moim zdaiem to bedzie tak:
Firma bedzie kazała Michaelowi wydostac T-Baga.
Michael dowie sie, że jest tam Sucre i powie, ze Sucre tez wydostanie , i to będzie jego warunek.
To bez sensu po co im t-bag chyba że jako maszynka do zabijania. Po drugie to on już nie będzie się praz 2 mieszał w ucieczkę. Sucre będzie musiał sobie sam poradzić.
_________________ "WSZYSCY SA INNI, TYLKO JA JESTEM NORMALNA"
Michael będzie się mieszał, bo Firma złapie pewnie Linca no i ten będzie musiałwydostac T-Baga. Ta książeczka jest potrzebna Firmie, i nie widze innego sposobu na przekazanie jej Whistlerowi. Ewentualnie pieniądze, ale wątpie. T-Bag będzie się chcial wydostac.
ale przecież oni mają kopie tej książeczki Lincoln ją kiedyś przepisał ale ona itak mu ja zabrała. Nie pamiętacie. Chyba że był na tyle mądry że przepisał tam nieprawdę.
_________________ "WSZYSCY SA INNI, TYLKO JA JESTEM NORMALNA"
a w ogóle ta książeczka jest jeszcze ważna? W ostatnim odcinku podczas wymiany w muzeum, padły słowa że.. 'nie ma żadnych współrzędnych'.. czy coś takiego
no właśnie mi też.. tylko jeszcze nie wiem co xD
nakręcili z tą książeczką - najpierw była najważniejsza, Gretchen dostaje połowę współrzędnych i się wścieka, że nie całość, Whistler się denerwuje jak ją gubi - a potem mówią że nie chodzi o żadne współrzędne. oO
Hmmm... Dziwne... Chyba chodzi o te zapiski co on tam uczynił w tej książeczce... Bo jaby o samą książeczkę to chyba mogliby iść do księgarni i kupić nową
_________________ Być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
_________________________
www.courtneyhole.fora.pl
Linc nie pamiętał by nawet numeru swojej celi dlatego siedział w izolatce xD
nie no.. to było niemiłe.. ale chociaż raz dziennie muszę pojechać Lincolna.
ta ksiązeczka jest potrzebna, nie chodzi o współrzędne, ale o cos innego.
a Lincoln jak dał tą kopie ksiązeczki Gretchen to musiał tam jakies bzdury napisac. Jakby napisał, to co w niej naprawdę było, to równie dobrze mógłby oddać oryginał, a sobie zostawić kopie.
ale napewno tworcy tego serialu cos wymysla bo za dobra postacia pozytywna jest fernando! i szkoda by go bylo odrazu usmiercac! takze badzmy dobrej mysli!
Nie lubi bo nie lubi , dużo mu naprzykrzył w przeszłości, jednak jako jego "znajomy" będzie chyba starał się być u jego boku a przynajmniej mieć jakieś "udogodnienia"
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach