Robert Knepper

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, William Fichtner, Peter Stormare i inni, czyli dyskusje o aktorach występujących w serialu.
Dusqmad
Administrator

Obrazek

Robert Knepper jest moim zdaniem najmocniejszym punktem obsady "Prison break". Każda scena z jego udziałem jest zapierającym dech w piersiach popisem kunsztu aktorskiego. Dla mnie T-Bag odtwarzany przez tego aktora mógłby myć zęby, a i tak nie mógłbym oderwać wzroku od ekranu, zatapiałbym wzrok w każdym jego ruchu mimicznym. Dawno żaden aktor nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Zaprawdę szokujące: jedna rola - na dodatek w serialu - a już zaliczam gościa do najlepszych jakich kreacje kiedykolwiek podziwiałem. Zaprawdę powiadam Wam, że przed nim wspaniała przyszłość. Będzie dostawał więcej propozycji zagrania u porządnych reżyserów, niż Wentworth Miller ofert współżycia od fanek. Grzechem byłoby zaprzestanie szlifowania takiego diamentu i nie sądzę by współczesne kino mogło pokonać tak wysokie progi marnowania talentów. Nawet jeśli ktoś z odcinka na odcinek zajęty jest jedynie szukaniem nielogiczności i opisywaniu ich na swoim kolorowym blogu na pewno doceni tą kreację. Knepper tym jednym występem udowodnił, że jest w stanie zagrać każdą postać: psychopatyczny morderca ze spojrzeniem, z którym konfrontacja nie pozostawia złudzeń dotyczących dalszej egzystencji; gość z tak sympatycznym uśmiechem, że aż się chciałbyś go poznać; komik; uwodziciel; postać tragiczna. Ta rola to wizytówka, w której zamieścił wszystko co tylko może się zmieścić na tak małym świstku papieru.
Mela0607
T-Bag

Nie dawno widziałam z nim film, ale nie pamiętam juz tytułu, tak też się zastanawiałam czy to jest naprawdę T-Bag z PB, bo w tym filmie był zupełnie inny! Jednak masz rację dzięki temu serialowi Robert osiągnął sukces!
Dusqmad
Administrator

Ja tam myślę, że sukces to dopiero nadejdzie jak się posypią jakieś ambitne filmowe propozycje. Szkoda takiego aktora na sezonową gwiazdę popularnego serialu.

Ja tam nie widziałem go w żadnym filmie, ale filmografię bogatą to on ma. Dziwię się, ze z takimi umiejętnościami wybił się dopiero teraz....

Ciekawosta: PB nie jest bynajmniej jego pierwszym serialem:
Obrazek

Nie do poznania, nie? ;)
Mela0607
T-Bag

Nie wiem jaki to film widziałam :-| Może to był "Osaczony"? Ale tam wyglądał podobnie jak w PB o ile się nie mylę, a na zdjęciu wygląda tragicznie w tych długich włosach :P Ale za to na Twoim avku wyszedł super, te spojrzenie!
Dusqmad
Administrator

Ze wstydem przyznam, że oglądałem "Osaczonego" i Kneppera tam nie dostrzegłem...
KhAn
John Abruzzi

No to zdjęcie Dusq jest nie do poznania. Jakbym nie wiedział, że to on to nie było by szans, żebym go rozpoznał widząc gdzieś indziej. Co do gry aktorskiej to jest świetna i najlepsza postać w całym serialu. Musze zobaczyć jego filmografie iobejrzeć jakiś film z jego udziałem i porównać rolę z PB i z innych filmów.
Mela0607
T-Bag

Pozwolę sobie zawiadomić iż dzisiaj na TVP1 o godz. 23.10 leci film z Robertem "Gatunek 3"; może obejrze z ciekawości jak zagrał tam T-Bag, mimo iż nie widziałam dwóch poprzednich części.
KhAn
John Abruzzi

Dzięki Mela ;-) też sobie oglądne i zobacze grę naszego wspaniałego T-Baga. Ciekaw jestem jak się prezentuję we filmach :-)
Mela0607
T-Bag

Nagrałam sobie, ale później go przestudiuje, a właśnie nie dawno czytałam iż postać T-Bag'a w 3 sezonie będzie jeszcze gorsza i okrutniejsza; nieźle bynajmniej mi już wystarczył sam fakt iż w tych dwóch sezonach był brutalny, a tu będzie z nim jeszcze gorzej.
KhAn
John Abruzzi

I dobrze ;-) to doda smaczku do filmu i będzie sie go jeszcze bardziej z zaciekawieniem oglądało, gdy nie bedzie wiadomo co brutalniejszego wymysli T-Bag :-)
Mela0607
T-Bag

Masz rację, a ja widziałam "Gatunek 3"; film nie dla mnie, ale T-Bag jako doktorek był świetny, tylko szkoda, że to tak musiało się skończyć, żal mi chłopa było.
mahones
C-Note

Mela0607 pisze:
Masz rację, a ja widziałam "Gatunek 3"; film nie dla mnie, ale T-Bag jako doktorek był świetny, tylko szkoda, że to tak musiało się skończyć, żal mi chłopa było.
Nom, ja też oglądałem ten film wczoraj, czy tam przed wczoraj.

