NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Gdybyś miał okazję zagrać w PB..

Ogólne rozmowy na temat serialu.
Misterek999
C-Note

Gdy byście mieli okazjie zagrac w PB jaka byscie chcieli role :) piszcie jaka i dlaczego :)
Ostatnio zmieniony 2008-12-23, 01:05 przez Misterek999, łącznie zmieniany 1 raz.
Żmij
Sara Tancredi

Ja bym chciał mieć rolę psychopaty, takiego nieco jak T-Bag, sprytnego, wrednego, szalonego, psychopatycznego, opanowanego, a czasami zwariowanego, że się tak wyrażę. Rola hedonisty, kogoś, kto zachodzi Scofieldowi jak drzazga za palec :lol:
Taki ktoś, kto potrafi użyć wszystkich środków, aby osiągnąć swój cel, a przy tym suwerenny, jesli chozi o nieprzynależność, ani do Drużyny A, ani do Firmy.
Nieco T-Baga, nieco Alexa.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja bym chciała zagrać rolę takiej jakiejś agentki specjalnej. Wiecie efekty specjane. Podkręcania kul i takie inne. Mogła by być to negatywna postać, ale musi mieć respekt. Tak że nikt jej nie poskoczy. Zawsze ma ze sobą broń i nie zawacha się jej użyć.
Dominik676
John Abruzzi

Ja to sam nie wiem, ale chyba najlepiej bym czuł się w roli takiego człowieka jak Mahone, ale tego z II serii, czyli tego jak był agentem. Taką postać to nawet mógłbym zagrać.
Misterek999
C-Note

hehe , ja bym chciał zagrac postac taka jak Michael albo Mahone , dlatego ze sa mądrzy i jeden i drugi jest sprytny :)
Mevader
Świeżak

jesli bym była facetem to Sucre, ponieważ przyjażń jest dla niego najważniejsza tak jak dla mnie, pozatym bardzo sympatyczna postac :) wie co jest dla niego najważniejsze, dąży do bycia z rodziną i to jest jego cel.
Chciałabym także zagrać Gretchen :mrgreen: bo czasem mam ochote sie wydrzeć na kogoś i użyć wobec niego 'trooszeczkę' przemocy... :P Pozatym Gretchen potrafi obeznac się w otoczeniu i szybko wybrać stały grunt. Po części urzekła mnie jej bezwzględność, brutalność i gwałtowność, a za zarazem jej drugie oblicze kochającej matki.
Wróć do „Ogólnie o Prison Break ”