NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

"Firma" wątki 1-4cz PB

Ogólne rozmowy na temat serialu.
Adriano_Trevor
Świeżak

Siemano :) dopiero co się zarejestrowałem na forum więc Witam wszystkich fanów Xde

Mam takie małe zadanie dla chętnych, więc:

Potrzebuje obrazki (wymiary nie ważne) odpowiedź w formie obrazka główne wątki wszystkich częsci. Co jest wątkiem 1cz, 2cz, 3... i odpowiedź mi udzielacie w formie obrazka(szując w google itp) " Głównym wątkiem 1cz jest (obrazek)" i tyle:) i tak wszstkie częsci:) dzieki.

I takie małe pytanie:
Czym waszym zdaniem jest firma?
Jak działa?
Czym się zajmuje?
Potrzebuje jak najwięcej info na jej temat

Czekam na odpowiedzi. Dzieki z góry
Peace.
Ostatnio zmieniony 2009-11-25, 15:40 przez Adriano_Trevor, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominik676
John Abruzzi

Mam takie małe zadanie dla chętnych, więc:
Potrzebuje obrazki (wymiary nie ważne) odpowiedź w formie obrazka główne wątki wszystkich częsci. 1cześć gł. wątek w formie obrazna itp.
Jakoś nie mogę zrozumieć o co w tym chodzi ;-) . Może jakoś dokładniej i wyraźniej ?
Czym waszym zdaniem jest firma?
Nie wiem jak to zdefiniować. Jest to jakaś przestępcza instytucja, która poważnie ingeruje w sprawy polityki i która bezpodstawnie wrobiła Lincolna w morderstwo.
Jak działa?
W jakim sensie jak:P? No po prostu ma swoich ludzi w polityce i w ogóle prawię wszędzie, którymi zarządza jeden człowiek (generał).
Czym się zajmuje?
Chyba już na to odpowiedziałem :).
klocek1231
Tweener

Firma to tajna, skorumpowana organizacja, dążąca do nieograniczonego kierowania polityka, gospodarka, sądownictwem i organami ds. przestepczosci... Czyli cos jak taki drugi rząd, tyle ze po cichu xD
Wróć do „Ogólnie o Prison Break ”