Edit: Wracając do tematu, jaką aktor to nie znam go za bardzo, nie widziałem filmów z nim w głównej roli, tylko prócz Gatunek 3 oraz Prison Break. Ale, wiem jedną że bardzo dobrze gra i to powinną wystarczyć. :-D
Mela0607
T-Bag

Jak dla mnie rola T-Baga wystarcza mi aby stwierdzić iż jest bardzo dobrym aktorem i w kazdej sytuacji czy też scence sobie poradzi...
mahones
C-Note

Obrazek

Jestem ciekawy, ile miał tu lat. Widać, że zaczął kariere w bardzo młodym wieku, no i bardzo dobrze, bo prison break bez niego był by nie taki jak jest teraz. :-P
Ble
C-Note

Niebezbieczny, arogancki, do bólu niemiły i egoistyczny. Dobrych cech u niego jak na lekarstwo, ale może właśnie dlatego T-Bag jest najciekawszą postacią PB. Jeśli reżyserom wpadnie do głowy go (o zgrozo) uśmiercić, będę szalenie nieszczęśliwa.

Jeśli chodzi o inne role Roberta przyznam szczerze, że jescze nigdzie go nie widziałam... Ale musze zacząć nadrabiać braki ;)
Alice_in_Chains
Sara Tancredi

Roberta widziałam w Osaczonym z Brusem Willisem i na dodatek grał tam LJ :lol:
Ostatnio zmieniony 2007-09-08, 19:16 przez Alice_in_Chains, łącznie zmieniany 1 raz.
AutumnLeaf
Michael Scofield

Alice to on tam grał???A kogo??Lja widziałam, nie da się go nie zauważyć, szkoda tylko, że go...ehm.
a wracając do tematu, to na temat tego pana juz sie gdzieś wypowiadałam ;-) nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia, świetnie "wchodzi" w swoja postać a może nawet na te kilka godzin staje sie nią :-)
Rany jak on wyglądał na tym zdjęciu powyżej lol jaki pulowerek :mrgreen:
Alice_in_Chains
Sara Tancredi

AutumnLeaf pisze:
Alice to on tam grał???A kogo??
On tam grał jeżeli sie nie mylę jakiegoś policjanta ;-)
AutumnLeaf
Michael Scofield

acha dzięki ;-)
to tak ze skrajności w skrajność można by powiedzieć :mrgreen:
Ms_psycho
Fernando Sucre

Muszę sobie zobaczyć ten film (Osaczony)
Nie dosyć, że gra tam Robert (z tego co mówicie) to jeszcze Bruce Willis ^^
Ms_psycho
Fernando Sucre

Znalazłam przez przypadek dwa ciekawe zdjęcia Kneppera

Wersja zabawna
Obrazek

i

wersja poważna
Obrazek
KhAn
John Abruzzi

Hehe na tej wersji zabawnej to wyszedł jak jakieś dziecko, które dostało coś od mikołaja :D zajebiście się śmieje :D rozbraja mnie......hahaha :D :D
AutumnLeaf
Michael Scofield

to zdjęcie z misiem rozbrajające widziałam w świetnym filmiku na tubie^_~
ale to drugie też fantastyczne, twarz psychopaty ^^
Ms_psycho
Fernando Sucre

AutumnLeaf pisze:
to zdjęcie z misiem rozbrajające widziałam w świetnym filmiku na tubie^_~
ale to drugie też fantastyczne, twarz psychopaty ^^
Jednym słowem facet ma wielkie zdolności aktorskie, skoro z rozbawionego człowieka w życiu prywatnym, potrafi zmienić się w morderczego psychopatę w filmie ;-)
AutumnLeaf
Michael Scofield

dokładnie, co do tego, że jest świetnym aktorem nie mam żadnych wątpliwości. Potrafi "poczuć" swoją postać, stać się nią...fantastycznie zmienia głos ze swojego naturalnego w ten T-bag'owy ^^
Wróć do „Aktorzy”