NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Plotki - V Sezon

Ogólne rozmowy na temat serialu.
klocek1231
Tweener

Ostatnio z ciekawości wpisalem sobie na youtube :"prison break V". Zobaczylem tam wiele filmikow w wiekszosci pomontowane z 1 i 2 sezonu. I jest tam wiele opisow, ze np powroci Tweener, i Abruzzi. Otóż filmy te sa nie prawdziwe mimo ze sa tam informacije od prezesa FOX TV. Tak jak mowilem sa tam zdjecia i urywki z 2 sezonu. Jest pokazane ze wroci tweener, chociaz zostal zabity w 2 sezonie na naszych oczach.
Ludzie wypisuja tam komentarze typu "Michael still alive"

To taka informacja tylko, zeby nikt sie nie sugerowal tamtymi filmikami:P

A tak wogole to co wy myslicie o V sezonie?
Ostatnio zmieniony 2009-06-02, 17:40 przez klocek1231, łącznie zmieniany 1 raz.
chester0512
Tweener

wiesz co mysle :-D ze nie jest mozliwe zeby byl:P a jak niby mialo by byc i niby scofield zyje to bedzie najbardziej glupi serial jaki ogladalem:P nie dosc ze juz z sara akcja byla spalona i by jeszcze tak zrobili to ten serial to jedna wielka bajka byla by:P
skotar
Tweener

a mozesz dac link ?
klocek1231
Tweener

oczywiscie:P juz podaje link .. ale wszystkich teraz nie poszukam bo byly ze 3 filmiki:P
dam jeden bo tamtych nie moge znalesc...

http://www.youtube.com/watch?v=Xmxure_WmOY
agulec
Michael Scofield

Ja myślę, że są to po prostu szalone fantazje zapalonych fanatyków PB i ludzi załamanych jego końcem nie mające nic wspólnego z jakąkolwiek rzeczywistością i V sezonem, który nigdy nie powstanie.
mewosh
Świeżak

agulec
Michael Scofield

Bardzo stara humorystyczna reklama/zapowiedź któregoś tam sezonu PB bądź innego produktu/wydarzenia, nie pamiętam dokładnie. Na pewno nie sezonu V ;)
Coś takiego jak to:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=1EgftWgsbf0
krupson
Świeżak

nawet jak kiedyś powstanie to na pewno nie będzie tam już scofielda :)
Dominik676
John Abruzzi

Co ja myślę na ten temat?
Że komuś się nudziło. Nie wiem, czy myśleli, że uda im się takimi urywkami kogoś oszukać, zrobić w balona :-D . Sezonu V raczej na pewno nie będzie.
vegeta33
Świeżak

jak bedzie V sezon to i tak bede ogladal i nie mysle ze to jakas tam fantazja bo film i tak jest wciagajac :p :-P
Alexxa
Mahone

Komuś po prostu się nudziło, i stworzył takie filmiki, ale nie sądzę żeby piąty sezon naprawdę miał powstać ^^. Wszystko ma swój czas, i nie ma co na siłę tego zmieniać. MIło, że serial ma swoich fanów ale to już chyba przesada, by być aż tak zafascynowanym. 'BYło, minęło'koniec'...
vegeta33
Świeżak

dlamnie nie ma tego "Bylo minelo" ;)
olelole
Świeżak

Ja osobiście nie zdziwiłbym się gdyby za rok czy półtora byłby zwiastun piątego sezonu. Po tym co widziałem w tym serialu wszystko jest możliwe, np. spięcie wyleczyło Michaela, a Kellerman tak naprawdę oszukał naszych bohaterów i otworzył nową firmę. Potem znowu już całkiem zdrowy Michael będzie musiał ukraść Skyllę, żeby znowu jakiś "nowy Self" oszukał wesołą gromadkę i tak dalej :p
Dominik676
John Abruzzi

olelole, chyba się trochę rozpędziłeś. Takie rozwiązanie jest po prostu nie możliwe, ponieważ zabiłoby ono zakończenie czwartej serii (chociaż jak dla mnie zostało ono już zabite dwoma dodatkowymi odcinkami). Widzieliśmy przecież, że Michael ma swój grób, więc raczej nie ma mowy o tym, że to była pomyłka.
Misterek999
C-Note

olelole , Dominik ma racje rozpiedzieles sie . Michael ma swój grób wiec film jest juz zakonczony :)) pomysl troche zanim cos napiszesz
ArriS
Świeżak

Fajne pomysły. Osobiście uważam, że V sezon jest możliwy. Jeśli chodzi o grób Michaela to rzeczywiście jest. :) Ale ciała nie widziałem, tak więc nie mogę uznać go za nieżywego. Bo przecież i Sara "z odciętą głową" i Kellerman "rozstrzelany" w furgonetce też powrocili, a wszyscy myśleli, że nie żyją. Tak więc czekam z niecierpliwością na kolejny sezon.
Pozdrawiam
Szlemo
Świeżak

Obejrzałem to wszystko do końca. Z rosnącym niesmakiem, żeby w połowie czwartek sezonu stwierdzić że natężenie głupoty i sytuacji gdzie scenarzyści kompletnie utracili kontakt z bazą jest tak wysokie, że gdyby nie inwestycja czasu w obejrzenie poprzednich sezonów to bez żalu bym tą szmirę skasował z dysku bez oglądania.

Naprawdę, ciągnięcie czegoś na siłę nigdy nie wychodzi na dobre. Od biedy można było skończyć sezon po kilkunastu odcinkach, Self dalej byłby pozytywnym bohaterem, firma by została rozmontowana przez rząd a mnie, i pewnie innym myślącym ludziom nie zaślepionym tym serialem nie pozostałby niesmak.
lukalider
Świeżak

Siemka mam do was pytanie a mianowicie jak wam sie wyaje czy bedzie V sezon?
Mi sie wydaje ze jednak bedzie,bo po co na koncu filmu Michael mialby umierac skoro juz byli wolni?
edzik
Michael Scofield

Mi sie wydaje ze jednak bedzie,bo po co na koncu filmu Michael mialby umierac skoro juz byli wolni?
Nie wiem czy to ze wzgęldu na późną porę czy coś, ale nie rozumiem...?
Są wolni, nie muszą uciekać, Firma zniszczona, więc chyba cel został osiągnięty. Retropsekcja nie potrzebna.
DawidoosPB
Świeżak

Sezonu V nie będzie na 99.9%. Nie mieli by z czego go zrobić . Michael nie żyje, firma zniszczona tak jak to mówi edzik. To niestety koniec Prison Break .
DawidoosPB
Świeżak

Jakby nie internet to mozliwe że byśmy mieli V sezon. Wszystko dlatego, że bardzo duzo ludzi, oglądało ten serial w internecie z wyprzedzeniem. Jakby tam nie było odcinków, wszyscy by czekali na niedziele godz 20:00---> a to oznacza że by nas oglądało 2 razy więcej, jak ogląda teraz IV sezon, a wiemy że głównym powodem do konca PB jest mniejsze zainteresowanie ; )
Barber
Świeżak

śmierci Majkela nie pokazali , więc wszystko jest mozliwe . Ale co za dużo to nie zdrowo
Pitula
Świeżak

Z początku myślałem, że to przesada, ale po obejrzeniu "Finally Break" zrozumiałem, że mógłby jeszcze powstać V sezon
Wróć do „Ogólnie o Prison Break ”