NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Co sadzisz o serialu Prison Break?

Ogólne rozmowy na temat serialu.
Piotras003
T-Bag

Ogólnie mówiąc nie myslalem ze ten serial przypadnie mi aż tak do gusty,ale po pierwszych odcinkach wiedzialem ze bede go ogladal do konca,poniewaz sa tam fajne zwroty akcji ,nigdy nie jest wiadomo co sie stanie pozniej oraz cały czas trzyma w napieciu .Zreszta dzieki temu serialowi i ciekawosci nastepnych odcinków [bo jak wiadomo w tv ogladac tydzien po tygodniu to jest tragedia!] trafilem tutaj.
Xaneta
Michael Scofield

serial jest świetny. niektóre takie momenty że można zawału dostać. bardzo trzyma w napięciu i ogromnie uzależnia.Jeden z najlepszych seriali jaki powstał.Hołd reżyserom ;)
Pam
T-Bag

Bardzo dobry serial, bardzo dobrzy aktorzy, bardzo dużo akcji (co mi się bardzo podoba :-) ) Co tu mówić.... SERIAL NR 1!!!!
Sebo
Michael Scofield

Hmm...co ja sądzę? no więc tak. Mało który film, z tych co oglądałem, komedii horrorów sensacji czy Thrillerów, wywołał we mnie takie emocje , na dodatek Skazany Na Śmierć nie jest filmem, to serial, co jeszcze bardziej wzbudza we mnie fascynacje tym serialem.
Paula Scheuringa z całą ekipą, stworzył serial, który przyciąga samą nazwą, gdy pierwszy raz leciał reklama w tv powiedziałem sobie muszę oglądać...Fabuła jest niezwykle ciekawa,trzymająca w napięci, napięciu które nie pozwala przegapić kolejnych odcinków, niesamowite zwroty akcji, niewyjaśnione zagadki, cały pomysł z serialem był strzałem w dziesiątkę.............To tyle....hehe żart.

Nie sposób nie napisać o aktorach/postaciach w Prison Break, ludzie którzy prowadzili kasting do PB, zasługują na słowa uznania, gdyż niełatwo jest dobrać wszystkich aktorów do danych ról, a oni zrobili to dosłownie:perfekcyjnie,
Każda postać jest ciekawa, każda ma coś w sobie, coś takiego co przyciąga widza.Przyciąga bez względu na to czy to dobra postać czy zła. T-Bag- morderca gwałciciel uwielbiany przez wiele osób, czy może Abbruzzi, mafijny boss, tak lubiany przez widzów...Wiele postaci jest zagadką, James Whistler, scenarzyści jak do tej pory nie pozwolili nam się dowiedzieć kim tak naprawdę jest, i to jest w nim najlepsze, Michael Scofield zwykły człowiek który poświecił swoje życie aby ratować brata,to główny wątek Skazanego, niezwykle oryginalny i ciekawy.

To są moje odczucia odnośnie PB. :mrgreen:
Mia
Fernando Sucre

Tak tu teraz snujecie refleksje, że i mnie wzięło :-P Moja przygoda z serialem zaczęła się stosunkowo późno, zaczęłam namietnie oglądać od 12 odcinka, właściwie sama do końca nie wiedziałam, co kazało mi siadać przed telewizorem każdej niedzieli.Reklamy i zapowiedzi nie wzbudziły we mnie zainteresowania, wręcz pierwsze co pomyślałam to "kolejny serial jakich teraz pełno", ponadto zniechęcił mnie wytatułowany facet w więzieniu, kto to wymyślił???Pierwszym odcinkiem jaki obejrzałam był odc. 7.Jak wiadomo sporo się działo i interesował mnie los biednej pani doktor i jej wybawiciela.Niestety nie oglądałm 8 odc. a właśnie 12.Potem było już z górki i całodobowe nadrabianie strat do bólu oczu i głowy.Ale nie było siły i właśnie to jest fenomen tego serialu, chcesz więcej i więcej, jak narkotyk, wciągasz się, przeżywasz wszystko jakbyś sam tam był (jakbyś czuł więzienie na własnej skórze :mrgreen: ).Świetna fabuła, może nawet najlepsza jaką dotąd widziałam, wspaniali aktorzy, ciekawe postacie, adrenalina nie do opisania i to nie za sprawą typowej sensacyjnej akcji z mordobiciem i strzelaninami ale właśnie ten specyficzny stres po cichaczu.Zwyczajnie ten serial ma pełen FULL WYPAS, wszystko czego potrzebuje prawdziwy hit. Nic dodać nic ująć.KOCHAM!!
Aglek
Michael Scofield

