Kto według was jest najbardziej utalentowanym aktorem z PB??

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, William Fichtner, Peter Stormare i inni, czyli dyskusje o aktorach występujących w serialu.

Kto według was jest najbardziej utalentowanym aktorem z serialu Prison Break??

16%
Wentworth Miller (Michael Scofield)
8
2%
Dominic Purcell (Lincoln Burrows)
1
Brak głosów
Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi)
4%
Amaury Nolasco (Fernando Sucre)
2
43%
Robert Knepper (Theodore "T-Bag" Bagwell)
22
2%
Chris Vance (James Whistler)
1
2%
Marshall Allman (LJ Burrows)
1
Brak głosów
Wade Williams (Brad Bellick)
Brak głosów
Danay Garcia (Sofia Lugo)
29%
William Fichtner (Agent FBI Alexander Mahone)
15
Brak głosów
Carlo Alban (McGrady)
2%
Lane Garrison (David "Tweener" Apolskis)
1
Brak głosów
Rockmond Dunbar (Benjamin "C-Note" Franklin)

Liczba głosów: 51

hbc
C-Note

B... dokłądnie, ale tez nie wyobrazam sobie kogos innego w roli Scofielda, Sucre czy Tanirowego Jamesa :-P
B...
Michael Scofield

co do Sucre to znalazłoby sie paru jeszcze takich sympatycznych i apetycznych latynoskich ciasteczek ;-) , James...hmmm no nie wiem, ta postac jest jeszcze na tyle zagadkowa i niewyjasniona ze byłabym w stanie chyba sobie wyobrazic kogos innego w jego roli. Jesli chodzi o Michaela to tylko Went- kojarzy mi sie w takim stopniu ze Scofieldem ze nikt nie byłby w stanie zajac jego miejsca.
Taki odruch Michael to Went i zadnej innej opcji nie ma xD
Aglek
Michael Scofield

No właśnie!! Went tak świetnie gra swoją role, zresztą Dominic też, że nie zamieniłabym ich... :D
Nie wiem jak Went to robi, że jak przybierze taka płaczliwą minkę to mam ochotę go schrupać... :)
Madzialena
Mahone

Witam wszystkich :-) Jest to mój pierwszy post na tym forum. Ja oczywiście zagłosowałam na Williama :mrgreen: Wręcz ubóstwiam tego aktora podobnie jak większośc użytkowniczek tegoo forum :P Pozdrawiam
owcaaa
Świeżak

Wszyscy są super! jedni bardziej, drudzy mniej :->
Uważam, że oprócz wszystkich głownych ról bardzo dobrym aktorem jest Patoshik, którego uśmiercili :-/ Moim zdaniem trudno jest zagrać takiego świrusa :mrgreen:
gosia!.
Tweener

Zdecydowanie stawiam na Roberta Kneppera...On jest doskonały...W takiego psychopatę się wcielić...Genialny jest!
Chociaż wg mnie wszyscy są nieźli... :-P I dobrze do swoich ról dobrani. ;-)
Nie ma tylko wszystkich w tej ankiecie uwzględnionych, np. Petera Stormare czy Paula Aldensteina... ;-)
Mahonia
T-Bag

Ja wybrałam Williama Fichtnera - świetnie potrafi grać naćpanego, jakby nim był naprawdę ;-) Ale na drugim miejscu jest Robert Knepper który z kolei świetnie zagrał mordercę i pedofila też jakby nim był ;-)
Scylla
Fernando Sucre

Mahonia pisze:
Ja wybrałam Williama Fichtnera - świetnie potrafi grać naćpanego, jakby nim był naprawdę
Ja też tak myślę. W drugim sezonie nie pokazał wszystkiego co umie. Ale trzeci sezon to już po prostu popis jego umiejętności. Nie grał agenta tylko zmarnowanego życiem człowieka. Wyszło mu to genialnie.
AutumnLeaf
Michael Scofield

Z powodu iż Tan nie może głosować, bo oddała swój głos (w zaślepieniu) na innego szczona, ja- Autumn, w pełni władz umysłowych, poświęcam się i oddaję swój głos na tego oto mężczyznę imieniem Chris Vance. Swój głos motywuję tym iż w ostatnim czasie podniósł się poziom alkoholu w mojej krwi i w związku z tym owy szczon zaczął sprawiać wrażenie utalentowanego szczona.

