William Fichtner

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, William Fichtner, Peter Stormare i inni, czyli dyskusje o aktorach występujących w serialu.
B...
Michael Scofield

trochę mało go tam xD
ale mozna sobie luknąć komedyjkę :mrgreen:
Mahonia
T-Bag

Wszelkich zaciekawionych informuję, że w niedzielę 27.07 (a raczej w poniedziałek ;-) )na TVN o godz. 0.25 leci "Na samym dnie" - "Underneath" z naszym Willem :mrgreen:
Pam
T-Bag

Oj tak późno to ja nie obejrze :( :( Najpredzej sobie sciagnę (jak będzie) ;)
Teraz sobie sciagam Equilibrium to może dzisiaj mi sie uda obejrzeć boskiego :D
agulec
Michael Scofield

Equilibrium^^ ściągaj, ściągaj, dobry wybór^^ Bo to w ogóle świetny film jest. Tzn. mi się bardzo podobał i widziałam go ze 3 razy, zanim się dowiedziałam, że ten niezwykle spokojny i dobry człowiek, od którego bije tyle ciepła z ekranu, to pan William F. :]
I co, nic więcej na razie nie powiem, bo nie widziałaś jeszcze, ale już bym mogła się rozwodzić nad tym, jak on to zrobił i zagrał, że.. :D
..oglądaj, warto^^

ja niestety zgubiłam płytę z tym filmem :roll:
Pam
T-Bag

Jeszcze jedna część mi została, wiec może dzisiaj obejrze ;) A jak mi sie nie uda to jutro...
A nie, raczej jutro, bo nie zdążę na House'a ^^
Mahonia
T-Bag

Ja tez zaczęłam ściągać Equlibrium, ale jak miałam juz 60% to mi się zepsuł komp i nic z tego nie wyszło, a teraz nie mogę ściągać bo znowu mam problemy :-x Jak powiedziałam siostrze że to ściągam to powiedziała, że naprawdę fajny film, ale chyba nie kojarzy, że tam gra Boski ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

Mahonia pisze:
że w niedzielę 27.07 (a raczej w poniedziałek )na TVN o godz. 0.25 leci "Na samym dnie" - "Underneath" z naszym Willem
oo to akurat jak wróce z pracy ... to sobie obejze.. troche mi poczatku zleci... ale zawsze warto obejżeć choćby czesć filmu żeby popodziwiac gre Willa
B...
Michael Scofield

jego ogolnie w kazdym filmie jest zdecydowanie za mało :roll:
serialami troche nadrabia^^
choc w Equi... nawet taka"ilosc"jest wystarczajaca :-D
Mahonia
T-Bag

Powinni nakręcić jakiś film z nim w roli głównej - chętnie bym zobaczyła jakiś familijny :-D
Ernest
C-Note

Mahonia pisze:
Powinni nakręcić jakiś film z nim w roli głównej - chętnie bym zobaczyła jakiś familijny
No to byłby dobry pomysł ja też bym wtedy chętnie go pooglądał....
Mahonia
T-Bag

Pewnie zapaleńcy pana Williama - czyli ja :-D Wiedzą że zagrał on w teledysku Sary Evans - Perfect, jeżeli ktoś jeszcze o tym nie wie to tutaj daję linka do tego teledysku:
http://pl.youtube.com/watch?v=gwE7-vksZPI

Najwięcej jest go na początku - kieruje samochodem ;-)
Pam
T-Bag

Sexy :P Taki ślicznotek. Nawet nie wiedziałam o tym :P Dzieki słonko ;*
Ernest
C-Note

Ja już o tym wiedziałem ale obejrzałem to sobie jeszcze raz...zaczepiste
PatuŚ
Michael Scofield

Mahonia pisze:
Wiedzą że zagrał on w teledysku Sary Evans - Perfect

W tym teledysku wyszedł cudnie, taki luzak , marzyciel ... serio Kocham ten teledysk :-D :-P (& oczywiscie Pana F.)
agulec
Michael Scofield

Ech.. znam ten teledysk^^ tak bym sobie mogła jeździć i tyle tylko powiem :D
A ostatnio nawet dokładnie przeczytałam sobie słowa tej piosenki i stwierdzam, że lubię ją, nawet bardzo :D

edit:
Obejrzałam sobie w końcu, wczoraj, The Longest Yard :D
I.. uśmiałam się nieźle, w między czasie powkurzałam i ogólnie to był całkiem niezły jak na tego typu film. Oczywiście od początku wiadomo było, że wszystko dobrze się skończy a Ci źli staną się dobrymi ;) Ogólnie przyjemnie się oglądało - czasem dobrze jest obejrzeć sobie taki amerykański film, na którym nie trzeba myśleć ;D

