Abruzzi

Wiesz co Mela nawet nie widziałem, że on akurat był tym rosyjskim mafiozo ale dobrze wiedzieć ;-) Bad Boys 2 fajnie sie oglądało bo podoba mi sie ten śmieszny klimacik. A co do samego aktora to jest świetny i wiele osiągnie napewno a w PB szkoda mi go, że tak zakończył swój żywot.
Dusqmad
Administrator

Widziałem go w roli przygłupa w "Czekoladzie", gdzie się nie popisał oraz w kilku innych filmach sprzed PB, ale już nie kojarzę jego występu. Jako Ambruzzi spisał się świetnie, choć nie jest to postać napisana tak jak T-Bag, przy której można by eksperymentować z teatralnością w ruchach, czy mimiką...
Mela0607
T-Bag

A widzisz! Gdyby nie ja :P
Masz rację "Bad boys 2" to naprawdę swietny film, chyba nawet go zaliczam do ulubionych, ponieważ jest to jedna z lepszych komedii sensacyjnych jakie miałam okazję zobaczyć no i z Lawrence jak i Smith'em, no przecież nie mogłabym zapomnieć o Stormare! Najlepsza akcja w filmie to była wtedy, gdy to [spoiler]Peter przychodzi do tego faceta z innej mafii i przynosi mu w worku czy w koszu (juz nie pamietam) zwłoki swojego przyjaciela, a Peter patrzy zdezorientowanym wzrokiem[/spoiler] Nieźle mu to wyszło!
KhAn
John Abruzzi

Dobra była ta scena jak wiele innych. Mi najbardziej podobają się sceny jak są w środku strzelaniny kule latają nad ich głowami a ci się kłócą w najlepsze i niczym nie przejmują :-D dobra dość tego bo robi się oftop :-P
Mela0607
T-Bag

Dusqmad pisze:
Jako Ambruzzi spisał się świetnie, choć nie jest to postać napisana tak jak T-Bag, przy której można by eksperymentować z teatralnością w ruchach, czy mimiką..
A no prezcież musi zachować swoją "kamienną twarz" (że się tak wyraże) i to dodaje mu tajemniczości, a T-Bag bardziej wyluzowany jest...
KhAn pisze:
Dobra była ta scena jak wiele innych. Mi najbardziej podobają się sceny jak są w środku strzelaniny kule latają nad ich głowami a ci się kłócą w najlepsze i niczym nie przejmują :-D dobra dość tego bo robi się oftop :-P
No tak, cały film to niezła gratka i wiele jest tam swietnych scen, ale chciałam by ta była z udziałem Peter'a o którym tu mowa :)
Dusqmad
Administrator

A no prezcież musi zachować swoją "kamienną twarz"
Mi się strasznie podorał moment jak patrzył na T-Baga, gdy jeszcze siedzieli w klatkach, ale skończył ze swoją grą i pozorowaniem chrześcijańskiej przyjaźni.
Mela0607
T-Bag

No tak, masz rację, a ja chyba będę zaliczać do moich ulubionych sytuacji w tej scence, gdy
[spoiler]John odcina reke T-Bag[/spoiler]
Ja na miejscu T-Baga nie wytrzymałabym psychicznie, jejku bez reki! Straszne!
Ale za to John się z nim nie patyczkował!
KhAn
John Abruzzi

No John nie patyczkował się z T-Bagiem. Jak coś mu nie pasowało to zaraz go ustawiał do pionu :-) a co do odciętej ręki T-Bag jest twardzielem i nie straszne mu to było :-D [spojler]włożył ręke do lodówki poszedł i na żywaca weterynarz mu ją przyszył[/spojler] :-D ciekaw jestem który normalny człowiek by to wytrzymał...chyba Rambo jeszcze :lol:
Ble
C-Note

KhAn pisze:
chyba Rambo jeszcze
No i oczywiście Chuck. Nie zapominajmy :P

A na poważnie... Facet jest świetnym aktorem, co pokazał w PB i ma świetny akcent (jak wcześniej zauważyła Mela :) ). Miło wspominam go z 'Armageddonu', gdzie grał tego Rosjanina Lva Andropova, czy cos kole tego. Najbardziej barwna (poza Rockhound'em, czyli Steve'm Buscemi'm ;) ) postać filmu. Najlepsza była scena, gdzie 'naprawiał' silnik czy jakies inne urządzenie (nieważne:P). Zauważyłam, że Peter zawsze dostaje 'niecodzienne' role, jak np. w 'Przeczuciu' - wcielił się w psychiatrę... ;)
Alice_in_Chains
Sara Tancredi