Z poważaniem
A&T
michaella
Świeżak

Zastanawiam się dlaczego nie ma Paula Adelsteina... Uważam że jest, a raczej był (chociaż to nigdy nic nie wiadomo:) jednym z najlepszych aktorów tego serialu, zaraz po Robercie Knepperze oczywiście :D
Serdziu
C-Note

jak dla mnie to Mike i Linc chyba najlepiej zagrali swoje role :-D Mike geniusz, świetnie potrafi planować sytuacje, chociaż nie ukrywajmy że Linc też potrafi dobrze kombinować ;-) ale poza nimi to uważam też że bardzo dobrze Sara się prezentuje, bardzo dobra aktorka tylko szkoda że w niewielu filmach można ich spotkać :-| z resztą w sumie to wszyscy aktorzy są świetnie utalentowani :-P :-D
Alexxa
Mahone

Serdziu pisze:
Linc też potrafi dobrze kombinować
Linc potrafi jedynie walić po pyskach :-P , i nawet nie stara się udawać myślącego ^^. Niedawno patrzyłam sobie, jakie mam filmy i seriale na kompie i doszlam do odcinka 2/21 czy 2/22, do sceny 'walki' Alexa z Lincolnem. Wyraz jego twarzy gdy próbował się wyrwać Alexowi, był masakryczny :shock: .
Serdziu
C-Note

nie zapominajmy że "walenie po pyskach" na naszej planecie jest dość często używaną metodą :-> z resztą ja tam nie mam zastrzeżeń do tej sceny w sumie chociaż w sumie to łatwo dał się wtedy złapać Alexowi ale popatrz na sezon 3 to tam już kombinował i wg mnie ewidentnie było widać oznaki myślenia :-P
Tanira
Michael Scofield

po pierwsze trzeba być dobrym aktorem żeby zagrać idiotę ^^
W innych filmach czy serialach Dom wypada całkiem nieźle.
Ja osobiście wielbie go w roli wampira.
Zgadzam się w 3 sezonie Linc myślał i to sporo.
Może w początkowych odcinkach niezbyt mu to wychodziło prawie zabił syna ale się tym nie przejął niepowodzeniem i działał dalej ^^
AutumnLeaf
Michael Scofield

Zgadzam się w 3 sezonie Linc myślał i to sporo.
Może w początkowych odcinkach niezbyt mu to wychodziło prawie zabił syna ale się tym nie przejął niepowodzeniem i działał dalej ^^
Go Lynkyln GO! xD

A ja go lubię w Gorących Hawajach, bo jest normalnie ubrany, ma włosy i nie pozuje na nieokrzesanego orangutana.
Ostatnio zmieniony 2008-08-19, 10:29 przez AutumnLeaf, łącznie zmieniany 1 raz.
Tanira
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
A ja go lubię w Gorących Hawajach, bo jest normalnie ubrany, ma włosy i nie pozuje na nieokrzesanego orangutana.
O O O właśnie! Ma włosy!
Serdziu
C-Note

o to tego nie oglądałem :-o z włosami go jeszcze nie widziałem :-D
Tanira
Michael Scofield

leci na Polsacie a o której godzinie to ci nie powiem ^^ gdzieś przed południem chyba
AutumnLeaf
Michael Scofield

A równo w południe leci ^^ Chyba we wtorki.
Serdziu
C-Note

nie do końca bo jak przeglądam program to od poniedziałku do piątku o 12 leci jakiś "fuks" a nawet jeśli to gra tam tylko gościnnie :->
Bella14
Tweener

Głosowałam na Williama :) Podczas sceny, kiedy Alex jest na głodzie i ma haluki, Will naprawde pokazał, na co go stać ;) Chociaż szkoda, że w tej ankiecie nie ma tego gostka, który grał Avocado :-D Też był niezły :P Zagrać takiego zboczonego żula to też nie lada sztuka... :-D
Wróć do „Aktorzy”