A teraz przejdę do drugiej ważnej części, czyli do Williama :D Grał (jak zwykle) świetnie, wyglądał jeszcze lepiej - szczególnie na boisku^^
Najbardziej rozbawiła mnie jedna scena, w której Knauer wchodzi zdenerwowany wrzeszcząc i waląc w szafki, a ten facet, który jadł estrogen, mówi: "Lubię, kiedy on tak się wkurza" :D :D
Śmiać mi się chciało, bo często, przy okazji PB i Alexa mówimy, że Mahone się fajnie denerwuje, i nie wiem, czy scenarzyści bądź scenarzystki też to zauważyły, stąd taki tekst w scenariuszu, czy to czysty przypadek :D

P.S. Oglądałam z siostrą, która w pewnym momencie przyznała mi rację, że Fichtner ma fajny głos^^ Bo ogólnie to mam wrażenie, że ona mnie nie rozumie, ale jeszcze parę filmów ją i przekonam :D
Mahonia
T-Bag

agulec pisze:
facet, który jadł estrogen, mówi: "Lubię, kiedy on tak się wkurza" :D :D
Śmiać mi się chciało, bo często, przy okazji PB i Alexa mówimy, że Mahone się fajnie denerwuje, i nie wiem, czy scenarzyści bądź scenarzystki też to zauważyły, stąd taki tekst w scenariuszu, czy to czysty przypadek :D
Tez z tego nie mogłam :-D Pewnie jakieś kobitki po znajomości to podkreśliły i wprowadzili do scenariusza ;-)
agulec pisze:
P.S. Oglądałam z siostrą, która w pewnym momencie przyznała mi rację, że Fichtner ma fajny głos^^ Bo ogólnie to mam wrażenie, że ona mnie nie rozumie, ale jeszcze parę filmów ją i przekonam :D
Przekonuj, życzę Ci powodzenia :mrgreen: W sumie to nie wiem co moja siostra uważa na jego temat, bo ją przekonałam, ze Mahonia jest od rośliny, a nie tak jak ona myślała od Mahone'a ;-)
Madzialena
Mahone

Życie jest niesprawiedliwe!
Moje koleżanki śmieją się, że on jest łysy, brzydki i stary...
Czy Wasi znajomi też tak reagują?
Mahonia
T-Bag

Tak znam to uczucie, bo moje też tak reagują :-/
Ale za to mam dobrą wiadomość, dnia 8 sierpnia, o godzinie 01.25, na programie TVP2, poleci film z Williamem - "Julia wraca do domu"
Troszkę późno, ale czego się dla niego nie zrobi :-D
Madzialena
Mahone

I tą wiadomością mnie załamałaś....... :-(
Mahonia
T-Bag

Magda nie przejmuj się, jak nie teraz to później zobaczysz. Na pewno jeszcze poleci, bo TVP2 często puszcza dosyć ten film...
Pam
T-Bag

Mahonia pisze:
Ale za to mam dobrą wiadomość, dnia 8 sierpnia, o godzinie 01.25, na programie TVP2, poleci film z Williamem - "Julia wraca do domu"
Dlaczego?? Ja chcę trochę wcześniej :( :( :( :( Zaraz się popłacze :567: :567:
B...
Michael Scofield

nie dziwne ze tak pozno bo go gniot straszny ^^ wiec po co marnowac wczesniejszy czas antenowy z wieksza ogladalnoscia xD
choc jest tam jedna scena :shock: godna uwagi ekhm :lol: :lol: :lol:

ja se tam nie spie do 3 w nocy wiec pewnie obejrze z nudów, zbyt duzego wyboru wtedy nie ma...
agulec
Michael Scofield

Mahonia pisze:
dnia 8 sierpnia, o godzinie 01.25, na programie TVP2, poleci film z Williamem - "Julia wraca do domu"
Widziałam już to, ale pewnie obejrzę jeszcze raz, mimo, że trochę ciężki to film i takiii.. dość specyficzny - jak nie zapomnę i dopcham się do TV :D
Mahonia
T-Bag

To jeszcze jedna wiadomość:
9 sierpnia, o godzinie 21.10, na programie TVN, poleci film z Williamem - "Gniew Oceanu".
Czyli zapowiada się weekend Willowy :-D
Pam
T-Bag

Eeeeeee.... :P To to mogę obejrzeć :D Tylko jak TVN będzie mi się psuć, to zabiję i wyrzucę telewizor przez okno :evil: :roll:
Wróć do „Aktorzy”