Ostatnio oglądałam go w filmie Przeczucie z Sandrą Bulock
Był w nim psychiatrą :-D
KhAn
John Abruzzi

Z tego co wyczytałem 6 dni temu aktor obchodził swoje 54 urodziny więc latek sobie ma choć na tyle nie wygląda jak sie tak mu przyjrzeć. A poniżej zamieszcze parę informacji na temat aktora:
1. Aktor urodził się w Abra w Szwecji.
2. Peter miał na nazwisko Storm, lecz je zmienił, ponieważ dowiedział się, iż jeden ze studentów szkoły filmowej, do której chodził nazywa się tak samo.
3. Ukończył Royal Dramatic Theatre (Sztokholm, Szwecja).
4. Rozwiódł się z aktorką Karen Sillas. Jego obecna żona to Toshimi Stormare.

Żródło.:Informacje pochodzą ze strony: www.theprisonbreak.net
Mela0607
T-Bag

Wow 54 lata?! :shock: Jej no pewnie, że nie wygląda...
A tak w filmie "Przeczucie" był całkiem niezły, chociaż mi się spodobał bardziej jako szatan i mafiozo jesli nie zwazając na jego rolę w serialu

edit:
A własnie teraz leci film z Peter'em: Bad Company :) Ja osobiście polecam, ponieważ m.in. wystepuje tam również Hopkins (którego wielbię) i Chris Rock (który jest swietny)

edit:
Kolejny film z Peter'em, a mianowicie Park Jurajski 2; aj kolejny z ulubionych... ale jakos sobie nie przypominam by grał tam Peter bynajmniej teraz sobie odświeżę :)
AutumnLeaf
Michael Scofield

oj tak w Przeczuciu całkiem fajnie zagrał ^^
postaci nie lubię, ale nie mogę swojej niechęci przenosić również i na aktora, więc powiem tylko, że jak dla mnie gra dobrze zarówno małe jak i duże rólki ;-)
Bluelock
Tweener

A ja lubię tą postać. Na 54 lata na pewno nie wygląda, dobrze się trzyma :D.

Szkoda, że John zginął jako pierwszy z ósemki, ale cóż...
Piotrek1230
Sara Tancredi

To on ma juz 54 lata!! Niewidac tego po nim zabardzo
Ms_psycho
Fernando Sucre

Tyle razy oglądałam Bad Boys 2 a nie skojarzyłam, że on tam gra :shock:
AutumnLeaf
Michael Scofield

grał grał ^^ taki fajny rosyjski akcent mi :P
Mela0607
T-Bag

własnie; on tam był mafioso i miał swój własny klub. ech ale prezentował sie zajebiście szczególnie akcje w domu tego bogatego faceta były świetne i te zaskoczenie jak zobaczył zwłoki na stole w koszu swojego partnera (zresztą kocham Bad Boysów 2)
Ms_psycho
Fernando Sucre

Mela0607 pisze:
(zresztą kocham Bad Boysów 2)
Ja też, i nie zostaje mi nic, jak zobaczyć jeszcze raz 2 część i przypomnieć sobie gdzie on tam grał.

A kto go widział w filmiku Volkswagena?
Jak chcecie zobaczyć wejdzie na youtube'a i wpiszcie Volkswagen Peter Stormare ^^
KhAn
John Abruzzi

Fajna reklamówka Golfa. Ale szkoda mi tego auta co zostało przygnieciona chociaż jakby nie patrzeć to i tak tego białego golfika bym wybrał ;)
Ms_psycho
Fernando Sucre

Ale tu nie chodzi o jakiś tam samochód (tak, tak typowo kobiece lekceważenie samochodu ;p) tylko o gadkę Petera ^^
KhAn
John Abruzzi

Gadkę też ma niezłą ale mnie bardziej zainteresował ten biały golfik ;) taki śliczniusi<marzyciel> ;)
Mela0607
T-Bag

hej dajcie linka z filmikiem, chętnie sobie zobaczę samochodzik jak i Peter'a, a nie chce mi się go szukać; proszę :D
KhAn
John Abruzzi

Tutaj masz linka :)
Kod: Zaznacz cały
http://www.youtube.com/watch?v=iNNC0OLJxWo
Wróć do „Aktorzy”