Wspaniały!! Nie będę się rozpisywać, ale uważam, ze jest to rzecz, której nie mogłam zostawić samej ^^ Akcja, sekrety przed widzem i inteligencja Scofielda zaważyły nad tym czy oglądać dalej!! Wszystko co się dzieje jest interesujące!! Nie przypominam sobie sceny, którą chciałam przewinąć bo mnie nie interesowała!! ^^
Bellatoris
Lincoln Burrows

Na początku nie chciałąm go oglądać, gdy mój taata się nim zachwycał, ale potem pomyślałam, co mi szkodzi..... I zaczę.łąm oglądać..... Teraz nie żałuję, bo opłacało się. Serial jest cudowny i nie ma sobie równych. Aktorzy są świetni, a reżyserowie stworzyli boski i wciągający serial, którego zalet nie sposób wymienić. Każdy wątek, odcinek wnosi coś nowego, co sprawia, że całość jest jesszcze bardziej nieprzewidywalna. Oczywiście gdybym miała komuś coś polecić, to wybrałabym ten serial. Jest najlepszym jaki oglądałam i nie uważam czasu spędzonego przed komputerem lub telewizorem za zmarnowany. Kocham fabułę Prison Breaka i każda sekunda serialu jest cenna. Skazany na śmierć należy do najciekawszych seriali jakie widziałam. Urzekło mnie w nim wszystko: bohaterowie, fabuła, wydarzenia i każdy odcinek do końca trzymający w napięciu.
Dominik676
John Abruzzi

Już po obejrzeniu pierwszego odcinka wiedziałem, że jeszcze tego samego dnia muszę ze trzy obejrzeć. Nie było jeszcze chyba żadnego serialu, który by wciągał tak jak PB. Scenarzystom, oraz reżyserowi należą się wielkie słowa uznania. Tworząc serial sami chyba nie przewidywali, że odniesie on taki sukces. Do tego sukcesu przyczynili się bezapelacyjnie także aktorzy, którzy tutaj dobrani są perfekcyjnie.
Dla mnie jest to serial rewelacja, nigdy nie widziałem czegoś tak ciekawego. Niektórzy mówią, że czym PB zaszedł dalej tym stawał się nudniejszy, u mnie jest zupełnie inaczej. Każda seria jest dla mnie lepsza od poprzedniej, a takie zdanie nie zdarzyło mi się jeszcze chyba przy żadnym serialu. Widać, że twórcy to właściwi ludzie na właściwym miejscu.
hehe, ale się rozpisałem :mrgreen:
AutumnLeaf
Michael Scofield

Hehe, ja dokładnie takie zdanie miałam po pierwszej serii, kopara w dół, do samych kolan, po każdym odcinku ^^ Akurat wtedy miałam zesputego kompa, więc oglądałam u kumpeli od południa do późnego wieczoru xD
Druga seria była boska, bo Mahone :roll:
Trzecia, bo Whistlerowa i jej Whistler ;p
A czwarta hmm...to nie wiem...za wcześnie jeszcze. Utłukli Whistka, pierwsze 4 odcinki śmieszno- nudne...5 się trochę podciągnęli, sie zobaczy co dalej będzie.
Tanira
Michael Scofield

1 sezon genialny
2 już troche mniej genialny niż 1 ale jednak genialny
3 no Whistler więc 3 seria jak dla mnie boska, cudowna i genialna
4... ekhm... nastepne pytanie
Serdziu
C-Note

Prison Break rządzi, ze względu na fabułe oraz na to iż nie jest emitowany przez kina tylko telewizje, dzięki czemu nie trzeba czekać aż przez kina przejdzie pare miesięcy do normalnej jakości :mrgreen: no i to czekanie co tydzień na kolejny odcinek :-o
Matix15
Świeżak

O serialu PB sądzę to co wszyscy na tym forum :-P :-D Żaden serial mnie tak nie wciąga jak Prison Break :-P Fabuła jest doskonała :-P Według jest to jeden z najpopularniejszych serial na
świecie ;-)
CoopScofield
Świeżak

Na początku pierwsze sezony były super. Wciągające i wgl. Potem Polsat przerwał emisje i puścili teraz kontynuację. Trochę mi się znudziło. Szkoda, że tak długo z tym czekali.
Misterek999
C-Note

narazie ogladam odcinki na polsacie tzn wszytkie juz widzialem dawno no ale jak leci w Tv to ogladam w niedziele o 20 ;) pzdrr
DawidoosPB
Świeżak

a ja właśnie nie oglądałem w necie 4 sezonu i teraz zawijam zawsze o 20 na Polsat. Widziałem tylko ten urywek gdzie sie wszyscy spotykają na grobie Michaela i uwolnienie Sary z więzienia ; ). Troche głupio tak oglądać znając koniec historii tego najlepszego serialu pod słońcem, no ale niestety trzeba ; ) .
Wróć do „Ogólnie o Prison Break ”